Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
23:00
Doornroosje
Nijmegen
013
Tilburg
23:00
De Helling
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Singer Theater
Laren
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
13:00
Thuishaven (festivalterrein)
Amsterdam
13:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
14:30
Theater de Schalm
Veldhoven
14:30
De Domijnen
Sittard
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:00
Theater aan de Schie
Schiedam
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
15:00
De Grote Kerk
Alkmaar
15:00
Iduna
Drachten
15:00
De Pul
Uden
15:00
CHV Noordkade
Veghel
15:00
De Oosterpoort
Groningen
15:00
PopEi
Eindhoven
15:30
Metropool Enschede
Enschede
Paard
Den Haag
15:30
Podium 't Beest
Goes
Ziggo Dome
Amsterdam
15:45
Podium Victorie
Alkmaar
16:00
De Maaspoort
Venlo
16:00
Waterstaatkerk
Hengelo
16:00
AFAS Live
Amsterdam
17:00
Altstadt
Eindhoven
17:00
Taverne
Bergen
17:00
Lokaal42
Helmond
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Effenaar
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
19:30
De Maaspoort
Venlo
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Molen De Ster
Utrecht
Poortershoes
Groningen
De Harmonie
Edam
20:00
Botanique
Brussel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
De Zwerver
Oostende
Rockhal
Esch zur Alzette
21:00
Muziekgieterij
Maastricht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Podium Cafe Peter en Leni
Steendam
11:00
Waanders in de Broeren
Zwolle
18:30
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Het Depot
Leuven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Parktheater
Eindhoven
Bitterzoet
Amsterdam
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Zuidplein
Rotterdam
Agora Theater Druten
Druten
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
12:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
Baroeg
Rotterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Luxor Live
Arnhem
zaterdag 07 maart 2020
23:00
DJ Paul Elstak / Mental Theo / Party Animals
Doornroosje, Nijmegen
Tante Joke Karaoke Band
013, Tilburg
23:00
DJ DNS / DJ Turne / Kypski
De Helling, Utrecht
Miami Coco: Djahboy
Doornroosje, Nijmegen
zondag 08 maart 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Singer Theater, Laren
00:00
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
Theater de Kaasfabriek , Wormer
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Kantine Walhalla, Rotterdam
Slagerij van Kampen - Toccata Da Fuga
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
11:00
Thiemo Wind en Saskia Coolen - Jacob van Eyk
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
13:00
Thuishaven Winter: Benny Rodrigues / De Sluwe Vos / Sandrien
Thuishaven (festivalterrein), Amsterdam
13:30
Brisk - Jacob van Eyk
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
14:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater de Schalm, Veldhoven
14:30
Wibi Soerjadi - Wibi @ The Movies
De Domijnen, Sittard
15:00
Manchester Collective
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:00
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Theater aan de Schie, Schiedam
15:00
Dominic Seldis
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
15:00
Pieter Jan Leusink - Matthaus Passion
De Grote Kerk, Alkmaar
15:00
Meindert Talma
Iduna, Drachten
15:00
Angie Flare
De Pul, Uden
15:00
Charmed Life
CHV Noordkade, Veghel
15:00
Johannette Zomer / Rolinha Kross / Tis Marang / Alisa Cuuna / Rojin Ha
De Oosterpoort, Groningen
15:00
PUURliedjes
PopEi, Eindhoven
15:30
Batushka / Evil Invaders / Malevolent Creation
Metropool Enschede, Enschede
Alain Clark
Paard, Den Haag
15:30
VanWyck
Podium 't Beest, Goes
Holland zingt Hazes 2020
Ziggo Dome, Amsterdam
15:45
Hans Dulfer
Podium Victorie, Alkmaar
16:00
DUO Verde - Met Germaine Bouts en Peter Hamers
De Maaspoort, Venlo
16:00
Francis Poulenc Ensemble / Marjès Benoist - Ode aan de blaasmuziek
Waterstaatkerk, Hengelo
16:00
Country To Country
AFAS Live, Amsterdam
17:00
The Blue Cats
Altstadt, Eindhoven
17:00
Sweet Mary Jane
Taverne, Bergen
17:00
Moonshine Brigade
Lokaal42, Helmond
19:00
Cavetown
Melkweg, Amsterdam
19:30
Jade Bird
Paradiso, Amsterdam
19:30
Jaya The Cat
Effenaar, Eindhoven
DJ Krush
Melkweg, Amsterdam
19:30
Vrijheid maak je samen - Jeugdopera Brundibár en lokale muziekverenigi
De Maaspoort, Venlo
OneRepublic
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Asko Schönberg
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Guy Swinnen
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
NF
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Patrick Watson
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Seafret
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Rex Rebel
Paradiso, Amsterdam
20:00
Diamond Head
Cacaofabriek, Helmond
20:00
GosT + Svart Crown
Stroomhuis, Eindhoven
Job Roggeveen
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Heavy Psych Sounds Fest Deventer
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Man, man, man, de Podcast
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
AVA Trio
Molen De Ster, Utrecht
Leif de Leeuw Band
Poortershoes, Groningen
The Grey Pants
De Harmonie, Edam
20:00
BOTA KIDS : NEPHTYS + EXPO
Botanique, Brussel
20:15
Amsterdams Andalusisch Orkest / Mohammed Azaay
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Remy van Kesteren
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Marko Churnchetz / Joris Teepe / Billy Hart
Bimhuis, Amsterdam
20:30
King Dude
De Zwerver, Oostende
Ghostemane
Rockhal, Esch zur Alzette
21:00
Alberta Cross
Muziekgieterij, Maastricht
maandag 09 maart 2020
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lynne Hanson
Podium Cafe Peter en Leni, Steendam
11:00
Wouter Harbers
Waanders in de Broeren, Zwolle
18:30
Natassa Bofiliou
Melkweg, Amsterdam
Patrick Watson
TivoliVredenburg, Utrecht
Tones and I
Melkweg, Amsterdam
20:00
Modern Nature
Paradiso, Amsterdam
20:00
Queen The Music
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
tINI
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Kelis
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
IAMDDB
Trix, Antwerpen
20:00
Boy Pablo
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Score
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Cavetown
Botanique, Brussel
20:00
The Guru Guru
Het Depot, Leuven
20:15
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Parktheater, Eindhoven
Sebadoh
Bitterzoet, Amsterdam
20:45
Ernst Jansz
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
dinsdag 10 maart 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ruud Hermans - Back in Town
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Javier Guzman - Guzmán
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Theater Zuidplein, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Agora Theater Druten, Druten
Debby Petter - De liefde voorbij
Zaantheater, Zaandam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
12:00
Gratis lunchconcert - orgel
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Vader + Chronosphere + Defiled + Fallcie
Baroeg, Rotterdam
19:00
NOTD
Melkweg, Amsterdam
19:00
herman centraal
Luxor Live, Arnhem