Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:45
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
De Peppel
Zeist
20:30
Zaantheater
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Storm
Winterswijk
22:00
Hotel Sonnevack
Wijk aan Zee
19:00
De Bosuil
Weert
21:00
Jojo's Café
Wageningen
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Hofnar
Valkenswaard
23:00
De Helling
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Werftheater
Utrecht
19:45
Markant Uden
Uden
013
Tilburg
16:30
Little Devil
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Noorderkerk
Sneek
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
18:00
Lourdeskerk
Scheveningen
21:00
V11
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
De Singer
Rijkevorsel
20:15
Hoftheater
Raalte
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
21:00
Tinus
Panningen
20:30
Groene Engel
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater de Bussel
Oosterhout
21:00
De Zwerver
Oostende
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Theater Carrousel
Ommen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:45
Doornroosje
Nijmegen
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
DeMess
Naarden
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
De Spot
Middelburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Sojo
Leuven
20:00
Het Depot
Leuven
20:30
Fort33
Leusden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
Singer Theater
Laren
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
20:30
Theater Kerkrade
Kerkrade
JVC De Schuit
Katwijk
20:00
Music Club Kampen
Kampen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
vrijdag 06 maart 2020
19:45
Ruben Annink
Podium Victorie, Alkmaar
Kasper van der Laan - 1 Kilo
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
jazzcafé: Ben van den Dungen Kwartet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 07 maart 2020
20:00
Josbros
Hedon, Zwolle
20:00
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Pendragon
Boerderij, Zoetermeer
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Daredevils
De Peppel, Zeist
20:30
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Zaantheater, Zaandam
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater De Storm, Winterswijk
Rayen Panday - Trigger
Theater De Storm, Winterswijk
22:00
Sweet Mary Jane
Hotel Sonnevack, Wijk aan Zee
19:00
Autumn
De Bosuil, Weert
21:00
Morres
Jojo's Café, Wageningen
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Anuar - EERLIJK
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:30
Pat McManus Band
Spirit of 66, Verviers
20:15
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Schouwburg Venray, Venray
Eric Vloeimans
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Hofnar, Valkenswaard
23:00
DJ DNS / DJ Turne / Kypski
De Helling, Utrecht
20:30
The Homesick
EKKO, Utrecht
20:30
Fresku
De Helling, Utrecht
Spinvis
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
King Dude
dB's, Utrecht
20:00
Memphis Maniacs & Kamerata Zuid - CLASHUP!
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Werftheater, Utrecht
19:45
Rowwen Heze
Markant Uden, Uden
Tante Joke Karaoke Band
013, Tilburg
16:30
Into The Shadow: Glowsun (F) + Tangled Horns (B) + Swamp Machine + Whe
Little Devil, Tilburg
20:00
O'G3NE
Agnietenhof, Tiel
Sven Ratzke - Where are we now
Agnietenhof, Tiel
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Ruth Jacott
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Oldenhermanns - Unsexed
Noorderkerk, Sneek
Lordi
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Raymond van het Groenewoud
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
18:00
Tcha Limberger
Lourdeskerk, Scheveningen
21:00
SOKONINARU
V11, Rotterdam
20:00
Baby Rose
BIRD, Rotterdam
20:00
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:00
Dezerter + Hot For Doom
Baroeg, Rotterdam
20:00
Queen The Music
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Mart Hillen In Concert
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Lloyd Cole
De Singer, Rijkevorsel
20:15
Round Midnight Orchestra - Crooners Night Club
Hoftheater, Raalte
00:00
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater De Willem, Papendrecht
21:00
The Ragtime Rumours
Tinus, Panningen
20:30
Another Now + Splinterbomb + Cyanide Paradise - Groene Engel Heavy
Groene Engel, Oss
Waylon
Theater De Lievekamp, Oss
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
De Kunstgreep, Oostzaan
Kommil Foo - Oogst
Theater de Bussel, Oosterhout
21:00
BRLRS
De Zwerver, Oostende
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Carrousel, Ommen
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
C.C. Nesterlé, Nistelrode
21:00
Stef Paglia Trio
Café de Gouden Leeuw, Nispen
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Theater Zinin, Nijverdal
Miami Coco: Djahboy
Doornroosje, Nijmegen
23:00
DJ Paul Elstak / Mental Theo / Party Animals
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:45
Cavetown
Doornroosje, Nijmegen
Ruud Hermans
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
DeMess, Naarden
20:15
The Soul Preacher
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Marike Jager
De Spot, Middelburg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Blind Ego / Kingcrow
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Bløf
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Elephant9
Sojo, Leuven
20:00
Tones and I
Het Depot, Leuven
20:30
30 Jaar Brand New Cadillac
Fort33, Leusden
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Hadewych Doet De Dames
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Friese Vinyl Club: Hilbrandt
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Neushoorn, Leeuwarden
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Singer Theater, Laren
Fuse Live
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
20:30
Ernst Hutter & Die Egerländer Musikanten
Theater Kerkrade, Kerkrade
HOWRAH / neighbours burning neighbours
JVC De Schuit, Katwijk
20:00
Crazy Piano's
Music Club Kampen, Kampen
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Fortress - Alter Bridge Tribute / Iron Made It / Zwammstein
Manifesto, Hoorn
20:00
The Hillbilly Moonshiners Play Mumford and Sons
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Café Mokums Paradijs Presenteert Bij Ons In De Jordaan
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Supertrap - Breakfast in America
Cpunt Theater, Hoofddorp