Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
DeMess
Naarden
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Effenaar
Eindhoven
Lutherse Kerk
Nijmegen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Metropool
Hengelo
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
HBS
Rotterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Grounds
Rotterdam
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:45
Fifth|NRE
Eindhoven
20:45
Fletcher Hotel
Leidschendam
21:00
Podium 't Beest
Goes
21:00
Cacaofabriek
Helmond
V11
Rotterdam
21:00
De Zwerver
Oostende
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Vorstin
Hilversum
21:00
LOLA050
Groningen
Poppodium Volt
Sittard
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:30
Vera
Groningen
23:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Patronaat
Haarlem
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
11:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
11:00
Chassé Theater
Breda
12:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
13:00
Thuishaven (festivalterrein)
Amsterdam
14:00
Sound Dog
Breda
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
14:15
Oktoberhallen
Wieze
14:30
C.C Warenar
Wassenaar
14:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
14:30
Podium Victorie
Alkmaar
14:30
Parktheater
Eindhoven
15:00
Theater de Spiegel
Zwolle
15:00
Koningshof
Maassluis
15:00
Strandclub Zee
Scharendijke
15:00
ACIBADEM International Medical Center
Amsterdam
15:00
CHV Noordkade
Veghel
15:00
Baroeg
Rotterdam
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
16:00
Kursaal Oostende
Oostende
16:00
Podium 't Beest
Goes
16:00
Lourdeskerk
Scheveningen
16:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
17:00
Paradiso
Amsterdam
Hall Of Fame
Tilburg
18:00
Little Devil
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
Cul de Sac
Tilburg
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
19:00
Het Pompstation
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:30
DeLaMar
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
The Jack
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
013
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
zaterdag 29 februari 2020
20:30
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
DeMess, Naarden
20:30
Celine Cairo - Birds of Paradise
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Posttheater, Arnhem
20:30
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
C.C. De Kei, Reusel
20:30
Sjors van der Panne - Theatertour 2019/2020 ‘Altijd zo gegaan’
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Hef
Paradiso, Amsterdam
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Hadewych Doet De Dames
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Supertrap - Breakfast in America
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Smoove & Turrell
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Aiming For Enrike
Patronaat, Haarlem
20:30
Dire Strats
Effenaar, Eindhoven
Austin Lucas
Lutherse Kerk, Nijmegen
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Bob Dylan Tribute
Metropool, Hengelo
De Likt
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Spoken
HBS, Rotterdam
20:30
Logan McKillop / Madeleine Roger
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Shht
Gebouw-T, Bergen op Zoom
The Phantom Four 15-year anniversary
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
20:30
Pene Corrida
Bibelot, Dordrecht
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Bonga
Grounds, Rotterdam
20:45
New Cool Collective
Neushoorn, Leeuwarden
20:45
Maan
Neushoorn, Leeuwarden
20:45
Gallowstreet
Fifth|NRE, Eindhoven
20:45
Elske DeWall
Fletcher Hotel, Leidschendam
21:00
Eric Bell
Podium 't Beest, Goes
21:00
Abba Fever
Cacaofabriek, Helmond
Torii
V11, Rotterdam
21:00
Ted Jasper
De Zwerver, Oostende
21:00
Mambo Kurt
Little Devil, Tilburg
21:00
Abba Rocks
Vorstin, Hilversum
21:00
Blues Tour Groningen in Lola: The Tightropes
LOLA050, Groningen
Jaya The Cat
Poppodium Volt, Sittard
22:00
Berhana
Paradiso, Amsterdam
22:00
LIVE; U2, tribute by The Unforgettable Fire (BE)
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
JazzLab Session: Tribute to Prince
Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
Forbidden Fruit: Franklin Maloney + AxU e.a.
Merleyn, Nijmegen
22:30
FFOOSS
Vera, Groningen
23:00
Ronald Snijders - Groot Succes 2 (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
23:00
Pleinvrees on Tour
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Bjarki
Patronaat, Haarlem
23:00
Anjunadeep: Dom Donnelly / Dosem / Jody Wisternoff / Tinlicker
TivoliVredenburg, Utrecht
zondag 01 maart 2020
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
De Kleine Komedie, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Chassé Theater, Breda
11:00
Canto Ostinato - Sandra en Jeroen van Veen
Theater Kerkrade, Kerkrade
11:00
Stef Bos - Tijd
Chassé Theater, Breda
12:00
Appeltaartmatinee - Enzo Kok (viool)
Theater Kerkrade, Kerkrade
13:00
Thuishaven Winter: Franky Rizaterdo / Luuk van Dijk / Toman
Thuishaven (festivalterrein), Amsterdam
14:00
Lonker See
Sound Dog, Breda
14:15
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem
Concertgebouw, Amsterdam
14:15
Jan Smit
Oktoberhallen, Wieze
14:30
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
C.C Warenar, Wassenaar
14:30
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
14:30
Alain Clark
Podium Victorie, Alkmaar
14:30
De Gouden Jaren II - Met o.a. Cor Bakker en Jacques Klöters
Parktheater, Eindhoven
15:00
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Theater de Spiegel, Zwolle
15:00
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Koningshof, Maassluis
15:00
Sweet Mary Jane
Strandclub Zee, Scharendijke
15:00
Junior Jazz Experience
ACIBADEM International Medical Center, Amsterdam
15:00
Soul Trap
CHV Noordkade, Veghel
15:00
Picture + Order Of The Emperor + Harbour Of Souls
Baroeg, Rotterdam
15:00
Henri Noorlander Let's go Back
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Anvil + Special Guest
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
15:30
Tom Mank & Sera Jane Smolen en Aaron Asbury
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
16:00
Isabelle Beernaert
Kursaal Oostende, Oostende
16:00
Holy Moly & The Crackers
Podium 't Beest, Goes
16:00
Micheal Varekamp / The Legends of Jazz
Lourdeskerk, Scheveningen
16:00
Jazzclub Hengelo Presenteert - Farmhouse Jazz & Blues Band
Schouwburg Hengelo, Hengelo
17:00
Smartlappenkaraoke -voor het zingen de kerk in
Paradiso, Amsterdam
Rings Of Saturn
Hall Of Fame, Tilburg
18:00
Shiraz Lane + Temple Balls + Block Buster
Little Devil, Tilburg
Mabel
Melkweg, Amsterdam
Stonefield (AUS)
Cul de Sac, Tilburg
19:00
LIVE: Streekvijver
Muziekcafé Helmond, Helmond
19:00
Saskia Laroo / Warren Byrd
Het Pompstation, Amsterdam
19:30
Beartooth / The Amity Affliction
Trix, Antwerpen
19:30
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:30
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
DeLaMar, Amsterdam
19:30
Moses Boyd
Melkweg, Amsterdam
19:30
Sunday with Sibiir
The Jack, Eindhoven
Cage the Elephant
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Nona
BIRD, Rotterdam
20:00
Hope / We Are The City
TivoliVredenburg, Utrecht
The Last Internationale
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Brit Floyd
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
The Neighbourhood
013, Tilburg
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Markant Uden, Uden
20:15
Vreemde Kostgangers
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Remy van Kesteren
Effenaar, Eindhoven
20:15
Limburgs Fanfare Orkest
De Maaspoort, Venlo
20:30
Kvelertak
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
The Bowie Collective
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Girl Ray
Cinetol, Amsterdam
Molchat Doma
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Hermine Deurloo with Steve Gadd and Big Apple Band
Boerderij, Zoetermeer