Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Vondelkerk
Amsterdam
Willemeen
Arnhem
Patronaat
Haarlem
19:30
Iduna
Drachten
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Houppe Brasserie
Namur
Martiniplaza
Groningen
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
LOLA050
Groningen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Zuiderparktheater
Den Haag
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
De Boodschap
Rijen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
EKKO
Utrecht
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
21:00
Het Kielzog
Hoogezand
21:00
Hofman
Utrecht
21:30
Vera
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
23:45
Cinetol
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
De Maaspoort
Venlo
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Speeldoos
Vught
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Wesopa Weesp
Weesp
Theater Ludens
Voorburg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Flint
Amersfoort
Chassé Theater
Breda
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Horst
Venhorst
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
17:00
Plato Utrecht
Utrecht
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
18:30
Spirit of 66
Verviers
20:00
Markant Uden
Uden
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
donderdag 25 april 2019
19:30
Tristan
Trix, Antwerpen
19:30
Muriël Bostdorp
Vondelkerk, Amsterdam
Deez Nuts + Grove Street Families + Support
Willemeen, Arnhem
Employed to Serve
Patronaat, Haarlem
19:30
Ultha / Vanum
Iduna, Drachten
20:00
Richard Groenendijk - Om alles! (reprise)
Markant Uden, Uden
20:00
The Kik Hertaalt!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Millennium Jazz Orchestra & Laura Bohn
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Ultimate Eagles
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Noord Nederlands Toneel & Asko|Sch?nbergs K(h)AOS - Brave new world 2.
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Stef Bos - Ruimte
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Joep Beving
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Eddie Izzard - Wunderbar
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
Chassé Theater, Breda
20:00
Easy Life
Paradiso, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Rotown, Rotterdam
20:00
The Fire Harvest
Houppe Brasserie, Namur
The Hollies
Martiniplaza, Groningen
20:00
Baskar VERPLAATST!
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Ness
Hedon, Zwolle
20:00
Howe Gelb
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Rowwen Heze
Grenswerk, Venlo
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Paranoid State / The Affect Heuristic / Wolfrik
LOLA050, Groningen
Romy Monteiro
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
De Meenthe, Steenwijk
20:15
LikeU2
De Maaspoort, Venlo
20:15
3J'S - Heroes of Music
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Eric Vaarzon Morel
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
De Muze, Noordwijk
20:15
Janne Schra - Lalala Love
Theater De Veste, Delft
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Podium Boxtel, Boxtel
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Theater De Leest, Waalwijk
Lee Fields & The Expressions
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Cristina Branco
De Doelen, Rotterdam
20:15
Joep Berkenbosch
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
De Raggende Manne
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Onwijs Gijs
Zuiderparktheater, Den Haag
20:30
Jeroen Zijlstra / Ntjam Rosie / Thijs Borsten - De Uitdaging 3
Markant Uden, Uden
20:30
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal (try-out)
Meervaart, Amsterdam
20:30
Jools Holland & His R&B Orchestra
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
De Boodschap, Rijen
20:30
SIPPRELL
TivoliVredenburg, Utrecht
HAEVN
Paradiso, Amsterdam
20:30
Judith Hill
BIRD, Rotterdam
20:30
Agent Steel
Metropool Enschede, Enschede
20:30
3times7 / Kuhn Fu
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Glennis Grace
Luxor Live, Arnhem
20:30
Stefano Keizers
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
S10
EKKO, Utrecht
20:30
Heir / New Dosis Audio
Paard, Den Haag
20:30
Mitch Benn
Comedy Club Haug, Rotterdam
21:00
De Eddy Zoëy Band - De geschiedenis van de NL’s-talige popmuziek
Het Kielzog, Hoogezand
21:00
Hofman Live: Bjarke Ramsing + Etan Huijs
Hofman, Utrecht
21:30
Monsieur Doumani
Vera, Groningen
22:00
Polynation
Paradiso, Amsterdam
23:45
Donna Blue
Cinetol, Amsterdam
vrijdag 26 april 2019
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater De Veste, Delft
De Partizanen - Het leven an sich
De Maaspoort, Venlo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
De Speeldoos, Vught
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Kampanje, Den Helder
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Cuijk, Cuijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Angela Groothuizen - Lueke binge
Wesopa Weesp, Weesp
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater Ludens, Voorburg
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Tineke Schouten - Highlights
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Rayen Panday - Fenomeen
Parktheater, Eindhoven
Patrick Laureij
Flint, Amersfoort
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Chassé Theater, Breda
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater 't Speelhuis, Helmond
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Orpheus, Apeldoorn
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Brigitte Kaandorp - Eh...
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Yentl en de Boer - Magie
Goudse Schouwburg, Gouda
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Agnietenhof, Tiel
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Thomas Smith - De jaren van verstand
De Horst, Venhorst
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Thomas Acda - Motel
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
17:00
Iris Penning
Plato Utrecht, Utrecht
18:00
Typh Barrow
Koninklijk Circus, Brussel
18:30
The Doors in Concert
Spirit of 66, Verviers
20:00
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Markant Uden, Uden
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Frank Evenblij & Erik Dijkstra - Bureau Sport in het theater
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Oude Luxor Theater, Rotterdam