Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Metropool Enschede
Enschede
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Parktheater
Eindhoven
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Posttheater
Arnhem
Papenstraattheater
Zwolle
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater De Veste
Delft
Kennemer Theater
Beverwijk
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Musis
Arnhem
Musis
Arnhem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Storm
Winterswijk
Munttheater
Weert
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
De Nieuwe Kolk
Assen
De Reggehof
Goor
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
C.C Kapellen
Kapellen, Antwerpen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
C.C. Merksem
Merksem
Patronaat
Haarlem
Little Devil
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
EKKO
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Helling
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Kerkrade
Kerkrade
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Vooruit
Gent
Schouwburg De Kring
Roosendaal
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Basiliek
Veenendaal
Deventer Schouwburg
Deventer
Tolhuistuin
Amsterdam
De Pul
Uden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
BREStheater
Brielle
Theater aan de Schie
Schiedam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Trix
Antwerpen
TivoliVredenburg
Utrecht
Martiniplaza
Groningen
Vorst Nationaal
Brussel
Vooruit
Gent
De Roma
Antwerpen
De Kreun
Kortrijk
Nosta
Opwijk
30CC/Schouwburg
Leuven
Capitole
Gent
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater De Willem
Papendrecht
Ons Mierloos Theater
Mierlo
De Molenberg
Delfzijl
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Purmaryn
Purmerend
Dok6
Panningen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Junushoff Theater
Wageningen
woensdag 11 maart 2020
Ed Gamble
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Rayen Panday - Trigger
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Daan Boom - De Eerste
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Richie Ramone
Metropool Enschede, Enschede
Franc Moody
Tolhuistuin, Amsterdam
Groep Fosko
Paradiso, Amsterdam
22:00
Elijah Waters
BIRD, Rotterdam
donderdag 12 maart 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Schalm, Veldhoven
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Parktheater, Eindhoven
Sanne Wallis de Vries - Kom
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
René van Meurs - Hunkert
Posttheater, Arnhem
Marco Lopes - Wees blij
Papenstraattheater, Zwolle
Nathalie Baartman - Breek
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Veste, Delft
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Kennemer Theater, Beverwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Harmonie, Leeuwarden
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Meervaart, Amsterdam
Best of... Ton Kas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
Musis, Arnhem
Spinvis - In Werkelijkheid
Musis, Arnhem
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Alex Roeka - RAUWE GENADE
Theater De Storm, Winterswijk
Danny Vera - The Lone Stranger
Munttheater, Weert
Do - Mijn Kleine Huis
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Huub Stapel - Het Huwelijk
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Van Dik Hout
Zaantheater, Zaandam
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
De Nieuwe Kolk, Assen
Ronald Goedemondt - Numero Uno
De Reggehof, Goor
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Kommil Foo - Oogst
C.C Kapellen, Kapellen, Antwerpen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater aan de Schie, Schiedam
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Grof geschud - Lijmen
C.C. Merksem, Merksem
Born Of Osiris / Volumes
Patronaat, Haarlem
Vicious Rumors
Little Devil, Tilburg
Glints
Melkweg, Amsterdam
Avi On Fire
Paradiso, Amsterdam
Sigala
Melkweg, Amsterdam
Hillsback Brassband (uitgesteld)
EKKO, Utrecht
Mick Jenkins
Melkweg, Amsterdam
Waylon - My Heroes Have Always Been Cowboys
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Schouwburg de Lawei, Drachten
Samantha Fish
De Helling, Utrecht
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Agnietenhof, Tiel
An Evening With Whitney
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
Kapok & Marutyri
TivoliVredenburg, Utrecht
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Kerkrade, Kerkrade
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Raymond van het Groenewoud
Vooruit, Gent
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Frans Bauer - Live in Concert
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Hadewych Doet De Dames
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Queen The Music
Goudse Schouwburg, Gouda
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
The Gregorian Voices Gregorian meets Pop
De Basiliek, Veenendaal
The Soul Preacher
Deventer Schouwburg, Deventer
JPEGMAFIA
Tolhuistuin, Amsterdam
The Kik
De Pul, Uden
De Alex Klaassen Revue Showponies 2
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ilja Pfeijffer / Iris Penning
BREStheater, Brielle
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater aan de Schie, Schiedam
Soulsister
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Russian Circles
Trix, Antwerpen
VanWyck
TivoliVredenburg, Utrecht
The Analogues
Martiniplaza, Groningen
Boulevard des Airs
Vorst Nationaal, Brussel
Dub FX
Vooruit, Gent
Slongs
De Roma, Antwerpen
Front 242
De Kreun, Kortrijk
De Mens
Nosta, Opwijk
I Muvrini
30CC/Schouwburg, Leuven
Xander de Rycke - Bekend & Bescheiden
Capitole, Gent
In `t Veld / MC DRT
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Tomatito
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Dorona Alberti
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater De Willem, Papendrecht
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
De Molenberg, Delfzijl
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Kom, Nieuwegein
Sjors van der Panne - Theatertour 2019/2020 ‘Altijd zo gegaan’
Theater de Purmaryn, Purmerend
Enge Buren - BASTA!
Dok6, Panningen
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ali B - Koorts
Junushoff Theater, Wageningen