Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
De Kleine Komedie
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
00:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
00:00
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
C.C. De tippe
Vledder
Zaantheater
Zaandam
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Paradox
Tilburg
00:00
Theater de Spiegel
Zwolle
De Zwarte Ruiter
Den Haag
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
18:00
Ahoy
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
19:30
De Grote Kerk Apeldoorn
Apeldoorn
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
19:30
Paard
Den Haag
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
Corneel
Lelystad
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
C.C. Blankenberge
Blankenberge
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater Mozaïek
Zuidlaren
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Roma
Antwerpen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Koepeltheater
Leeuwarden
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Nieuwe Kerk Groningen
Groningen
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
So What!
Gouda
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
dB's
Utrecht
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
De Tor
Enschede
Huis Oostpool
Arnhem
20:00
Simplon
Groningen
Ziggo Dome
Amsterdam
Koninklijk Circus
Brussel
Manifesto
Hoorn
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
EKKO
Utrecht
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Gigant
Apeldoorn
vrijdag 21 februari 2020
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Odeon, Zwolle
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Werftheater, Utrecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Voorveghter, Hardenberg
00:00
The Amazing Stroopwafels - Hiero
Theater de Speeldoos, Baarn
00:00
Mart Hillen In Concert
Schouwburg Lochem, Lochem
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
00:00
Leoni Jansen - Uitgekleed
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Do - Mijn Kleine Huis
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Oldenhermanns - Unsexed
C.C. De tippe, Vledder
Stefano Keizers - Sorry Baby
Zaantheater, Zaandam
Najib Amhali - Waar was ik?
Scheldetheater, Terneuzen
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater de Purmaryn, Purmerend
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Cpunt Theater, Hoofddorp
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Eric Vloeimans
Paradox, Tilburg
00:00
Slagerij van Kampen - Toccata Da Fuga
Theater de Spiegel, Zwolle
X Raiders
De Zwarte Ruiter, Den Haag
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
18:00
Sterren van Holland
Ahoy, Rotterdam
19:00
Dread Sovereign / Saturnalia Temple / Wolvennest
Baroeg, Rotterdam
19:30
Christian Steiffen
Melkweg, Amsterdam
19:30
Eliades Ochoa
Paard, Den Haag
19:30
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem
De Grote Kerk Apeldoorn, Apeldoorn
19:30
Klub Kids presents Katya
Melkweg, Amsterdam
19:30
Embracing Colours / Hengelo's koor Alaturka / Mehmet Polat Trio
Schouwburg Hengelo, Hengelo
19:30
Wakki
Paard, Den Haag
19:45
Dotan
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
O'G3NE
Zaantheater, Zaandam
20:00
The Kelly Family
Ahoy, Rotterdam
20:00
The Bootleg Beatles
Corneel, Lelystad
20:00
Herman van Veen - 75
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Fuse
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Maan
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Axelle Red
C.C. Blankenberge, Blankenberge
20:00
Iris Hond
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Esther Apituley / Hans Dagelet
Theater Mozaïek, Zuidlaren
20:00
Abba Rocks
Hedon, Zwolle
20:00
Raketkanon
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Fastlove - A Tribute to George Michael
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Kulturhus Holten, Holten
20:00
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Parkgebouw, Rijssen
20:00
The Rocket Man - A tribute to Elton John
Martiniplaza, Groningen
20:00
Raymond van het Groenewoud
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
20:00
The Bootleg Beach Boys XL - In concert
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Kaiser Chiefs
De Roma, Antwerpen
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Agnietenhof, Tiel
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Stef Bos - Tijd
Koepeltheater, Leeuwarden
20:00
Vreemde Kostgangers
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Testament - Lennaert Nijgh 75 jaar
Nieuwe Kerk Groningen, Groningen
20:00
Dopebwoy
Bibelot, Dordrecht
20:00
Turnover
Melkweg, Amsterdam
20:00
Radical Redemption
Luxor Live, Arnhem
20:00
Heather Woods Broderick
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Kik
So What!, Gouda
20:00
Remy van Kesteren
Metropool, Hengelo
20:00
Hallo Venray
dB's, Utrecht
20:00
PUNKROCK FRIDAY at LOLA: Manu Armata /Justify All Means / Question mar
LOLA050, Groningen
20:00
Brederode, Scholten & Glerum
De Tor, Enschede
Eva van Manen
Huis Oostpool, Arnhem
20:00
Lövestad
Simplon, Groningen
Lana Del Rey
Ziggo Dome, Amsterdam
James Arthur
Koninklijk Circus, Brussel
Nona
Manifesto, Hoorn
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Spant!, Bussum
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2019/2020 ‘Altijd zo gegaan’
Theater Dakota, Den Haag
20:15
TAGO - Korean Drum
Theater Sneek, Sneek
20:15
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Van Dik Hout
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Crazy Piano's
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Hadewych Doet De Dames
Flint, Amersfoort
20:15
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Queen The Music
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Fresku
Doornroosje, Nijmegen
20:15
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Theater Idea, Soest
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Check 1-2-3: Torii e.a.
EKKO, Utrecht
20:15
Logan McKillop / Madeleine Roger
Theater in de Steeg, Den Haag
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Rayen Panday - Trigger
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Enge Buren - BASTA!
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Sven Ratzke - Where are we now
BREStheater, Brielle
20:30
Vera Mann - Goesting
Parktheater, Eindhoven
20:30
Pieranunzi / Somsen / Rossy
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Het Park, Hoorn
Roxeanne Hazes
Gigant, Apeldoorn