Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:45
Hedon
Zwolle
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
00:00
Figi Theater
Zeist
00:00
Diligentia
Den Haag
20:30
De Zwerver
Oostende
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Muze
Noordwijk
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Domijnen
Sittard
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Burgerweeshuis
Deventer
Baroeg
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
013
Tilburg
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
20:30
Vorstin
Hilversum
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
22:00
Vera
Groningen
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater Sneek
Sneek
19:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Spirit of 66
Verviers
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Reflektor
Liège
20:30
Q-Factory
Amsterdam
Poppodium Volt
Sittard
Podium Hoge Woerd
De Meern
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
23:45
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
00:00
Orpheus
Apeldoorn
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Munttheater
Weert
Metropool
Hengelo
Merleyn
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Markant Uden
Uden
21:00
Luxor Live
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Kennemer Theater
Beverwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Jan van Besouw
Goirle
21:00
Hofman
Utrecht
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Het Evertshuis
Bodegraven
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
20:00
Grenswerk
Venlo
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Figi Theater
Zeist
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
18:15
Duycker
Hoofddorp
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Dok6
Panningen
DNK
Assen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
DiamantTheater
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Den heuvel
Alphen
20:00
De Zwerver
Oostende
woensdag 17 april 2019
19:45
Louder Than Love / Nervana
Hedon, Zwolle
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Goudse Schouwburg, Gouda
Louise Korthals - Alles is er
Flint, Amersfoort
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Figi Theater, Zeist
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Diligentia, Den Haag
20:30
All Them Witches / Swedish Death Candy
De Zwerver, Oostende
20:00
Di-rect
De Oosterpoort, Groningen
Henry van Loon - Onze Henry
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
The Kik Hertaalt!
De Muze, Noordwijk
Ali B - Koorts
De Maaspoort, Venlo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Angela Groothuizen - Lueke binge
De Domijnen, Sittard
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kita Menari
Burgerweeshuis, Deventer
Skyharbor
Baroeg, Rotterdam
20:00
Enter Shikari
Ancienne Belgique (AB), Brussel
The Australian Pink Floyd Show
013, Tilburg
donderdag 18 april 2019
Thomas Acda - Motel
Zaantheater, Zaandam
Yentl en de Boer - Magie
Wilminktheater, Enschede
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
22:00
The damn Truth
Vera, Groningen
19:30
Drenge
Trix, Antwerpen
20:30
Antibalas
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Chris Ayer
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Bill Laurence
TivoliVredenburg, Utrecht
Paul de Leeuw - Vette Pech!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Sneek, Sneek
19:00
Moya Brennan - The Voice of Clannad in concert
Theater Kerkrade, Kerkrade
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Willem, Papendrecht
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Theater de Spiegel, Zwolle
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Schalm, Veldhoven
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Lievekamp, Oss
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Leest, Waalwijk
Alex Roeka - En toen ineens
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Tommie Christiaan - In een ander licht
Theater de Kom, Nieuwegein
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Kampanje, Den Helder
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Griffioen, Amstelveen
Patrick Laureij
Theater Aan de Slinger, Houten
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
7 Miles to Pittsburgh
Spirit of 66, Verviers
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Eric Vloeimans & Calefax
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Novastar
Reflektor, Liège
20:30
Glen Washington backed by Irie Ites Sound System
Q-Factory, Amsterdam
The Vintage Caravan + Black Mirrors + RRRags
Poppodium Volt, Sittard
Dolf Jansen - Bijna
Podium Hoge Woerd, De Meern
Laurence Jones
Patronaat, Haarlem
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Parktheater, Eindhoven
23:45
Tante Joke Karaoke Band
Paradiso, Amsterdam
22:00
Ivan & The Parazol
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ewert and the Two Dragons
Paradiso, Amsterdam
20:30
Valentino
Paard, Den Haag
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Orpheus, Apeldoorn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
The Sheila Divine
Muziekgieterij, Maastricht
Ali B - Koorts
Munttheater, Weert
Will Knox
Metropool, Hengelo
The Naked Sweat Drips
Merleyn, Nijmegen
Louis C.K.
Melkweg, Amsterdam
Monomyth
Melkweg, Amsterdam
19:30
Keywest
Melkweg, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Markant Uden, Uden
21:00
The Visual / Van Common
Luxor Live, Arnhem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
The Australian Pink Floyd Show
Koninklijk Circus, Brussel
Martijn Koning - Koning van de dieren
Kennemer Theater, Beverwijk
ANNE & LISA - Weltschmerz
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Jan van Besouw, Goirle
21:00
Hofman Live: TIAN
Hofman, Utrecht
Matroesjka - Brainwash
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Emilio Guzman - Kom dan!
Het Evertshuis, Bodegraven
21:00
Welicoruss
Hedon, Zwolle
21:00
Hedon Zwaar Presents: Welicoruss (RUS)
Hedon, Zwolle
White Lies
Hedon, Zwolle
20:00
King King
Grenswerk, Venlo
19:30
Vicious Rumors
Gebr. De Nobel, Leiden
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Figi Theater, Zeist
20:00
De Eddy Zoëy Band - De geschiedenis van de NL’s-talige popmuziek
ECI Cultuurfabriek, Roermond
18:15
Focus
Duycker, Hoofddorp
Sam Fender
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Dok6, Panningen
Carel Kraayenhof / Jeroen van Veen / Leonie Jansen - Brakland
DNK, Assen
20:15
Oeloek - Droeftoeters
Diligentia, Den Haag
20:15
Nobody's Girl
DiamantTheater, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Deventer Schouwburg, Deventer
Nathalie Baartman - Breek
Den heuvel, Alphen
20:00
Cave
De Zwerver, Oostende