PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -244
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 25 feb
Patronaat
Haarlem
1
Melkweg
Amsterdam
1
19:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Tankstation
Enschede
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Theater Ins Blau
Leiden
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Rockhal
Paradiso
Amsterdam
1
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
wo 26 feb
Theater de Spiegel
Zwolle
Musis
Arnhem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
V11
Rotterdam
30CC/Schouwburg
Leuven
11:00
Westzijderkerk
Zaandam
Melkweg
Amsterdam
2
19:30
De Doelen
Rotterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
1
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Vorst Nationaal
Brussel
1
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
DNK
Assen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Patronaat
Haarlem
1
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Het Parochiehuis
Delden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
1
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
2
1
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
1
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
1
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Zaantheater
Zaandam
DeLaMar
Amsterdam
1
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
ACU
Utrecht
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
do 27 feb
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Orpheus
Apeldoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Diligentia
Den Haag
De Hanebalken
Abcoude
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Theater Zinin
Nijverdal
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
00:00
De Weverij
Zierikzee
Hoftheater
Raalte
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater De Lievekamp
Oss
1
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
DNK
Assen
00:00
Theater De Winsinghhof
Roden
00:00
Zaantheater
Zaandam
00:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Het Wennekerpand
Schiedam
C.C. De Meent
Alsemberg
Schouwburg Het Park
Hoorn
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Theaters Tilburg
Tilburg
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen

dinsdag 25 februari 2020

Foto Napalm Death
Napalm Death Patronaat, Haarlem
1
Foto L'Impératrice
L'Impératrice Melkweg, Amsterdam
1
19:30
Opera Melancholica Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:30
Highly Suspect Trix, Antwerpen
19:30
RADAR Melkweg, Amsterdam
neighbours burning neighbours Tankstation, Enschede
20:00
Jools Holland plus special guests Ruby Turner & KT Tunstall Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
A Winged Victory for The Sullen M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Sam Fender Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Man, man, man, de Podcast Theater Ins Blau, Leiden
20:00
Ronald Goedemondt - Numero Uno Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh... Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Her Majesty - Are You Ready For The Country? De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Willeke Alberti
Willeke Alberti Concertgebouw, Amsterdam
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel Figi Theater, Zeist
20:30
Peter Pannekoek - Later was alles beter DeLaMar, Amsterdam
20:30
The Bootleg Beatles Rockhal,
Foto Balthazar (Be)
Balthazar (Be) Paradiso, Amsterdam
1
20:30
Anuar - EERLIJK Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Pi'erre Bourne Bitterzoet, Amsterdam

woensdag 26 februari 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater de Spiegel, Zwolle
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Musis, Arnhem
André Manuel - DREEJKLEZOEW Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kasper van der Laan - 1 Kilo KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK! Theater Harderwijk, Harderwijk
Do - Mijn Kleine Huis Theater de Stoep, Spijkenisse
Hanako / neighbours burning neighbours V11, Rotterdam
Brigitte Kaandorp - Eh... 30CC/Schouwburg, Leuven
11:00
Martin Oei / Wouter Harbers Westzijderkerk, Zaandam
Foto ...And You Will Know Us By The Trail Of Dead
...And You Will Know Us By The Trail Of Dead Melkweg, Amsterdam
2
19:30
Jools Holland plus special guests Ruby Turner & KT Tunstall De Doelen, Rotterdam
19:30
Mother's Cake Melkweg, Amsterdam
1
19:45
Two Feet TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Bootleg Beatles Patronaat, Haarlem
20:00
The Music from James Bond TivoliVredenburg, Utrecht
Foto Bear’s Den
Bear’s Den Vorst Nationaal, Brussel
1
20:00
Iris Hond Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
The Bowie Collective Metropool Enschede, Enschede
20:00
The Fortunate Sons (USA) - Tribute to Creedence Clearwater Revival Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Daan Boom - De Eerste Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie ATLAS Theater, Emmen
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei DNK, Assen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas De Meenthe, Steenwijk
Foto Polyphia
Polyphia Patronaat, Haarlem
1
20:00
Dutch Eagles Agnietenhof, Tiel
20:00
Fresku De Oosterpoort, Groningen
20:00
Post Animal Paradiso, Amsterdam
20:00
Javier Guzman - Guzmán Het Parochiehuis, Delden
Foto Stef Bos - Tijd
Stef Bos - Tijd Koninklijke Schouwburg, Den Haag
1
Foto Yori Swart
Yori Swart Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
2
1
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk C.C Warenar, Wassenaar
20:15
The Rocket Man - A tribute to Elton John Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
1
20:15
TAGO - Korean Drum Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Foto Ali B - Koorts
Ali B - Koorts Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
1
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Her Majesty - Are You Ready For The Country? De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana van Beresteyn, Veendam
20:15
Opera Melancholica TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Logan McKillop / Madeleine Roger TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel Zaantheater, Zaandam
Foto Peter Pannekoek - Later was alles beter
Peter Pannekoek - Later was alles beter DeLaMar, Amsterdam
1
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid De Kleine Willem, Enschede
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Shht ACU, Utrecht
20:30
JPEGMAFIA Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Alain Clark / Hermine Deurloo / Steve Gadd Podium Victorie, Alkmaar
20:30
New Talents of Comedy Comedy Club Haug, Rotterdam

donderdag 27 februari 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Onze Henry Orpheus, Apeldoorn
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Roué Verveer - Zo goed als nieuw Podium Mozaiek, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rayen Panday - Trigger Diligentia, Den Haag
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen De Hanebalken, Abcoude
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
René van Meurs - Hunkert Theater Zinin, Nijverdal
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
00:00
Nathalie Baartman - Breek De Weverij, Zierikzee
André Manuel - DREEJKLEZOEW Hoftheater, Raalte
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Theaterhotel Almelo, Almelo
Lebbis - De Ervaring Theater De Lievekamp, Oss
1
Martijn Koning - Koning van de toekomst Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Evergreen Top 1000 Live DNK, Assen
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK! Theater De Winsinghhof, Roden
00:00
Beautiful Strangers - The Celebration of Prince Zaantheater, Zaandam
00:00
The Bentleys - To Liverpool And Back Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Do - Mijn Kleine Huis Het Wennekerpand, Schiedam
TAGO - Korean Drum C.C. De Meent, Alsemberg
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Schouwburg Het Park, Hoorn
Najib Amhali - Waar was ik? KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Frans Bauer - Live in Concert Theater de Stoep, Spijkenisse
VOF De Kunst - Het bloed kruipt Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop Theaters Tilburg, Tilburg
00:00
Eric Vloeimans Theater de Griffioen, Amstelveen
Pagina -244