Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Melkweg
Amsterdam
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Huis van Eemnes
Eemnes
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
013
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Overasselt Theater
Overasselt
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Koepeltheater
Leeuwarden
20:00
dB's
Utrecht
20:00
013
Tilburg
20:00
Simplon
Groningen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Xinix
Nieuwendijk
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
Theater De Schalm
Assen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Pand P
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
C.C. Stroud
Putten
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Zalencentrum de Treemter
Balk
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
De Pit Buggenhout
Buggenhout
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
S-Plaza
Eindhoven
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
In the Woods
Leusden
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Sint-Jacobskapel
Nijmegen
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
21:00
Cacaofabriek
Helmond
21:00
De X
Leiden
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
De Piek
Vlissingen
21:15
P3
Purmerend
21:30
Café de Kleine Beurs
Hillegom
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:30
Vera
Groningen
zaterdag 15 februari 2020
20:00
Milow
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
GoldmanMania
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Caravan Palace
Melkweg, Amsterdam
Tim Akkerman & The Ivy League
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Van Dik Hout
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Iris Hond
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
UK Subs
Melkweg, Amsterdam
20:00
Fabulous Fif-teen
Theater Berkelland, Eibergen
20:00
Fastlove - A Tribute to George Michael
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
The Billy Joel Experience
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Kacy and Clayton
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:00
Enge Buren - BASTA!
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Roos Blufpand - De Roos
Huis van Eemnes, Eemnes
20:00
Raymond van het Groenewoud
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Melanie Martinez
013, Tilburg
Halsey
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Overasselt Theater, Overasselt
20:00
Stef Bos - Tijd
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Frans Bauer - Live in Concert
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Parkgebouw, Rijssen
20:00
The Wieners Play The Everly Brothers
Koepeltheater, Leeuwarden
20:00
Defacement / Turia
dB's, Utrecht
20:00
Lövestad
013, Tilburg
20:00
Het Gezelschap
Simplon, Groningen
20:00
Magda Mendes - Oliveiras
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
LIVE: Thomas Toussaint Band & Friends
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Tribute To The Nineties ft Rudeboy & Green Lizard
Xinix, Nieuwendijk
20:00
Destructo / Lucifericon / Slaughter Mesiah
The Jack, Eindhoven
20:00
Sara Correia
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
The Bojangles
Groene Engel, Oss
20:00
Danny Vera - Lone Stranger
Theater De Schalm, Assen
20:00
Brothers of a Feather
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Man, man, man, de Podcast
Pand P, Eindhoven
Orchestral Manoeuvres in the Dark
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Flint, Amersfoort
20:15
Kasper van Kooten - Speeltijd
Diligentia, Den Haag
20:15
Tess et les moutons
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Hof 88, Almelo
20:15
The Rocket Man - A tribute to Elton John
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
TAGO - Korean Drum
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Meervaart, Amsterdam
20:15
Ali B - Koorts
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Daan Boom - De Eerste
Het Klooster, Woerden
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater De Veste, Delft
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Muze, Noordwijk
20:15
Dominic Seldis
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Dutch Eagles
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Eric Vaarzon Morel - Ode aan maestro Paco de Lucía
C.C. Stroud, Putten
20:15
Hadewych Doet De Dames
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Opera Melancholica
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Hoftheater, Raalte
20:15
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Cameretten - Finalistentournee
De Weijer, Boxmeer
20:15
Evelina Vorontsova
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Yori Swart
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Oldenhermanns - Unsexed
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Stephanie Struijk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Crazy Little Things
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Jim van der Zee
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Zalencentrum de Treemter, Balk
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:30
NITS - Nits 2019-2020
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Vera Mann - Goesting
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Sioen
De Pit Buggenhout, Buggenhout
Georgia
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Dulfer
Zaantheater, Zaandam
20:30
Jan Rot - O Ja!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
20:30
Kendrick Scott Oracle
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Johnny Logan / The Best of Ireland
Markant Uden, Uden
20:30
Death Star Discotheque
S-Plaza, Eindhoven
20:30
Regina
Spirit of 66, Verviers
20:30
Stephen Fearing & The Sentimentals
In the Woods, Leusden
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Mercy John
Sint-Jacobskapel, Nijmegen
21:00
Borokov Borokov
Stroomhuis, Eindhoven
21:00
The Hillbilly Moonshiners - Play The Music Of Mumford And Sons
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Talisk
De X, Leiden
21:00
Brothers of a Feather
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Biermoet
Little Devil, Tilburg
21:00
Indianizer
De Piek, Vlissingen
21:15
H6 een avondje haze
P3, Purmerend
21:30
The Keytone Cops
Café de Kleine Beurs, Hillegom
22:00
Tom Beek Kwartet
Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:30
Downstage: OUST + GIF
Vera, Groningen