Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Tor
Enschede
20:30
De Toegift
Den Hoorn
De Roma
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
De Grote Kerk Apeldoorn
Apeldoorn
21:00
De Flux
Zaandam
20:00
dB's
Utrecht
00:00
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Corneel
Lelystad
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
C.C. De tippe
Vledder
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
C.C. Blankenberge
Blankenberge
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
BREStheater
Brielle
23:00
BIRD
Rotterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Ahoy
Rotterdam
18:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
21:00
ACU
Utrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
Zalencentrum De Colle
Kollum
20:30
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
20:00
Willemeen
Arnhem
00:00
Wesopa Weesp
Weesp
Werftheater
Utrecht
22:30
Vera
Groningen
22:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
13:00
Thuishaven (festivalterrein)
Amsterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Sneek
Sneek
00:00
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
00:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater De Verbeelding
Purmerend
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Regentes
Den Haag
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Theater de Beun
Heiloo
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Spant!
Bussum
20:45
Simplon
Groningen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
RAI Theater
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Popradar
Den Haag
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Parkgebouw
Rijssen
22:30
Paradiso
Amsterdam
23:30
Paard
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
17:00
P60
Amstelveen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
Metropool Enschede
Enschede
21:00
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
22:00
Merleyn
Nijmegen
23:45
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Manifesto
Hoorn
vrijdag 21 februari 2020
20:00
Brederode, Scholten & Glerum
De Tor, Enschede
20:30
Jan Rot - O Ja!
De Toegift, Den Hoorn
Kaiser Chiefs
De Roma, Antwerpen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem
De Grote Kerk Apeldoorn, Apeldoorn
21:00
George Baker / Reservoir Dogs Band
De Flux, Zaandam
20:00
Hallo Venray
dB's, Utrecht
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:30
Rayen Panday - Trigger
Cpunt Theater, Hoofddorp
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
The Bootleg Beatles
Corneel, Lelystad
20:15
Queen The Music
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Oldenhermanns - Unsexed
C.C. De tippe, Vledder
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Axelle Red
C.C. Blankenberge, Blankenberge
Heidevolk
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Sven Ratzke - Where are we now
BREStheater, Brielle
23:00
Groof: Detroit Swindle
BIRD, Rotterdam
20:30
Pieranunzi / Somsen / Rossy
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Danny Bryant
Bibelot, Dordrecht
20:00
Dopebwoy
Bibelot, Dordrecht
19:00
Dread Sovereign / Saturnalia Temple / Wolvennest
Baroeg, Rotterdam
20:00
The Kelly Family
Ahoy, Rotterdam
18:00
Sterren van Holland
Ahoy, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Agnietenhof, Tiel
21:00
Borokov Borokov
ACU, Utrecht
zaterdag 22 februari 2020
Dave Chappelle
Ziggo Dome, Amsterdam
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Zalencentrum De Colle, Kollum
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Zaantheater, Zaandam
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Zaantheater, Zaandam
20:00
Het Gezelschap
Willemeen, Arnhem
00:00
Leoni Jansen - Uitgekleed
Wesopa Weesp, Weesp
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Werftheater, Utrecht
22:30
Anne Caesar / Waterbolk
Vera, Groningen
22:00
SiR
Tolhuistuin, Amsterdam
SiR
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Lijpe
TivoliVredenburg, Utrecht
13:00
Thuishaven Winter / de techno special
Thuishaven (festivalterrein), Amsterdam
20:15
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Waylon
Theater Sneek, Sneek
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Stef Bos - Tijd
Theater De Willem, Papendrecht
00:00
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Veste, Delft
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Theater De Verbeelding, Purmerend
20:15
The Rocket Man - A tribute to Elton John
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
The Soul Preacher
Theater De Regentes, Den Haag
20:15
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Theater de Kom, Nieuwegein
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Theater de Beun, Heiloo
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Hadewych Doet De Dames
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Ruth Jacott
Spant!, Bussum
20:45
Kita Menari / Avi On Fire
Simplon, Groningen
20:00
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
O'G3NE
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jan Rot - O Ja!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Yori Swart
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Najib Amhali - Waar was ik?
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Enge Buren - BASTA!
Schaffelaartheater, Barneveld
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schaffelaartheater, Barneveld
21:00
Ten Times A Million
Rotown, Rotterdam
20:00
RK
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pink Floyd - The Wall 40 Years
RAI Theater, Amsterdam
20:00
The Bootleg Beatles
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Left Alive / Rockford
Popradar, Den Haag
20:00
WATISNOW - Urban Music Festival
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Daan Boom - De Eerste
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Dotan
Patronaat, Haarlem
20:00
Sven Ratzke - Where are we now
Parkgebouw, Rijssen
22:30
Sonic Acts
Paradiso, Amsterdam
23:30
Radical Redemption
Paard, Den Haag
20:30
La Bomba Release Party “Switchblade” album
Paard, Den Haag
19:30
Rilan & The Bombardiers
Paard, Den Haag
Balthazar (Be)
Paard, Den Haag
17:00
No Man's Land
P60, Amstelveen
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Marcel Hensema - Alles in de hens
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Raptiel and friends: de 'Alleen Maar Liefde' show
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
CCC Inc.
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
Tom van der Zaal Quintet
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
Kraak & Smaak
Metropool Enschede, Enschede
21:00
Roots Creation
Metropool, Hengelo
20:30
Status Quotes
Metropool, Hengelo
22:00
Gianski / Jeroen Antoine
Merleyn, Nijmegen
23:45
Dom Dolla
Melkweg, Amsterdam
PVRIS
Melkweg, Amsterdam
Lennon Stella
Melkweg, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Meervaart, Amsterdam
Engel (NL)
Manifesto, Hoorn