Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
WORM
Rotterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Mezz
Breda
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
S-Plaza
Eindhoven
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
De Buze
Steenwijk
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
De Pul
Uden
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Capitole
Gent
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Cammeleur
Dongen
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Colosseum Dokkum
Dokkum
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
Mezz
Breda
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Paradiso
Amsterdam
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
De Casino
Sint-Niklaas
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:30
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Luxor Live
Arnhem
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
De Nijverheid
Utrecht
20:30
Corneel
Lelystad
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Paard
Den Haag
20:30
CHV Noordkade
Veghel
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
Figi Theater
Zeist
20:30
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
21:00
P60
Amstelveen
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
21:00
So What!
Gouda
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
21:00
Groene Engel
Oss
Merleyn
Nijmegen
22:00
Paradiso
Amsterdam
vrijdag 06 maart 2020
20:00
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Edwin Evers Band
Effenaar, Eindhoven
20:00
Klangstof
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
The Homesick
WORM, Rotterdam
20:00
The Kik
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Remy van Kesteren
Luxor Live, Arnhem
20:00
Darlyn
Mezz, Breda
20:00
Holland Zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Percossa - Unplugged
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Heroes: Betting On One / Figgie / Wies
De Flux, Zaandam
20:00
Into The Shadow: Gigatron 2000 + Ggu:ll + Hedonist (B)
Little Devil, Tilburg
20:00
Sometime the Wolf
S-Plaza, Eindhoven
20:00
A Date With Madonna
Bibelot, Dordrecht
20:00
JELTE
Cinetol, Amsterdam
20:00
Percossa - Unplugged
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Pene Corrida
De Buze, Steenwijk
20:00
GENTS / Raven Artson
Podium Asteriks, Leeuwarden
Marike Jager
De Pul, Uden
20:00
Glints
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Isaac Delusion
Botanique, Brussel
20:00
The Bluebird Cafe: Charles Esten / Noah Schnacky / Tony Arata
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Norman - Le spectacle de la maturité
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Lyenn
De Roma, Antwerpen
20:00
Torres
Botanique, Brussel
20:00
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Capitole, Gent
Arno
Melkweg, Amsterdam
Ilse DeLange
TivoliVredenburg, Utrecht
Leafs
013, Tilburg
20:15
Daniëlle Schel
De Maaspoort, Venlo
20:15
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Cultura, Ede
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Spant!, Bussum
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Enge Buren - BASTA!
De Cammeleur, Dongen
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Flint, Amersfoort
20:15
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
Colosseum Dokkum, Dokkum
20:15
Roos Blufpand - De Roos
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Ruth Jacott
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Sven Ratzke - Where are we now
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Fresku - Voordat het te laat is
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Van Dik Hout
De Meerpaal, Dronten
20:15
Adele Project - Someone like you
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Hadewych Doet De Dames
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Vreemde Kostgangers
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Zaantheater, Zaandam
20:15
The Bluebirds
De Muze, Noordwijk
20:15
The Overslept
Hedon, Zwolle
20:15
Cameretten - Finalistentournee
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
The Kyle Gass Band
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Handsome Poets
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
Abba Rocks
Mezz, Breda
20:30
BRUUT! & Anton Goudsmit
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Big Thief
Paradiso, Amsterdam
20:30
Lorenzo
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Anuar - EERLIJK
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Rietveld Theater, Delft
20:30
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
De Casino, Sint-Niklaas
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Celine Cairo - Birds of Paradise
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Posttheater, Arnhem
20:30
Sjors van der Panne - Theatertour 2019/2020 ‘Altijd zo gegaan’
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Vera Mann - Goesting
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
De Toegift, Den Hoorn
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Shht
Luxor Live, Arnhem
Kraak & Smaak
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
The Preacher Men - Blue
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Hullabaloo
Spirit of 66, Verviers
20:30
Donna Blue
De Nijverheid, Utrecht
20:30
Max Meser Group
Corneel, Lelystad
20:30
Back to the Golden Years - Dr. JOHN discotheek reunie
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Keep It Cash
Bibelot, Dordrecht
20:30
Paardcafé: GUAP Night
Paard, Den Haag
20:30
Luistercafé
CHV Noordkade, Veghel
20:30
Josbros / Sor
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Bohren und der Club of Gore / Gore
Grenswerk, Venlo
20:30
Leonie Meijer
Figi Theater, Zeist
20:30
The Young Folk
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:30
Ava / Kudsi Ergüner
Bimhuis, Amsterdam
21:00
(Sandy) Alex G
Vera, Groningen
21:00
Stones Sessions
P60, Amstelveen
21:00
jazzcafé: Ben van den Dungen Kwartet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
21:00
Hallo Venray
So What!, Gouda
21:00
ICE
Rotown, Rotterdam
21:00
Mamihlapinatapai
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Electric Feathers
De Nieuwe Anita, Amsterdam
21:00
Sari Schorr & Ray Stepien Trio
Groene Engel, Oss
Canshaker Pi
Merleyn, Nijmegen
22:00
Baby Rose
Paradiso, Amsterdam