Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Melkweg
Amsterdam
Figi Theater
Zeist
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Hedon
Zwolle
Doornroosje
Nijmegen
20:15
DiamantTheater
Den Haag
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
De Helling
Utrecht
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
C.C. Breughelzaal
Bree
20:30
Paard
Den Haag
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hofman
Utrecht
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
Merleyn
Nijmegen
23:45
Paradiso
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Kulturhus
Borne
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Podium Boxtel
Boxtel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Zaantheater
Zaandam
Theater de Bussel
Oosterhout
Agnietenhof
Tiel
Veluvine
Nunspeet
De Harmonie
Leeuwarden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Posttheater
Arnhem
Kulturhus Holten
Holten
De Maagd
Bergen op Zoom
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Maaspoort
Venlo
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Dok6
Panningen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Spant!
Bussum
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Chassé Theater
Breda
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
00:00
Schouwburg Venray
Venray
Energiehuis
Dordrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Grote Kerk
Alkmaar
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Griffioen
Amstelveen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Walhalla
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
18:00
Patronaat
Haarlem
18:30
Spirit of 66
Verviers
18:30
Metropool
Hengelo
18:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
De Maaspoort
Venlo
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Gigant
Apeldoorn
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Willemeen
Arnhem
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Anna Amstelveen
Amstelveen
20:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Perron-3
Rosmalen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
De Amer
Amen
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Brothers
Bunnik
20:00
Altstadt
Eindhoven
donderdag 18 april 2019
Louis C.K.
Melkweg, Amsterdam
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Figi Theater, Zeist
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Dok6, Panningen
20:15
Tommie Christiaan - In een ander licht
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Oeloek - Droeftoeters
Diligentia, Den Haag
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
S.C.C. De Enck, Oirschot
White Lies
Hedon, Zwolle
Sam Fender
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Nobody's Girl
DiamantTheater, Den Haag
20:30
Antibalas
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Bill Laurence
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
De Helling, Utrecht
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:30
Glen Washington backed by Irie Ites Sound System
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Yazz Ahmed
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Chelou
Cinetol, Amsterdam
20:30
The Magic Numbers
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Pharis & Jason Romero
C.C. Breughelzaal, Bree
20:30
Valentino
Paard, Den Haag
21:00
The Visual / Van Common
Luxor Live, Arnhem
21:00
Hedon Zwaar Presents: Welicoruss (RUS)
Hedon, Zwolle
21:00
Welicoruss
Hedon, Zwolle
21:00
Hofman Live: TIAN
Hofman, Utrecht
22:00
Ivan & The Parazol
Paradiso, Amsterdam
22:00
The damn Truth
Vera, Groningen
The Naked Sweat Drips
Merleyn, Nijmegen
23:45
Tante Joke Karaoke Band
Paradiso, Amsterdam
vrijdag 19 april 2019
Henry van Loon - Onze Henry
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Orpheus, Apeldoorn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Kulturhus, Borne
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
Podium Boxtel, Boxtel
Karin Bloemen - Souvenirs
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kiki Schippers - Waar
Zaantheater, Zaandam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Bussel, Oosterhout
Alex Ploeg Ultimatum
Agnietenhof, Tiel
Angela Groothuizen - Lueke binge
Veluvine, Nunspeet
Arie & Silvester - Wie?!
De Harmonie, Leeuwarden
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Posttheater, Arnhem
Louise Korthals - Alles is er
Kulturhus Holten, Holten
Claudia de Breij - Nu
De Maagd, Bergen op Zoom
Rayen Panday - Fenomeen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kamagurka - De grenzen van Ernst
De Maaspoort, Venlo
Patrick Laureij
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Matroesjka - Brainwash
Dok6, Panningen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Odeon, Zwolle
Richard Groenendijk - Om Alles!
Spant!, Bussum
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Max van den Burg - Paasbest
Chassé Theater, Breda
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Schouwburg Venray, Venray
Ruben Hein
Energiehuis, Dordrecht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Theo Nijland - En de rest is onzin
Schouwburg Het Park, Hoorn
Cristina Branco
De Grote Kerk, Alkmaar
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Dolf Jansen - Bijna
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Walhalla, Rotterdam
Ali B - Koorts
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
18:00
Hannah Williams & The Affirmations
Patronaat, Haarlem
18:30
RPWL
Spirit of 66, Verviers
18:30
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
Metropool, Hengelo
18:30
Duman
Melkweg, Amsterdam
19:00
Matthäus-Passion - philharmonie zuidnederland
De Maaspoort, Venlo
19:00
2 Years To Apocalypse / Inferum
Melkweg, Amsterdam
19:00
Josylvio+ FBO & LITT
Gigant, Apeldoorn
19:30
Acres / Casey / Gatherers
Trix, Antwerpen
19:30
Der Blutharsch and the Infinite Church of the Leading Hand
Willemeen, Arnhem
20:00
Wibi Soerjadi
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Legendary Albums Live: Bruce Springsteen's ‘Born in the U.S.A.’
Zaantheater, Zaandam
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Nabil Aoulad Ayad
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Paul Young
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Donnie (NL)
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Ernst Jansz
Anna Amstelveen, Amstelveen
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20:00
Throwback To: Sven Hammond & Kim Hoorweg Play Amy Winehouse
Effenaar, Eindhoven
20:00
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Cenobites / De Kaak / G.O.D.
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Memphis Maniacs
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Renee van Bavel / Volker Strubling - Don't mention the war
Perron-3, Rosmalen
20:00
The Bruceband - Born in the USA 35th Anniversary
Q-Factory, Amsterdam
Laurence Jones
Luxor Live, Arnhem
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Night Fever
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Donnie (NL)
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Novastar
De Roma, Antwerpen
20:00
The damn Truth
De Bosuil, Weert
20:00
Pharis & Jason Romero
De Amer, Amen
20:00
Hausmagger
Podium 't Beest, Goes
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Martijn Fischer Zingt Hits Van Hazes
Brothers, Bunnik
20:00
YAK
Altstadt, Eindhoven