PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -256
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 13 feb
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Dorpshuis Swanla
Zevenhuizen
De Molenberg
Delfzijl
2
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Slachthuisterrein
Haarlem
20:30
Vera
Groningen
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Hofman Café
Utrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
P60
Amstelveen
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
22:00
Merleyn
Nijmegen
vr 14 feb
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Ogterop
Meppel
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Molenberg
Delfzijl
00:00
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Spant!
Bussum
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater PePijn
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater de Schalm
Veldhoven
De Kroon
Markelo
Capitole
Gent
00:00
Theater Idea
Soest
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater De Leest
Waalwijk
De Reggehof
Goor
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Musis
Arnhem
Goudse Schouwburg
Gouda
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater Vier
Nijmegen
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Spant!
Bussum
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Posttheater
Arnhem
00:00
Theater Zinin
Nijverdal
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Podium heino
Heino
Posttheater
Arnhem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Hofpoort
Coevorden
18:15
Dynamo
Eindhoven
1
19:15
De Nijverheid
Utrecht
19:30
Maassilo
Rotterdam
19:30
Poppodium Volt
Sittard
19:30
Luxor Live
Arnhem
19:30
So What!
Gouda
19:30
Martinikerk
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
5
1
Melkweg
Amsterdam
1
19:30
Melkweg
Amsterdam
013
Tilburg
2
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
1
De Meester
Almere
1
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
1
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer

donderdag 13 februari 2020

20:15
David Luning TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Live Demo Panel Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby Dorpshuis Swanla, Zevenhuizen
Foto Her Majesty
Her Majesty De Molenberg, Delfzijl
2
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Ian Noe Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Max van den Burg - Paasbest Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Moonchild Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Posttheater, Arnhem
20:30
Pendants / The Cherees Simplon, Groningen
20:30
Wheel Metropool, Hengelo
20:30
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence Perron-3, Rosmalen
20:30
Daddy Long Legs Slachthuisterrein, Haarlem
20:30
Drinking Boys And Girls Choir / Otoboke Beaver Vera, Groningen
20:30
Yori Swart TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Best of Stand-Up Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Baardvader en Inside Electron Paard, Den Haag
20:30
María Moreno / Rafael Riqueni Trio Bimhuis, Amsterdam
20:30
Hofman Live XXL: Suzy V, Wooden Soldiers, Potman Jr. & The Professiona Hofman Café, Utrecht
20:30
Alex Ploeg - Ultimatum Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Dulfer Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Cameretten - Finalistentournee C.C. Zundert, Zundert
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Daan Boom - De Eerste Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Local The Night P60, Amstelveen
21:00
Gender Roles V11, Rotterdam
21:00
Torii op Donderdag Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
22:00
Borokov Borokov Merleyn, Nijmegen

vrijdag 14 februari 2020

André Manuel - DREEJKLEZOEW Agnietenhof, Tiel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg Ogterop, Meppel
00:00
René van Meurs - Hunkert C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) De Molenberg, Delfzijl
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel Spant!, Bussum
00:00
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd Goudse Schouwburg, Gouda
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater PePijn, Den Haag
Lebbis - De Ervaring Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
The Doors in Concert - Fifty Years of Sex and Death Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jan Rot - O Ja! Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker Theater de Schalm, Veldhoven
The Rocket Man - A tribute to Elton John De Kroon, Markelo
Najib Amhali - Waar was ik? Capitole, Gent
00:00
Nathalie Baartman - Breek Theater Idea, Soest
Do - Mijn Kleine Huis Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Arenberg Schouwburg, Antwerpen
00:00
Tim Knol - Lost & Found II Theater de Kaasfabriek , Wormer
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater De Leest, Waalwijk
Rayen Panday - Trigger De Reggehof, Goor
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Schouwburg de Lawei, Drachten
Henry van Loon - Onze Henry Theater de Voorveghter, Hardenberg
Rob de Nijs Musis, Arnhem
Vreemde Kostgangers Goudse Schouwburg, Gouda
Yori Swart Philharmonie Haarlem, Haarlem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Meervaart, Amsterdam
Marten de Paepe Theater Vier, Nijmegen
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK! Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Jan Beuving - Rotatie Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Spant!, Bussum
Karin Bloemen - Souvenirs Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Posttheater, Arnhem
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater Zinin, Nijverdal
Sara Kroos - Verte Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence Podium heino, Heino
Roué Verveer - Zo goed als nieuw Posttheater, Arnhem
Martijn Koning - Koning van de toekomst Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire Theater Hofpoort, Coevorden
18:15
Dust Bolt / Prong / Unearth Dynamo, Eindhoven
1
19:15
De Baron De Nijverheid, Utrecht
19:30
Balthazar (Be) Maassilo, Rotterdam
19:30
De Avond van de Poëzie Poppodium Volt, Sittard
19:30
Amsterdam Klezmer Band Luxor Live, Arnhem
19:30
Rainbow Roadshow So What!, Gouda
19:30
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem Martinikerk, Groningen
Foto Delain
Delain TivoliVredenburg, Utrecht
5
1
Foto The Game
The Game Melkweg, Amsterdam
1
19:30
Obongjayar Melkweg, Amsterdam
Foto The Dirty Daddies
The Dirty Daddies 013, Tilburg
2
20:00
Katadreuffe / The Guru Guru Podium Asteriks, Leeuwarden
1
Foto Kitchenette & Real Derek
Kitchenette & Real Derek De Meester, Almere
1
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Foto Fresku - Voordat het te laat is
Fresku - Voordat het te laat is Oude Luxor Theater, Rotterdam
1
20:00
Brihang De Kreun, Kortrijk
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Raymond van het Groenewoud De Roma, Antwerpen
20:00
Jazz Orchestra of the Concertgebouw TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Moonchild BIRD, Rotterdam
20:00
VOF De Kunst - Het bloed kruipt Theater de Mythe, Goes
20:00
Orchestral Manoeuvres in the Dark Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
The Hillbilly Moonshiners Play Mumford and Sons BREStheater, Brielle
20:00
JW Roy Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:00
Caravan Palace Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Fastlove - A Tribute to George Michael De Vorstin, Hilversum
20:00
Drukwerk Iduna, Drachten
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’ Deventer Schouwburg, Deventer
Pagina -256