PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -255
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 12 apr
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Goudse Schouwburg
Gouda
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
1
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Stoep
Spijkenisse
Ledeltheater
Oostburg
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C. De Klameare
Workum
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Griffioen
Amstelveen
14:00
013
Tilburg
17:30
Gebr. De Nobel
Leiden
18:00
De Pul
Uden
19:00
Q-Factory
Amsterdam
19:00
Effenaar
Eindhoven
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Simplon
Groningen
Annabel
Rotterdam
2
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Club Dauphine
Amsterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Vera
Groningen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Hedon
Zwolle
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Doornroosje
Nijmegen
1
20:15
Diligentia
Den Haag
1
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Cultura
Ede
20:15
Spant!
Bussum
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Podium Cafe Peter en Leni
Steendam
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Musis
Arnhem
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
King's Inn
Alkmaar
20:30
Bimhuis
Amsterdam
1
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
LOLA050
Groningen

vrijdag 12 april 2019

Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
De Partizanen - Het leven an sich Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Ruben Hein Goudse Schouwburg, Gouda
Claudia de Breij - Nu Leidse Schouwburg, Leiden
Lenette van Dongen - Paradijskleier Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Rayen Panday - Fenomeen De Meenthe, Steenwijk
Fresku - Voordat het te laat is De Kleine Komedie, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar Het Klooster, Woerden
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Podium Hoge Woerd, De Meern
Richard Groenendijk - Om Alles! Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
1
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme De Harmonie, Leeuwarden
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater Aan de Slinger, Houten
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater Ludens, Voorburg
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Carel Kraayenhof / Jeroen van Veen / Leonie Jansen - Brakland TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Angela Groothuizen - Lueke binge Theater Bouwkunde, Deventer
Karin Bloemen - Souvenirs Theater de Stoep, Spijkenisse
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Ledeltheater, Oostburg
Tineke Schouten - Highlights Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Theater de Kom, Nieuwegein
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater 't Speelhuis, Helmond
André Manuel - DREEJKLEZOEW C.C. De Klameare, Workum
Peter Pannekoek - Later was alles beter Oude Luxor Theater, Rotterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech! Theater De Lampegiet, Veenendaal
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater de Blauwe Kei, Veghel
Alex Ploeg Ultimatum Schouwburg Venray, Venray
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater de Griffioen, Amstelveen
14:00
Roadburn Festival 013, Tilburg
17:30
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35 Gebr. De Nobel, Leiden
18:00
Wende Snijders De Pul, Uden
19:00
ATEEZ Q-Factory, Amsterdam
19:00
The Bruceband - Born in the USA 35th anniversary Effenaar, Eindhoven
19:30
Vaudou Game Paard, Den Haag
19:30
Letz Zep Melkweg, Amsterdam
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder De Domijnen, Sittard
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
The Kik Hertaalt! TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Kd Soundsystem Paradiso, Amsterdam
20:00
Lucky Fonz III Metropool, Hengelo
20:00
Insomnio plays Steve Reich Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Van Horne Pop De Bosuil, Weert
20:00
Gosto Simplon, Groningen
Foto HAEVN
HAEVN Annabel, Rotterdam
2
20:00
Alpha Blondy & The Solar System Melkweg, Amsterdam
20:00
Koster, Koster & Kauffman Grenswerk, Venlo
20:00
Iris Penning / Van Piekeren De Kargadoor, Utrecht
20:00
DJ DNS / DJ EZD / DJ mseize De Helling, Utrecht
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
20:00
Frank Boeijen - Theatertournee 2019 Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Coppersky dB's, Utrecht
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Friday Night Live Club Dauphine, Amsterdam
20:00
Memphis Maniacs Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Louder Than Love / Nervana Iduna, Drachten
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
The Grand East Vera, Groningen
20:00
Night Fever Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Danny Vera - Pressure makes Diamonds Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Hard2get Poppodium Volt, Sittard
20:00
Rapalje / The Lasses Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Thor & Friends M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
Theo Lawrence Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Maz Jobrani Meervaart, Amsterdam
20:00
Haas / Jon Tarifa Het Podium, Hoogeveen
20:00
Hausmagger Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Tommie Christiaan - In een ander licht Markant Uden, Uden
20:00
Guido's Orchestra - Maestro Moments Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
PEER De Spot, Middelburg
20:00
Orange Grove Melkweg, Amsterdam
20:00
The Brother Brothers TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
De Microclub Hedon, Zwolle
20:15
Pharis & Jason Romero Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Hoftheater, Raalte
20:15
3J'S - Heroes of Music Theater de Voorveghter, Hardenberg
Foto Lambchop
Lambchop Doornroosje, Nijmegen
1
20:15
Kamagurka Diligentia, Den Haag
1
20:15
Julian Sas Hedon, Zwolle
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theaterboerderij Boeket, Nederweert
Romy Monteiro Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Roos Blufpand - Alles is Liefde Cultura, Ede
20:15
Rob de Nijs - Niet voor het laatst Spant!, Bussum
20:15
Single Camping - Met Elise Schaap, Tjitske Reidinga e.a. De Maaspoort, Venlo
20:15
Jennie Lena Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019 Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:30
ECI Jazz Club - Ft. The Ploctones, Power to the Pipo ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Winne Paradiso, Amsterdam
20:30
Nobody's Girl Podium Cafe Peter en Leni, Steendam
20:30
Idaly EKKO, Utrecht
20:30
Remember Kurt Cobain DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Moya Brennan - The voice of Clannad in concert Musis, Arnhem
20:30
Pater Moeskroen - De Reservebelgen De Speeldoos, Vught
20:30
Lemon (NL) King's Inn, Alkmaar
20:30
Dálava Bimhuis, Amsterdam
1
20:30
Kayak Spirit of 66, Verviers
20:30
Flip Noorman - De Big One Parktheater, Eindhoven
20:30
Woodstock the Story - 50th Anniversary Tour Markant Uden, Uden
20:30
Live at LOLA: Svetlanas / Blind Man Death Stare / Randy Savages LOLA050, Groningen
Pagina -255