Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Musis
Arnhem
20:00
DNK
Assen
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Het Parochiehuis
Delden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
00:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
30CC/Schouwburg
Leuven
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
19:30
De Doelen
Rotterdam
V11
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
ACU
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Zaantheater
Zaandam
11:00
Westzijderkerk
Zaandam
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Hanebalken
Abcoude
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
C.C. De Meent
Alsemberg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
20:30
Doka - Volkshotel
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
OT301
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Musis
Arnhem
00:00
DNK
Assen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
dinsdag 25 februari 2020
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Anuar - EERLIJK
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
TAGO - Korean Drum
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Figi Theater, Zeist
20:00
Jools Holland plus special guests Ruby Turner & KT Tunstall
Schouwburg Odeon, Zwolle
woensdag 26 februari 2020
20:30
Alain Clark / Hermine Deurloo / Steve Gadd
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Opera Melancholica
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theaterhotel Almelo, Almelo
Kasper van der Laan - 1 Kilo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
JPEGMAFIA
Tolhuistuin, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Her Majesty - Are You Ready For The Country?
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Post Animal
Paradiso, Amsterdam
Mother's Cake
Melkweg, Amsterdam
...And You Will Know Us By The Trail Of Dead
Melkweg, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Musis, Arnhem
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
DNK, Assen
Bear’s Den
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Javier Guzman - Guzmán
Het Parochiehuis, Delden
Stef Bos - Tijd
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Kleine Willem, Enschede
20:00
The Bowie Collective
Metropool Enschede, Enschede
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Fresku
De Oosterpoort, Groningen
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Polyphia
Patronaat, Haarlem
20:00
The Bootleg Beatles
Patronaat, Haarlem
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Iris Hond
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
The Fortunate Sons (USA) - Tribute to Creedence Clearwater Revival
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
TAGO - Korean Drum
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Brigitte Kaandorp - Eh...
30CC/Schouwburg, Leuven
Yori Swart
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:30
New Talents of Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
19:30
Jools Holland plus special guests Ruby Turner & KT Tunstall
De Doelen, Rotterdam
Hanako / neighbours burning neighbours
V11, Rotterdam
Do - Mijn Kleine Huis
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Dutch Eagles
Agnietenhof, Tiel
20:30
Shht
ACU, Utrecht
20:15
Logan McKillop / Madeleine Roger
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Music from James Bond
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Two Feet
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
van Beresteyn, Veendam
20:00
Daan Boom - De Eerste
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
The Rocket Man - A tribute to Elton John
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Zaantheater, Zaandam
11:00
Martin Oei / Wouter Harbers
Westzijderkerk, Zaandam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 27 februari 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
De Hanebalken, Abcoude
20:45
Club Pussycat, What's New?
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Najib Amhali - Waar was ik?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
TAGO - Korean Drum
C.C. De Meent, Alsemberg
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Eric Vloeimans
Theater de Griffioen, Amstelveen
HMLTD
Paradiso, Amsterdam
20:30
Doka Live | KIEFF / The Klittens
Doka - Volkshotel, Amsterdam
20:30
Arlo Parks
Bitterzoet, Amsterdam
Palaye Royale
Paradiso, Amsterdam
20:30
Oum
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Duo Scholtes & Janssens
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:15
Hans Aarsman - Dokter Aarsman (Première)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Bryce Vine
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Griz
Melkweg, Amsterdam
King Nun
Paradiso, Amsterdam
20:00
Bear's Den
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Hare Squead
Melkweg, Amsterdam
Highly Suspect
Melkweg, Amsterdam
neighbours burning neighbours
OT301, Amsterdam
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Podium Mozaiek, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Brihang
De Roma, Antwerpen
20:00
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Orpheus, Apeldoorn
Henry van Loon - Onze Henry
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Sven Ratzke - Where are we now
Musis, Arnhem
00:00
Evergreen Top 1000 Live
DNK, Assen
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
The Rocket Man - A tribute to Elton John
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Gregory Porter
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac, The Incredible Story
Theater De Veste, Delft
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater PePijn, Den Haag
Rayen Panday - Trigger
Diligentia, Den Haag
20:00
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
NITS - Nits 2019-2020
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Queen The Music
Parktheater, Eindhoven
20:00
The Music From James Bond
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
The Bootleg Beatles
Effenaar, Eindhoven