PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -241
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 26 apr
Wesopa Weesp
Weesp
De Horst
Venhorst
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Goudse Schouwburg
Gouda
De Speeldoos
Vught
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Veste
Delft
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
17:00
Plato Utrecht
Utrecht
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
18:30
Spirit of 66
Verviers
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
1
De Doelen
Rotterdam
1
1
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Cultura
Ede
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Trouble Tree Folkconcerts
Koudekerk aan den Rijn
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Klinker
Winschoten
20:15
De Dialoog
Ermelo
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:30
Groene Engel
Oss
1
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Zeeuwse Concertzaal
Middelburg
Paradiso
Amsterdam
1
20:30
Der Aa-theater
Groningen
20:30
Meervaart
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
1
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Ons Tejater
Lieshout
1
1
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
De Duif
Amsterdam
2
21:00
Nederland Drie
Wateringen
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Café 't Keerpunt
Spijkerboor
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Podium 't Beest
Goes
21:00
De Piek
Vlissingen
22:00
De Oosterpoort
Groningen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Hedon
Zwolle
za 27 apr
Willemeen
Arnhem
14:00
Baroeg
Rotterdam
16:00
The Jack
Eindhoven
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
17:00
The Jack
Eindhoven
18:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
World Forum CC
Den Haag
1
19:00
The Crossover
Gent
19:00
LOLA050
Groningen
20:00
Capitole
Gent
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Muziekodroom
Hasselt
Cacaofabriek
Helmond
1
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Rockhal
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
De Bosuil
Weert
20:30
Lux
Nijmegen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Muziekpodium Bakkeveen
Bakkeveen
20:30
Spirit of 66
Verviers
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
21:30
Little Devil
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
1
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Patronaat
Haarlem
1
zo 28 apr
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
13:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
14:00
Baroeg
Rotterdam
14:30
Cultureel Centrum De Blauwe Schuit
Winsum
15:00
Groene Engel
Oss
15:00
Het Nationale Theater
Den Haag
1
15:00
Cacaofabriek
Helmond
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen

vrijdag 26 april 2019

Angela Groothuizen - Lueke binge Wesopa Weesp, Weesp
Thomas Smith - De jaren van verstand De Horst, Venhorst
Kasper van der Laan - Gewapend karton Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Yentl en de Boer - Magie Goudse Schouwburg, Gouda
Javier Guzman - Guzmán De Speeldoos, Vught
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Koning van de dieren Schouwburg Cuijk, Cuijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Theater De Veste, Delft
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Schouwburg de Lawei, Drachten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2 Orpheus, Apeldoorn
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater 't Speelhuis, Helmond
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater De Lampegiet, Veenendaal
17:00
Iris Penning Plato Utrecht, Utrecht
18:00
Typh Barrow Koninklijk Circus, Brussel
18:30
The Doors in Concert Spirit of 66, Verviers
20:00
Everyday People presents: Fridaynight live & Dance Neushoorn, Leeuwarden
Foto Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It! Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
1
Foto Joep Beving
Joep Beving De Doelen, Rotterdam
1
1
20:00
The Pukes The Jack, Eindhoven
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Cultura, Ede
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Markant Uden, Uden
20:00
Novastar Het Depot, Leuven
20:00
Kieran Halpin / The Lasses Trouble Tree Folkconcerts, Koudekerk aan den Rijn
20:00
Live at LOLA: Phantom Winter [DE]- GRIM VAN DOOM [DE] - Moan LOLA050, Groningen
20:00
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Piroshka Paradiso, Amsterdam
20:00
Frank Evenblij & Erik Dijkstra - Bureau Sport in het theater Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2019 Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Romy Monteiro Theater De Klinker, Winschoten
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019 De Dialoog, Ermelo
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Stef Bos - Ruimte Ledeltheater, Oostburg
20:30
The Monolith Deathcult + Inferum + 2 Years To Apocalpse Groene Engel, Oss
1
20:30
Joáo Bosco Quartet Bimhuis, Amsterdam
20:30
Raymond van het Groenewoud - Kreten & Gefluister Zeeuwse Concertzaal, Middelburg
Foto Jools Holland & His R&B Orchestra
Jools Holland & His R&B Orchestra Paradiso, Amsterdam
1
20:30
SUSTO Der Aa-theater, Groningen
20:30
Lucinda Sedoc Meervaart, Amsterdam
Foto Ultimate Eagles
Ultimate Eagles Boerderij, Zoetermeer
1
20:30
Bökkers Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Hardcore Vrijdag Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Ons Tejater, Lieshout
1
1
20:30
Jan Rotband - Het Beste Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Daisy Correia Theater de Kom, Nieuwegein
Foto The Antlers
The Antlers De Duif, Amsterdam
2
21:00
Burntfield Nederland Drie, Wateringen
21:00
The Sadies + PRIORS Rotown, Rotterdam
21:00
Flavium Café 't Keerpunt, Spijkerboor
21:00
Telepathy V11, Rotterdam
21:00
Wolfgang Flür Podium 't Beest, Goes
21:00
Habitants De Piek, Vlissingen
22:00
Noisia Invites Festival De Oosterpoort, Groningen
23:00
Carista / CinCity / Davy Brandts / Eris Drew Doornroosje, Nijmegen
23:00
DEEP XL - KINGSNIGHT Hedon, Zwolle

zaterdag 27 april 2019

WillemsFest Willemeen, Arnhem
14:00
Koningsdag Festival Baroeg Baroeg, Rotterdam
16:00
The Droeftoeters The Jack, Eindhoven
16:00
Leuk dat je d'r bent band TivoliVredenburg, Utrecht
17:00
Trubute Factory The Jack, Eindhoven
18:00
Back Stage Klassiek - Conservatorium Maastricht Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
18:00
Claude François Hommage Kursaal Oostende, Oostende
Foto The Hollies
The Hollies World Forum CC, Den Haag
1
19:00
Burntfield The Crossover, Gent
19:00
Live at LOLA: The Backyard Band [DE] + The Black Burned BBQ Boys LOLA050, Groningen
20:00
Niels Destadsbader in de kinderschoenen Capitole, Gent
20:00
Martijn Fischer Zingt Hits Van Hazes Grenswerk, Venlo
20:00
Novastar Muziekodroom, Hasselt
Foto Clan Of Xymox
Clan Of Xymox Cacaofabriek, Helmond
1
20:00
Harmonie St. Jozef Kaalheide - Kerkrade - Oranjeconcert 2019 Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jamie Lawson Het Depot, Leuven
20:00
Disturbed Rockhal,
20:00
Brasero Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Ultimate Eagles De Bosuil, Weert
20:30
Joáo Bosco Quartet Lux, Nijmegen
20:30
Dizzy Mizz Lizzy Boerderij, Zoetermeer
20:30
The Delines Muziekpodium Bakkeveen, Bakkeveen
20:30
Thorbjorn Risager & The Black Tornado Spirit of 66, Verviers
21:00
Detonics Café de Gouden Leeuw, Nispen
21:30
Rhinorino Little Devil, Tilburg
Foto Fatboy Slim, Pablo Discobar Soundsystem en Elias Mazian
Fatboy Slim, Pablo Discobar Soundsystem en Elias Mazian TivoliVredenburg, Utrecht
1
22:00
LIVE: Blondie, tribute by Back to Blondie Muziekcafé Helmond, Helmond
Foto 2manydjs / Sjamsoedin
2manydjs / Sjamsoedin Patronaat, Haarlem
1

zondag 28 april 2019

00:00
Tim Knol - Lost & Found 2 Kantine Walhalla, Rotterdam
Kamagurka - De grenzen van Ernst De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference Schouwburg Amphion, Doetinchem
13:30
La Grande - Duchesse de Gérolstein Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
14:00
WAVEFEST V @ Baroeg - met o.a. Clan Of Xymox + Das Ich + Undertheskin Baroeg, Rotterdam
14:30
Vera van Heeringen Trio Cultureel Centrum De Blauwe Schuit, Winsum
15:00
Mardi Gras / The New Dixie Muppets Groene Engel, Oss
15:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen Het Nationale Theater , Den Haag
1
15:00
The TIP Cacaofabriek, Helmond
15:00
Scott & Young PopEi, Eindhoven
15:00
Kay Sleking / Omar Mollo Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pagina -241