PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -251
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 21 feb
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Flint
Amersfoort
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
1
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
BREStheater
Brielle
Gigant
Apeldoorn
1
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Rockhal
20:30
Figi Theater
Zeist
20:30
De Toegift
Den Hoorn
Burgerweeshuis
Deventer
1
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
Nederland Drie
Wateringen
21:00
De Flux
Zaandam
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Podium 't Beest
Goes
21:00
Metropool Enschede
Enschede
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
P3
Purmerend
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
ACU
Utrecht
21:00
Vera
Groningen
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Merleyn
Nijmegen
2
23:00
BIRD
Rotterdam
23:00
Vera
Groningen
za 22 feb
Energiehuis
Dordrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Het Evertshuis
Bodegraven
00:00
Cultuurschuur
Wieringerwerf
Scheldetheater
Terneuzen
Zalencentrum De Colle
Kollum
00:00
Diligentia
Den Haag
Werftheater
Utrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
Theater Hof 88
Almelo
RAI Theater
Amsterdam
1
00:00
Wesopa Weesp
Weesp
00:00
Theater de Beun
Heiloo
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Meervaart
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Zaantheater
Zaandam
00:00
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Flint
Amersfoort
13:00
Thuishaven (festivalterrein)
Amsterdam
14:00
Concertgebouw
Amsterdam
17:00
P60
Amstelveen
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
19:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
3
Melkweg
Amsterdam
1
19:30
Eusebiuskerk
Arnhem
20:00
De Regentenkamer
Den Haag
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
1
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Little Devil
Tilburg
1
20:00
Rockhal
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
DNK
Assen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Sneek
Sneek
1
20:00
De Spil
Roeselare

vrijdag 21 februari 2020

20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Hadewych Doet De Dames Flint, Amersfoort
Foto The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
1
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Rayen Panday - Trigger Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Starfish Patronaat, Haarlem
20:30
Sven Ratzke - Where are we now BREStheater, Brielle
Foto Roxeanne Hazes
Roxeanne Hazes Gigant, Apeldoorn
1
20:30
Enge Buren - BASTA! Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
The Book Of Genesis Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:30
SHOEBILLS, REINO & THE MUFF | BLIKOPENER Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Danny Bryant Bibelot, Dordrecht
20:30
Pieranunzi / Somsen / Rossy Bimhuis, Amsterdam
20:30
Best of Stand-Up Comedy Club Haug, Rotterdam
Ho99o9 Rockhal,
20:30
Dulfer Figi Theater, Zeist
20:30
Jan Rot - O Ja! De Toegift, Den Hoorn
Foto Heidevolk
Heidevolk Burgerweeshuis, Deventer
1
20:30
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
King of the World P60, Amstelveen
20:30
Vera Mann - Goesting Parktheater, Eindhoven
20:30
Daan Boom - De Eerste Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Cameretten - Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
BOB / Sweet Mary Jane Nederland Drie, Wateringen
21:00
George Baker / Reservoir Dogs Band De Flux, Zaandam
21:00
Barrelhouse Hedon, Zwolle
21:00
The Crooked ep presentatie Het Bolwerk, Sneek
21:00
Amsterdam Klezmer Band Podium 't Beest, Goes
21:00
Entrails Metropool Enschede, Enschede
21:00
China Crisis Metropool, Hengelo
21:00
Serpentyne P3, Purmerend
21:00
Kefaya & Elaha Soroor Grounds, Rotterdam
21:00
Borokov Borokov ACU, Utrecht
21:00
The Homesick Vera, Groningen
21:00
Fabian Franciscus - Kleine Wereld SplotsZ, Roelofarendsveen
22:00
Mad Dogs & English Band Muziekpodium DJS, Dordrecht
Foto Het Zesde Metaal
Het Zesde Metaal Merleyn, Nijmegen
2
23:00
Groof: Detroit Swindle BIRD, Rotterdam
23:00
DJ PUCH / DJ Stip Vera, Groningen

zaterdag 22 februari 2020

Rayen Panday - Trigger Energiehuis, Dordrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Marcel Hensema - Alles in de hens Orpheus, Apeldoorn
00:00
Yora Rienstra - UP Het Evertshuis, Bodegraven
00:00
Tim Knol - Lost & Found II Cultuurschuur, Wieringerwerf
Najib Amhali - Waar was ik? Scheldetheater, Terneuzen
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Zalencentrum De Colle, Kollum
00:00
René van Meurs - Hunkert Diligentia, Den Haag
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Werftheater, Utrecht
Jan Rot - O Ja! Schouwburg Het Park, Hoorn
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop Theater Hof 88, Almelo
Pink Floyd - The Wall 40 Years RAI Theater, Amsterdam
1
00:00
Leoni Jansen - Uitgekleed Wesopa Weesp, Weesp
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK! Theater de Beun, Heiloo
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Kasper van der Laan - 1 Kilo Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Fernando Lameirinhas - The Best Of Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Van Dik Hout Flint, Amersfoort
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Roeka - RAUWE GENADE De Oosterpoort, Groningen
Henry van Loon - Onze Henry Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
00:00
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers Zaantheater, Zaandam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
00:00
Marco Lopes - Wees blij Theater Ludens, Voorburg
Lebbis - De Ervaring Flint, Amersfoort
13:00
Thuishaven Winter / de techno special Thuishaven (festivalterrein), Amsterdam
14:00
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1 Concertgebouw, Amsterdam
17:00
No Man's Land P60, Amstelveen
Foto SiR
SiR Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
19:30
Rilan & The Bombardiers Paard, Den Haag
Foto Balthazar (Be)
Balthazar (Be) Paard, Den Haag
3
Foto Lennon Stella
Lennon Stella Melkweg, Amsterdam
1
19:30
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem Eusebiuskerk, Arnhem
20:00
The Soul Preacher De Regentenkamer, Den Haag
20:00
Lijpe TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
PVRIS Melkweg, Amsterdam
20:00
The Bootleg Beatles Q-Factory, Amsterdam
Foto Stormzy
Stormzy AFAS Live, Amsterdam
1
20:00
DJ Shadow La Madeleine, Brussel
20:00
Axelle Red C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
Ash Botanique, Brussel
20:00
Sven Ratzke - Where are we now Parkgebouw, Rijssen
20:00
O'G3NE Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
TAGO - Korean Drum De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Daan Boom - De Eerste Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
CCC Inc. Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Treurwilg Little Devil, Tilburg
1
20:00
RK Rockhal,
20:00
Alexandra Alden & Dieter van der Westen Grounds, Rotterdam
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Raketkanon Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
TAGO DNK, Assen
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Foto Waylon
Waylon Theater Sneek, Sneek
1
20:00
Raymond van het Groenewoud De Spil, Roeselare
Pagina -251