Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Paard
Den Haag
Bitterzoet
Amsterdam
20:45
013
Tilburg
21:00
Vera
Groningen
21:00
Hofman
Utrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
23:45
Cinetol
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Nieuwe Kolk
Assen
Chassé Theater
Breda
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Chassé Theater
Breda
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Leidse Schouwburg
Leiden
J.C. Pardoes
Hoogwoud
De Kleine Komedie
Amsterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
Luctor et Emergo
Rilland
Schouwburg Venray
Venray
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Veste
Delft
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Goudse Schouwburg
Gouda
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Bussel
Oosterhout
00:30
Paradiso
Amsterdam
13:00
TivoliVredenburg
Utrecht
14:00
013
Tilburg
17:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
18:00
La Madeleine
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Gigant
Apeldoorn
19:00
Q-Factory
Amsterdam
19:00
LOLA050
Groningen
19:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
19:30
Trix
Antwerpen
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
CC De Meet
Sint-Laureins
20:00
Podium 't Beest
Goes
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Agnietenhof
Tiel
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Botanique
Brussel
20:00
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Paard
Den Haag
dB's
Utrecht
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
C.C. Evergem
Evergem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Wolbodo
Delft
20:00
De Amer
Amen
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Zalen Schaaf
Leeuwarden
Patronaat
Haarlem
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
De Helling
Utrecht
Luxor Live
Arnhem
donderdag 02 mei 2019
20:30
De Bourgondische Belgen IV
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
The Delines
Podium 't Beest, Goes
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Comedyclub
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Irreversible Entanglements
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Jeangu Macrooy
Metropool Enschede, Enschede
20:30
De avonden
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Beryl Anne / Pyke
Paard, Den Haag
Mocromaniac
Bitterzoet, Amsterdam
20:45
Kumbia Boruka
013, Tilburg
21:00
Eamon McGrath
Vera, Groningen
21:00
Hofman Live: PHRAME + Evva
Hofman, Utrecht
22:00
Coilguns / Wrong
Merleyn, Nijmegen
23:45
Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs
Cinetol, Amsterdam
vrijdag 03 mei 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Kampanje, Den Helder
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Stoep, Spijkenisse
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Nieuwe Kolk, Assen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Chassé Theater, Breda
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
De Partizanen - Het leven an sich
Chassé Theater, Breda
Emilio Guzman - Kom dan!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Javier Guzman - Guzmán
S.C.C. De Ruchte, Someren
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Leidse Schouwburg, Leiden
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Spiegel, Zwolle
Louise Korthals - Alles is er
Luctor et Emergo, Rilland
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Venray, Venray
Patrick Laureij
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Meervaart, Amsterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Veste, Delft
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Nathalie Baartman - Breek
Goudse Schouwburg, Gouda
Kommil Foo - Oogst
Scheldetheater, Terneuzen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Schalm, Veldhoven
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater de Bussel, Oosterhout
00:30
Electro Tarab: Hello Psychaleppo & Boshoco
Paradiso, Amsterdam
13:00
Royalistiq
TivoliVredenburg, Utrecht
14:00
Netherlands Deathfest IV
013, Tilburg
17:00
Klap Op De Maand
De Kleine Komedie, Amsterdam
18:00
Hang Massive
La Madeleine, Brussel
Rita Ora
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Morbidfest
Gigant, Apeldoorn
19:00
Club Achtung!
Q-Factory, Amsterdam
19:00
GRUNN PUNK INVASION; NEDERPUNK EDITIE:Die Nakse bananen/ Waardeloos/ D
LOLA050, Groningen
19:15
Fatoumata Diawara
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Van Dik Hout
Effenaar, Eindhoven
19:30
James Hersey
Trix, Antwerpen
Lily & Madeleine
Paradiso, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Rosanna Hofman - Unforgettable Songs
Markant Uden, Uden
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Def Americans
CC De Meet, Sint-Laureins
20:00
Joy Division Undercover
Podium 't Beest, Goes
Joe Bonamassa
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
YAMATO - Passion
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Fernando Lameirinhas - CUBA IN
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Ruben Hein
Agnietenhof, Tiel
Anouk
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Stef Bos - Ruimte
Orpheus, Apeldoorn
Di-rect - Rolling With the Punches
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Night Fever - The very best of the Bee Gees
Schouwburg Hengelo, Hengelo
HAEVN
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Thomas Acda
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Novastar
De Oosterpoort, Groningen
20:00
De Raggende Manne
Metropool, Hengelo
20:00
Kate Tempest
Botanique, Brussel
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Gosto
Paard, Den Haag
Tusky
dB's, Utrecht
20:00
The Fire Harvest
Willemeen, Arnhem
20:00
Jeangu Macrooy
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Glennis Grace
Metropool, Hengelo
20:00
Paper Branches
Hedon, Zwolle
20:00
The Bony King Of Nowhere
C.C. Evergem, Evergem
20:00
Jelle Paulusma
Patronaat, Haarlem
20:00
Woe Blind Birds
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
7 Miles to Pittsburgh / BloYaTop
Grenswerk, Venlo
20:00
Wolpop: The Soul Travelers
Wolbodo, Delft
20:00
The Delines
De Amer, Amen
20:00
Adrian Younge & Ali Shaheed Muhammad
BIRD, Rotterdam
20:00
Helm Op
The Jack, Eindhoven
20:00
Scram C Baby
Zalen Schaaf, Leeuwarden
Dries Roelvink
Patronaat, Haarlem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Flint, Amersfoort
20:15
Petra Berger & Amici - Passione Italiana
Markant Uden, Uden
20:15
3J'S - Heroes of Music
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Zaantheater, Zaandam
20:15
Muyayo Rif
De Helling, Utrecht
C.W. Stoneking
Luxor Live, Arnhem