Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Patronaat
Haarlem
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Scala Theater
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Simplon
Groningen
Singer Theater
Laren
So What!
Gouda
Sporthal Olympia
Bree
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Studio 21
Hilversum
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Sneek
Sneek
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Veluvine
Nunspeet
Vera
Groningen
Vera
Groningen
Vooruit
Gent
Vorstin
Hilversum
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Werkwarenhuis van Aken
's-Hertogenbosch
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Ziggo Dome
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
19:00
Baroeg
Rotterdam
Bibelot
Dordrecht
Botanique
Brussel
Botanique
Brussel
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
BREStheater
Brielle
C.C. Den Herd
Bladel
Chassé Theater
Breda
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
De Meenthe
Steenwijk
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
DRU Industriepark
Ulft
Effenaar
Eindhoven
Estrado
Harderwijk
Hedon
Zwolle
Het Bolwerk
Sneek
Het Depot
Leuven
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Het Podium
Hoogeveen
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
20:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Livestream
Online
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Metropool
Hengelo
Metropool Enschede
Enschede
Musis
Arnhem
Musis
Arnhem
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
Pllek
Amsterdam
Podium Hoge Woerd
De Meern
19:00
Podium Victorie
Alkmaar
Pretpark Walibi Holland
Biddinghuizen
Q-Factory
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Studio 21
Hilversum
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Kik
Elst
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Molen
Beuningen
Theater Gooiland
Hilversum
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Trix
Antwerpen
van Beresteyn
Veendam
Vorstin
Hilversum
Vorstin
Hilversum
Werkwarenhuis van Aken
's-Hertogenbosch
World Forum Theater
Den Haag
World Forum Theater
Den Haag
Ziggo Dome
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
vrijdag 19 maart 2021
Mooneye
Paradiso, Amsterdam
Swans
Paradiso, Amsterdam
Rundfunk - Todesangstschrei
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ivo Rosbeek -Such Places As Memory
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tarja
Patronaat, Haarlem
20:00
Soul Connection - Homecookin' DJ/VJ Special
Podium Victorie, Alkmaar
Rolf Sanchez - Mi Aventura
Scala Theater, Utrecht
Diederick Ensink - Diederick’s debuut
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Het Park, Hoorn
ANBU
Simplon, Groningen
Frank Boeijen - Theatertour 2020
Singer Theater, Laren
Voltage
So What!, Gouda
Back on Stage
Sporthal Olympia, Bree
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Nynke Laverman
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kris Kross Amsterdam
Studio 21, Hilversum
Ancora - Wind in de Zeilen
Theater de Kampanje, Den Helder
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater De Willem, Papendrecht
Fource
Theater Sneek, Sneek
20:00
DeWolff - Grand Southern Electric
TivoliVredenburg, Utrecht
Piepschuim - Grote Woorden
Veluvine, Nunspeet
De Kift
Vera, Groningen
De Kift
Vera, Groningen
Equal Idiots
Vooruit, Gent
Montis, Goudsmit en Directie
Vorstin, Hilversum
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Festival CEMENT
Werkwarenhuis van Aken, 's-Hertogenbosch
Abba Rocks
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Dripping Trees
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Avond Van De Filmmuziek
Ziggo Dome, Amsterdam
zaterdag 20 maart 2021
Berget Lewis - Celebrate Tina
Agnietenhof, Tiel
Sven Ratzke - Where Are We Now
Agora Theater Druten, Druten
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
19:00
Baroeg Gaat Live – Eendracht Festival: Dj’s Immanuel + Jelle
Baroeg, Rotterdam
Bleach (Nirvana Tribute)
Bibelot, Dordrecht
Tanaë
Botanique, Brussel
Bota Kids : Tanaë + expo
Botanique, Brussel
Damon Albarn
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
Johan Goossens - In het beste geval
BREStheater, Brielle
Fabian Franciscus - Kleine wereld
C.C. Den Herd, Bladel
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Chassé Theater, Breda
Nederpop All Stars - Zelfs je naam is mooi
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
De Meenthe, Steenwijk
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Emma Luca
DRU Industriepark, Ulft
Prognosis
Effenaar, Eindhoven
Knight Area
Estrado, Harderwijk
The Picturebooks
Hedon, Zwolle
Mark Foggo's Skasters
Het Bolwerk, Sneek
Kensington
Het Depot, Leuven
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Locked & Live: RONDÉ
Het Podium, Hoogeveen
Russell Howard - Respite
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
20:30
The Streamers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Dita von Teese
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
René van Meurs - Hunkert
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lakshmi
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Bryan Adams Tribute
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Dichterbij: Rotterdams Philharmonisch Orkest
Livestream, Online
Rayen Panday - Trigger
Meervaart, Amsterdam
Txarango
Melkweg, Amsterdam
Tony MacAlpine
Metropool, Hengelo
Draconian
Metropool Enschede, Enschede
The Analogues - Let It Be: abbey road
Musis, Arnhem
Douwe Bob - theatertour 2021
Musis, Arnhem
Julian Sas
Paard, Den Haag
BAMBARA
Paradiso, Amsterdam
Sleazefest
Pllek, Amsterdam
Ronald Snijders - Een avond met mij
Podium Hoge Woerd, De Meern
19:00
Victorie Deurmatsessies met Marten Fisher
Podium Victorie, Alkmaar
Fieldlab Festival - dance
Pretpark Walibi Holland, Biddinghuizen
Gallowstreet / LYMA
Q-Factory, Amsterdam
Gallowstreet / LYMA
Q-Factory, Amsterdam
Fource
Schouwburg Amphion, Doetinchem
DansPaleis Van Kooten - van Toppop tot TMF
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Typhoon
Studio 21, Hilversum
Frank Boeijen - Theatertour 2020
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater de Bussel, Oosterhout
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater De Kik, Elst
Jandino - Opgefokt
Theater de Kom, Nieuwegein
LOS - Lusten en Lasten
Theater De Molen, Beuningen
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Gooiland, Hilversum
Vlamousse - Saampies
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
DeWolff - Roux-Ga-Roux
TivoliVredenburg, Utrecht
Eisbrecher
Trix, Antwerpen
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
van Beresteyn, Veendam
Classic On Tour
Vorstin, Hilversum
Rootsriders
Vorstin, Hilversum
Festival CEMENT
Werkwarenhuis van Aken, 's-Hertogenbosch
K3 - Dromen!
World Forum Theater, Den Haag
K3 - Dromen!
World Forum Theater, Den Haag
Avond Van De Filmmuziek
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 21 maart 2021
Floor Jansen / Marcel Fisser Band
AFAS Live, Amsterdam
Floor Jansen / Marcel Fisser Band
AFAS Live, Amsterdam
Tom Misch & Yussef Dayes
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Kommil Foo - OOGST
Arenberg Schouwburg, Antwerpen