PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -257
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 14 feb
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Doornroosje
Nijmegen
1
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Abdijkerk Aduard
Aduard
20:15
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Klif
Nijmegen
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
Spirit of 66
Verviers
20:30
De Amsteltuin
Amstelveen
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Heyhoef-Backstage
Tilburg
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Vera
Groningen
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:30
LOLA050
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Merleyn
Nijmegen
1
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:30
Paradiso
Amsterdam
23:45
Melkweg
Amsterdam
za 15 feb
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
HAL60
Roelofarendsveen
00:00
Theater De Winsinghhof
Roden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Orpheus
Apeldoorn
00:00
De Kattendans
Bergeijk
Agnietenhof
Tiel
00:00
Theater De Tuin
Leusden
Manifesto
Hoorn
00:00
Theaterkerk Hemels
Twisk
Capitole
Gent
00:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. Cayen
Enkhuizen
00:00
't Kerkhuys Spanbroek
Spanbroek
Theater de Schalm
Veldhoven
1
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Posttheater
Arnhem
00:00
De Doelen
Rotterdam
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Blinkerd
Schoorl
Theater 't Web
Bleiswijk
De Nieuwe Regentes
Den Haag
De Kubus
Lelystad
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Omval
Diemen
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
16:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
19:00
Baroeg
Rotterdam
19:00
Hedon
Zwolle
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Het Pompstation
Amsterdam

vrijdag 14 februari 2020

20:15
De Gouden Jaren II - Met o.a. Cor Bakker en Jacques Klöters Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller Flint, Amersfoort
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On De Meenthe, Steenwijk
20:15
Queen The Music KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Drinking Boys And Girls Choir / Otoboke Beaver Doornroosje, Nijmegen
1
20:15
Round Midnight Orchestra - Crooners Night Club Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz Koningshof, Maassluis
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Theater Sneek, Sneek
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Marcel Hensema - Alles in de hens Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Het Musiater, Zevenaar
20:15
Murth Mossel - #NoFilter De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Dutch Eagles Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Ekaterina Levental Abdijkerk Aduard, Aduard
20:15
Sven Ratzke - Where are we now C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby Figi Theater, Zeist
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk De Klif, Nijmegen
20:15
Dominic Seldis Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Wibi Soerjadi - Wibi @ The Movies Veluvine, Nunspeet
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege van Beresteyn, Veendam
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Ronald Snijders & Pieter Jouke - De Staat van Verwarring,Valentijnsedi De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sara Correia Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Daan Boom - De Eerste Zaantheater, Zaandam
20:30
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest Paradiso, Amsterdam
20:30
Sef Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Mister Cover Spirit of 66, Verviers
20:30
Ben Dubin / David Luning De Amsteltuin, Amstelveen
20:30
Oldenhermanns - Unsexed De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
'Nuff Said Brzzvll / Andrew Makkinga Meervaart, Amsterdam
20:30
Spo Dee O Dee Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Jason Bouman Markant Uden, Uden
20:30
Bert Heerink / Jan Akkerman Bibelot, Dordrecht
20:30
Marco Santos solo: Common Ground Paard, Den Haag
20:30
Anuar - Eerlijk Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Hadewych Doet De Dames Chassé Theater, Breda
20:30
Malford Milligan & The Southern Aces Heyhoef-Backstage, Tilburg
20:30
Cabaret Oriental Paradiso, Amsterdam
20:30
Best of Stand-Up Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Mary Halvorson & Bill Frisell Bimhuis, Amsterdam
Lonely Robot Boerderij, Zoetermeer
20:30
Ruben Hein & NJJO De Oosterpoort, Groningen
20:45
2000 Motels Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Twin Peaks Vera, Groningen
21:00
Kita Menari / Avi On Fire Luxor Live, Arnhem
21:00
Our Oceans Het Bolwerk, Sneek
21:00
Gender Roles Altstadt, Eindhoven
21:30
Swingrays LOLA050, Groningen
22:00
Borokov Borokov Paradiso, Amsterdam
22:00
Blues Jamsessie Muziekpodium DJS, Dordrecht
Foto Kacy and Clayton
Kacy and Clayton Merleyn, Nijmegen
1
23:00
Moxie / Nuno dos Santos / Paranoid London / Paul WOolford Doornroosje, Nijmegen
23:30
Janey Paradiso, Amsterdam
23:45
Joost van Bellen Melkweg, Amsterdam

zaterdag 15 februari 2020

Eric Vloeimans Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sara Kroos - Verte Theater Geert Teis, Stadskanaal
Broeder Dieleman - Theatertour Theater Bouwkunde, Deventer
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater PePijn, Den Haag
Leids cabaret festival 2020 Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
The Doors in Concert - Fifty Years of Sex and Death Theater 't Speelhuis, Helmond
Foto Tim Knol - Lost & Found II
Tim Knol - Lost & Found II HAL60, Roelofarendsveen
00:00
Ocobar - Holland-Amerika Lijn Theater De Winsinghhof, Roden
Lebbis - De Ervaring Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival Theater de Kom, Nieuwegein
Martijn Koning - Koning van de toekomst Orpheus, Apeldoorn
00:00
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen De Kattendans, Bergeijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is Agnietenhof, Tiel
00:00
Nathalie Baartman - Breek Theater De Tuin, Leusden
Toontje Lager Manifesto, Hoorn
00:00
Fay Claassen Theaterkerk Hemels, Twisk
Najib Amhali - Waar was ik? Capitole, Gent
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge Theater 't Onderdak, Sassenheim
Kasper van der Laan - 1 Kilo Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
X Raiders C.C. Cayen, Enkhuizen
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK! 't Kerkhuys Spanbroek, Spanbroek
Foto Danny Vera - The Lone Stranger
Danny Vera - The Lone Stranger Theater de Schalm, Veldhoven
1
00:00
René van Meurs - Hunkert Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Roué Verveer - Zo goed als nieuw Posttheater, Arnhem
00:00
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd De Doelen, Rotterdam
00:00
The Bentleys - To Liverpool And Back Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence De Blinkerd, Schoorl
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Theater 't Web, Bleiswijk
Sven Ratzke - Where are we now De Nieuwe Regentes, Den Haag
The Dirty Daddies De Kubus, Lelystad
00:00
Leoni Jansen - Uitgekleed Theater Ludens, Voorburg
Rayen Panday - Trigger Theater De Omval, Diemen
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater Piet Mondriaan, Abcoude
00:00
Jan Beuving - Rotatie Theater De Verwachting, Ritthem
16:00
Alexander van Popta Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
16:00
Skrrt Podium Asteriks, Leeuwarden
19:00
Alternatieve Dansavond: Alternative Nation + Black Dog Forge Baroeg, Rotterdam
19:00
Physical Graffiti Hedon, Zwolle
19:00
philharmonie zuidnederland Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
Saskia Laroo's Jazzkia Het Pompstation, Amsterdam
Pagina -257