Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Der Aa-theater
Groningen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
Melkweg
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Purmaryn
Purmerend
Zaantheater
Zaandam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schuur
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
ATLAS Theater
Emmen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Cpunt Theater
Hoofddorp
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
Ziggo Dome
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater De Boemel
Tilburg
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
Merleyn
Nijmegen
21:00
De Zwerver
Oostende
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
Theater de Mythe
Goes
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Spant!
Bussum
De Domijnen
Sittard
Chassé Theater
Breda
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Lievekamp
Oss
De Harmonie
Leeuwarden
De Maagd
Bergen op Zoom
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Odeon
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
ATLAS Theater
Emmen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
18:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Paard
Den Haag
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Paard
Den Haag
20:00
Jan van Besouw
Goirle
zondag 28 april 2019
20:30
Nicole Atkins
Der Aa-theater, Groningen
20:30
Linda May Han Oh
Bimhuis, Amsterdam
maandag 29 april 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Koning van de dieren
Parktheater, Eindhoven
ANNE & LISA - Weltschmerz
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:00
Bert Kreischer
Meervaart, Amsterdam
20:00
The Hollies
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Benjamin Francis Leftwich
Paradiso, Amsterdam
20:00
Craig David
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Glen Hansard
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Frog Leap
Patronaat, Haarlem
Sam Fender
Melkweg, Amsterdam
Mother's Finest
De Oosterpoort, Groningen
The Devil Makes Three
TivoliVredenburg, Utrecht
Weyes Blood
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Danny Schmidt
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Bakar
Paradiso, Amsterdam
Romy Monteiro
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
The Sadies
Bitterzoet, Amsterdam
Stoned Jesus / The Devil and the Almighty Blues
Vera, Groningen
20:30
C.W. Stoneking
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Monster Truck
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Lysistrata
Merleyn, Nijmegen
20:30
Amsterdam Modern Orkest / Tijn Wybenga
Bimhuis, Amsterdam
dinsdag 30 april 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Purmaryn, Purmerend
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Zaantheater, Zaandam
Javier Guzman - Guzmán
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Veste, Delft
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Fulcotheater, IJsselstein
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Stoep, Spijkenisse
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Schuur, Haarlem
Kommil Foo - Oogst
De Oosterpoort, Groningen
Thomas Acda - Motel
ATLAS Theater, Emmen
Niels Destadsbader in de kinderschoenen
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Cpunt Theater, Hoofddorp
18:00
The Hollies
Kursaal Oostende, Oostende
Jawbreaker
Melkweg, Amsterdam
19:00
Big Wild
Melkweg, Amsterdam
19:30
Lysistrata / Statue
Trix, Antwerpen
Anouk
Ziggo Dome, Amsterdam
Joep Beving
Concertgebouw, Amsterdam
David Gray
TivoliVredenburg, Utrecht
Glen Hansard
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Alan Parsons Live Project
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Elvis Concert
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater De Boemel, Tilburg
20:00
The Sadies
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Diligentia, Den Haag
20:15
The Delines
Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Stef Bos - Ruimte
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Lambchop
Tolhuistuin, Amsterdam
Vera Sola
Patronaat, Haarlem
Nilüfer Yanya
Merleyn, Nijmegen
21:00
The Picturebooks
De Zwerver, Oostende
21:00
BAILEN
Paradiso, Amsterdam
21:00
Alex & the dogs
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
woensdag 01 mei 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Mythe, Goes
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
De Partizanen - Het leven an sich
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Karin Bloemen - Souvenirs
Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Spant!, Bussum
Arie & Silvester - Wie?!
De Domijnen, Sittard
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Chassé Theater, Breda
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater De Veste, Delft
Louise Korthals - Alles is er
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Lievekamp, Oss
Patrick Laureij
De Harmonie, Leeuwarden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Maagd, Bergen op Zoom
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Odeon, Zwolle
Theo Nijland - En de rest is onzin
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kommil Foo - Oogst
ATLAS Theater, Emmen
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Oude Luxor Theater, Rotterdam
18:00
John Scofield Quartet
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Mark Guiliana's Beat Music
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Jack Savoretti
Melkweg, Amsterdam
Alan Parsons Live Project
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Monster Truck
Melkweg, Amsterdam
19:30
Dave Hause & The Mermaid
Paradiso, Amsterdam
19:30
X Ambassadors
Paradiso, Amsterdam
19:30
Big Wild
Trix, Antwerpen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Calefax & Eric Vloeimans - Dido & Aeneazz
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Joe Bonamassa
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Battle Beast
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Wouter Hamel
Paard, Den Haag
20:00
Craig David
TivoliVredenburg, Utrecht
Novastar
Paard, Den Haag
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Jan van Besouw, Goirle