Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
De Casino
Sint-Niklaas
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Spirit of 66
Verviers
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:30
De Boodschap
Rijen
't Getouw
Mol
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
19:30
Iduna
Drachten
19:30
Trix
Antwerpen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Dakota
Den Haag
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Rotown
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Martiniplaza
Groningen
20:00
Houppe Brasserie
Namur
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
EKKO
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
20:00
Grenswerk
Venlo
Theater de Spiegel
Zwolle
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Markant Uden
Uden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Harmonie
Leeuwarden
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Meenthe
Steenwijk
Figi Theater
Zeist
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
LOLA050
Groningen
20:15
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Hedon
Zwolle
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater aan de Schie
Schiedam
19:30
Vondelkerk
Amsterdam
21:30
Vera
Groningen
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Hoftheater
Raalte
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:30
Markant Uden
Uden
DeLaMar
Amsterdam
Koningshof
Maassluis
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
21:00
Hofman
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Chassé Theater
Breda
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Patronaat
Haarlem
17:30
Metropool
Hengelo
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
23:45
Cinetol
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Willemeen
Arnhem
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Het Kielzog
Hoogezand
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Doelen
Rotterdam
woensdag 24 april 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
De Maaspoort, Venlo
Arie & Silvester - Wie?!
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Amsterdam Klezmer Band / Russkaja
De Casino, Sint-Niklaas
20:00
Agent Steel
Dynamo, Eindhoven
20:00
A Night of Queen with Joseph Clark
Schouwburg Hengelo, Hengelo
donderdag 25 april 2019
Yentl en de Boer - Magie
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Wille & the Bandits
Spirit of 66, Verviers
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Podium Boxtel, Boxtel
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
De Boodschap, Rijen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
't Getouw, Mol
20:00
Ultimate Eagles
Gebouw-T, Bergen op Zoom
19:30
Ultha / Vanum
Iduna, Drachten
19:30
Tristan
Trix, Antwerpen
Tineke Schouten - Highlights
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tim Knol - Lost & Found 2
Theater Dakota, Den Haag
Thomas Acda - Motel
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Rotown, Rotterdam
Theo Nijland - En de rest is onzin
Zaantheater, Zaandam
20:00
The Kik Hertaalt!
Goudse Schouwburg, Gouda
The Hollies
Martiniplaza, Groningen
20:00
The Fire Harvest
Houppe Brasserie, Namur
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Stefano Keizers
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Stef Bos - Ruimte
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
SIPPRELL
TivoliVredenburg, Utrecht
Shy Martin
Melkweg, Amsterdam
S10
EKKO, Utrecht
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Parktheater, Eindhoven
20:00
Rowwen Heze
Grenswerk, Venlo
Romy Monteiro
Theater de Spiegel, Zwolle
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Richard Groenendijk - Om alles! (reprise)
Markant Uden, Uden
Raymond van het Groenewoud - Kreten & Gefluister
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Rayen Panday - Fenomeen
De Harmonie, Leeuwarden
22:00
Polynation
Paradiso, Amsterdam
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
De Meenthe, Steenwijk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Figi Theater, Zeist
Patrick Laureij
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Paranoid State / The Affect Heuristic / Wolfrik
LOLA050, Groningen
20:15
Onwijs Gijs
Zuiderparktheater, Den Haag
20:00
Noord Nederlands Toneel & Asko|Sch?nbergs K(h)AOS - Brave new world 2.
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Nienke Plas - Van de hak op de tak
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Ness
Hedon, Zwolle
Nathalie Baartman - Breek
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Stoep, Spijkenisse
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Schie, Schiedam
19:30
Muriël Bostdorp
Vondelkerk, Amsterdam
21:30
Monsieur Doumani
Vera, Groningen
20:30
Mitch Benn
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Millennium Jazz Orchestra & Laura Bohn
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Matroesjka - Brainwash
Hoftheater, Raalte
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
LikeU2
De Maaspoort, Venlo
Lee Fields & The Expressions
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal (try-out)
Meervaart, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Schouwburg Venray, Venray
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Judith Hill
BIRD, Rotterdam
20:30
Jools Holland & His R&B Orchestra
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Joep Beving
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Joep Berkenbosch
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:30
Jeroen Zijlstra / Ntjam Rosie / Thijs Borsten - De Uitdaging 3
Markant Uden, Uden
Javier Guzman - Guzmán
DeLaMar, Amsterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Koningshof, Maassluis
20:15
Janne Schra - Lalala Love
Theater De Veste, Delft
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Howe Gelb
Muziekgieterij, Maastricht
21:00
Hofman Live: Bjarke Ramsing + Etan Huijs
Hofman, Utrecht
Ho99o9
Melkweg, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Heir / New Dosis Audio
Paard, Den Haag
HAEVN
Paradiso, Amsterdam
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Glennis Grace
Luxor Live, Arnhem
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
Chassé Theater, Breda
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Eric Vaarzon Morel
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Employed to Serve
Patronaat, Haarlem
17:30
Elvenking / Frozen Crown
Metropool, Hengelo
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
De Muze, Noordwijk
20:00
Eddie Izzard - Wunderbar
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Easy Life
Paradiso, Amsterdam
23:45
Donna Blue
Cinetol, Amsterdam
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Deez Nuts + Grove Street Families + Support
Willemeen, Arnhem
20:15
De Raggende Manne
Doornroosje, Nijmegen
De Partizanen - Het leven an sich
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
De Eddy Zoëy Band - De geschiedenis van de NL’s-talige popmuziek
Het Kielzog, Hoogezand
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Cristina Branco
De Doelen, Rotterdam