PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -246
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 27 feb
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
1
1
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater De Veste
Delft
1
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Waalse Kerk
Amsterdam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
013
Tilburg
Paradiso
Amsterdam
1
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:30
Musis
Arnhem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Metropool
Hengelo
1
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Doka - Volkshotel
Amsterdam
20:30
Simplon
Groningen
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Hofman Café
Utrecht
21:00
V11
Rotterdam
21:30
Vera
Groningen
22:00
Merleyn
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
2
1
vr 28 feb
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koningshof
Maassluis
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Diligentia
Den Haag
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
Markant Uden
Uden
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
DeMess
Naarden
00:00
Werftheater
Utrecht
00:00
De Molenberg
Delfzijl
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Boerderij
Huizen
Agnietenhof
Tiel
Theater de Koornbeurs
Franeker
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
00:00
Theaterkerk Hemels
Twisk
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
De Kunstgreep
Oostzaan
00:00
Theater De Willem
Papendrecht
00:00
Lux
Nijmegen
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Zinin
Nijverdal
C.C De Muze
Heusden-Zolder
De Oosterpoort
Groningen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Orpheus
Apeldoorn
De Basiliek
Veenendaal
ATLAS Theater
Emmen
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater De Leest
Waalwijk
Chassé Theater
Breda
18:30
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:00
EKKO
Utrecht
Maassilo
Rotterdam
1
19:30
Bitterzoet
Amsterdam
19:30
Dynamo
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sint Catharinakerk
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Waalse Kerk
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
C.C. De Steenoven
Herzele
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht

donderdag 27 februari 2020

20:00
Brihang De Roma, Antwerpen
20:00
Gregory Porter Ancienne Belgique (AB), Brussel
Foto Weval
Weval TivoliVredenburg, Utrecht
1
1
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
NITS - Nits 2019-2020 Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Dotan Doornroosje, Nijmegen
20:15
The Rocket Man - A tribute to Elton John Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Ali B - Koorts Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby De Meenthe, Steenwijk
20:15
Dutch Eagles Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Hadewych Doet De Dames Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac, The Incredible Story Theater De Veste, Delft
1
20:15
Hans Aarsman - Dokter Aarsman (Première) De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Duo Scholtes & Janssens Waalse Kerk, Amsterdam
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Marcel Hensema - Alles in de hens Theater Sneek, Sneek
20:30
Peter Pannekoek - Later was alles beter DeLaMar, Amsterdam
20:30
New Cool Collective Patronaat, Haarlem
20:30
Yori Swart De Oosterpoort, Groningen
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Oum Bimhuis, Amsterdam
20:30
The Australian Pink Floyd Show 013, Tilburg
Foto Palaye Royale
Palaye Royale Paradiso, Amsterdam
1
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater Ludens, Voorburg
20:30
Max van den Burg - Paasbest ATLAS Theater, Emmen
20:30
Jodymoon - A Love Brand New Theater Concordia, Enschede
20:30
Sven Ratzke - Where are we now Musis, Arnhem
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theater PePijn, Den Haag
20:30
Daan Boom - De Eerste Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Arlo Parks Bitterzoet, Amsterdam
Foto Alain Clark / Hermine Deurloo / Steve Gadd
Alain Clark / Hermine Deurloo / Steve Gadd Metropool, Hengelo
1
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Bongloard / Magnetic Spacemen / Tjalling Hedon, Zwolle
20:30
Best of Stand-Up Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Doka Live | KIEFF / The Klittens Doka - Volkshotel, Amsterdam
20:30
UP: Farbenfroh + Renske de Boer Simplon, Groningen
20:45
Club Pussycat, What's New? Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Live at LOLA: Powder for Pigeons [AU/DE} + Soul Theft LOLA050, Groningen
21:00
Hofman Live: SPROKEN & Marth Hofman Café, Utrecht
21:00
The Restarts+ Disturbance V11, Rotterdam
21:30
Rosa Ensemble Vera, Groningen
22:00
Holy Moly & The Crackers Merleyn, Nijmegen
Foto HMLTD
HMLTD Paradiso, Amsterdam
2
1

vrijdag 28 februari 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Onze Henry Schouwburg Amphion, Doetinchem
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Roué Verveer - Zo goed als nieuw Koningshof, Maassluis
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rayen Panday - Trigger Diligentia, Den Haag
Danny Vera - The Lone Stranger Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Markant Uden, Uden
René van Meurs - Hunkert Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee DeMess, Naarden
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Werftheater, Utrecht
00:00
Nathalie Baartman - Breek De Molenberg, Delfzijl
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater De Boerderij, Huizen
Kasper van der Laan - 1 Kilo Agnietenhof, Tiel
Lebbis - De Ervaring Theater de Koornbeurs, Franeker
00:00
Fuse Live Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
Ocobar - Holland-Amerika Lijn Schiller Theater Place Royal, Utrecht
00:00
Mart Hillen In Concert Theaterkerk Hemels, Twisk
00:00
Tim Knol - Lost & Found II Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge De Kunstgreep, Oostzaan
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK! Theater De Willem, Papendrecht
00:00
Alex Roeka - RAUWE GENADE Lux, Nijmegen
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Sven Figee - Van Bach tot Blues Theater Zinin, Nijverdal
Van Der Laan & Woe - Pesetas C.C De Muze, Heusden-Zolder
Viggo Waas - De meestervoorspeller De Oosterpoort, Groningen
Najib Amhali - Waar was ik? KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Crazy Piano's Orpheus, Apeldoorn
Testament - Lennaert Nijgh 75 jaar De Basiliek, Veenendaal
VOF De Kunst - Het bloed kruipt ATLAS Theater, Emmen
00:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Eric Vloeimans Posthuis Theater, Heerenveen
Javier Guzman - Guzmán Theater De Leest, Waalwijk
Brigitte Kaandorp - Eh... Chassé Theater, Breda
18:30
Mura Masa Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:00
Lövestad (2,5 hour concert) EKKO, Utrecht
Foto Weval
Weval Maassilo, Rotterdam
1
19:30
Winston Surfshirt Bitterzoet, Amsterdam
19:30
Hundredth Dynamo, Eindhoven
19:30
Mighty Oaks Melkweg, Amsterdam
19:30
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem Sint Catharinakerk , Eindhoven
19:30
Dubioza Kolektiv Melkweg, Amsterdam
19:30
DJ Lostboi & Torus Waalse Kerk, Amsterdam
19:45
Maan TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Ruben Annink TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Efterklang Koninklijk Circus, Brussel
20:00
The Bootleg Beatles Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Axelle Red C.C. De Steenoven, Herzele
20:00
Oum TivoliVredenburg, Utrecht
Pagina -246