Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Zaantheater
Zaandam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Markant Uden
Uden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
13:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Zalen Schaaf
Leeuwarden
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
C.C. Evergem
Evergem
21:00
Vorstin
Hilversum
20:00
De Amer
Amen
20:00
Willemeen
Arnhem
20:30
Podium Cafe Peter en Leni
Steendam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Venray
Venray
20:30
P3
Purmerend
dB's
Utrecht
20:15
Flint
Amersfoort
Effenaar
Eindhoven
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Wolbodo
Delft
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Kampanje
Den Helder
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
18:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
23:45
Melkweg
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Doornroosje
Nijmegen
De Helling
Utrecht
AFAS Live
Amsterdam
18:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Door
Dordrecht
21:00
Rotown
Rotterdam
23:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Hedon
Zwolle
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
21:30
Q-Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Charlatan
Gent
Theater de Kampanje
Den Helder
23:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
La Madeleine
Brussel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
18:30
Neushoorn
Leeuwarden
18:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Paard
Den Haag
13:30
013
Tilburg
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Paradiso
Amsterdam
21:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Parktheater
Eindhoven
21:15
Hedon
Zwolle
21:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Melkweg
Amsterdam
Paleis 12
Brussel
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Fluor
Amersfoort
20:00
Café De Meister
Geleen
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
Burgerweeshuis
Deventer
21:15
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Trix
Antwerpen
19:00
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
12:30
EKKO
Utrecht
Haarlemmerhout
Haarlem
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
vrijdag 03 mei 2019
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Zaantheater, Zaandam
22:00
Prep
Paradiso, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Veste, Delft
20:00
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Goudse Schouwburg, Gouda
Rita Ora
TivoliVredenburg, Utrecht
Romy Monteiro
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Rosanna Hofman - Unforgettable Songs
Markant Uden, Uden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Rowwen Heze
ECI Cultuurfabriek, Roermond
13:00
Royalistiq
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Ruben Hein
Agnietenhof, Tiel
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Scram C Baby
Zalen Schaaf, Leeuwarden
21:00
Smoking Alaska
Luxor Live, Arnhem
20:00
Stef Bos - Ruimte
Orpheus, Apeldoorn
20:00
The Bony King Of Nowhere
C.C. Evergem, Evergem
21:00
The Bruceband
Vorstin, Hilversum
20:00
The Delines
De Amer, Amen
20:00
The Fire Harvest
Willemeen, Arnhem
20:30
The Lasses
Podium Cafe Peter en Leni, Steendam
20:30
Theo Loevendie Sextet
Bimhuis, Amsterdam
21:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Vera, Groningen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Thomas Acda
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
P3, Purmerend
Tusky
dB's, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Flint, Amersfoort
Van Dik Hout
Effenaar, Eindhoven
20:00
Woe Blind Birds
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Wolpop: The Soul Travelers
Wolbodo, Delft
20:30
Wouter Hamel
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
YAMATO - Passion
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Kampanje, Den Helder
zaterdag 04 mei 2019
22:00
Helmond LIVE: Album-presentatie van Dada's Troost + Songs for the Dea
Muziekcafé Helmond, Helmond
18:00
10CC
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
20:30
50 Jaar Woodstock
Cacaofabriek, Helmond
23:45
Afra / Butterslut / Marsman
Melkweg, Amsterdam
20:00
Alain Clark
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Alan Parsons Live Project
De Oosterpoort, Groningen
All Them Witches / Electric Moon
Doornroosje, Nijmegen
Backyard Babies
De Helling, Utrecht
Bill Burr
AFAS Live, Amsterdam
18:00
Brujeria
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Charlie Bit My Finger
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Darlyn
Paradiso, Amsterdam
23:00
David Vunk / Hard Ton
Grenswerk, Venlo
20:30
Electric Company / Love Couple
Door, Dordrecht
21:00
Feng Suave + Zeeland
Rotown, Rotterdam
23:00
Fiber
Merleyn, Nijmegen
21:00
Focus
Hedon, Zwolle
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Geko
Paradiso, Amsterdam
19:00
girl in red
Melkweg, Amsterdam
20:30
Gretchen Peters
Het Zonnehuis, Amsterdam
21:30
GUTS
Q-Factory, Amsterdam
19:30
Hang Massive
Melkweg, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Herdenkingsconcert 4 mei
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
High Hi
Altstadt, Eindhoven
20:00
Kd Soundsystem
Charlatan, Gent
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater de Kampanje, Den Helder
23:00
King Shiloh Soundsystem
Q-Factory, Amsterdam
20:00
LP
La Madeleine, Brussel
20:30
Marquis Hill Blacktet
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Chassé Theater, Breda
18:30
Morbidfest 2019: Atrocity / I Am Morbid / Vital Remains
Neushoorn, Leeuwarden
18:00
Morbidfest 2019: I Am Morbid + Atrocity + Vital Remains + Sadist
Effenaar, Eindhoven
20:30
Muyayo Rif
Paard, Den Haag
13:30
Netherlands Deathfest IV
013, Tilburg
20:30
Nico Casal
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Night Fever
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Omar Souleyman
Paradiso, Amsterdam
21:00
Racoon
Patronaat, Haarlem
20:00
Raketkanon
De Kreun, Kortrijk
20:00
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Romy Monteiro
Parktheater, Eindhoven
21:15
Rowwen Heze
Hedon, Zwolle
21:00
Russkaja
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Snelle
Melkweg, Amsterdam
Soprano
Paleis 12, Brussel
Teus Nobel
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
The Bruceband - Born in the USA 35th Anniversary
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
The Deltaz
Het Bolwerk, Sneek
20:30
The Naked Sweat Drips
Paard, Den Haag
20:30
The Reverend Shawn Amos
Fluor, Amersfoort
20:00
The Soap Girls
Café De Meister, Geleen
20:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Café Wilhelmina, Eindhoven
Thomas Smith - De jaren van verstand
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Tribute Night: Elvis Presley, Bruce Springsteen & Meat Loaf
Little Devil, Tilburg
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
18:00
Wouter Deprez
Kursaal Oostende, Oostende
Wovenhand
Burgerweeshuis, Deventer
21:15
Yegor Zabelov
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Yndi Halda
Trix, Antwerpen
zondag 05 mei 2019
19:00
Adrian Younge / Ali Shaheed Muhammad
Melkweg, Amsterdam
Alan Parsons Live Project
TivoliVredenburg, Utrecht
12:30
Bevrijdingsfestival Utrecht
EKKO, Utrecht
Bevrijdingspop Haarlem
Haarlemmerhout, Haarlem
20:00
Bonnie Tyler
Kursaal Oostende, Oostende