Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
La Madeleine
Brussel
Kulturhus Holten
Holten
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Het Podium
Hoogeveen
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Fluor
Amersfoort
Fluor
Amersfoort
Flint
Amersfoort
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
De Oosterpoort
Groningen
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Willem
Enschede
De Helling
Utrecht
De Bosuil
Weert
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Achterolmen
Maaseik
Botanique
Brussel
Boerderij
Zoetermeer
BIRD
Rotterdam
Bibelot
Dordrecht
19:00
Baroeg
Rotterdam
ATLAS Theater
Emmen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agora Theater Druten
Druten
Agnietenhof
Tiel
013
Tilburg
013
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
World Forum Theater
Den Haag
World Forum Theater
Den Haag
Werkwarenhuis van Aken
's-Hertogenbosch
Vorstin
Hilversum
Vorstin
Hilversum
van Beresteyn
Veendam
Trix
Antwerpen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Gooiland
Hilversum
Theater De Molen
Beuningen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Kik
Elst
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Studio 21
Hilversum
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Q-Factory
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Pretpark Walibi Holland
Biddinghuizen
19:00
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Hoge Woerd
De Meern
Pllek
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
Musis
Arnhem
Musis
Arnhem
Metropool Enschede
Enschede
Metropool
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:15
Livestream
Online
Kursaal Oostende
Oostende
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
20:00
Het Podium
Hoogeveen
Het Musiater
Zevenaar
Het Depot
Leuven
Het Bolwerk
Sneek
Hedon
Zwolle
Estrado
Harderwijk
Effenaar
Eindhoven
20:00
DRU Industriepark
Ulft
De Poorterij
Zaltbommel
De Meenthe
Steenwijk
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Chassé Theater
Breda
C.C. Den Herd
Bladel
BREStheater
Brielle
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
Botanique
Brussel
Botanique
Brussel
Bibelot
Dordrecht
19:00
Baroeg
Rotterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agora Theater Druten
Druten
Agnietenhof
Tiel
Ziggo Dome
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Werkwarenhuis van Aken
's-Hertogenbosch
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
vrijdag 19 maart 2021
Paul Taylor La Madeleine - Bruxelles
La Madeleine, Brussel
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Kulturhus Holten, Holten
Sandra van Nieuwland
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Dita von Teese
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Avalanche Quartet - Photo by Machine
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Locked & Live: Drenthe Special
Het Podium, Hoogeveen
Monomyth
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Spinvis
Fluor, Amersfoort
Spinvis
Fluor, Amersfoort
Johan Goossens - In het beste geval
Flint, Amersfoort
Eva van Pelt Speelt Nu
Effenaar, Eindhoven
Prognosis
Effenaar, Eindhoven
Janne Schra - Janne & de Vogels
De Oosterpoort, Groningen
Jandino - Opgefokt
De Meenthe, Steenwijk
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
De Kleine Willem, Enschede
Orgaanklap Festival
De Helling, Utrecht
Robin Trower & Band
De Bosuil, Weert
Sven Ratzke - Where Are We Now
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac, the incredible story
C.C. Achterolmen, Maaseik
The Academic
Botanique, Brussel
Tyketto
Boerderij, Zoetermeer
Mamas Gun
BIRD, Rotterdam
Erwin Java / Sean Webster
Bibelot, Dordrecht
19:00
Baroeg Gaat Live – Submit Fest: Dj’s Jessica En Monica
Baroeg, Rotterdam
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
ATLAS Theater, Emmen
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Beperkt Houdbaar - De Première
Agora Theater Druten, Druten
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Agnietenhof, Tiel
Finntroll
013, Tilburg
Chef'Special
013, Tilburg
zaterdag 20 maart 2021
Avond Van De Filmmuziek
Ziggo Dome, Amsterdam
K3 - Dromen!
World Forum Theater, Den Haag
K3 - Dromen!
World Forum Theater, Den Haag
Festival CEMENT
Werkwarenhuis van Aken, 's-Hertogenbosch
Classic On Tour
Vorstin, Hilversum
Rootsriders
Vorstin, Hilversum
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
van Beresteyn, Veendam
Eisbrecher
Trix, Antwerpen
20:00
DeWolff - Roux-Ga-Roux
TivoliVredenburg, Utrecht
Vlamousse - Saampies
Theater Zuidplein, Rotterdam
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Gooiland, Hilversum
LOS - Lusten en Lasten
Theater De Molen, Beuningen
Jandino - Opgefokt
Theater de Kom, Nieuwegein
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater De Kik, Elst
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater de Bussel, Oosterhout
Frank Boeijen - Theatertour 2020
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Typhoon
Studio 21, Hilversum
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
DansPaleis Van Kooten - van Toppop tot TMF
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Fource
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Gallowstreet / LYMA
Q-Factory, Amsterdam
Gallowstreet / LYMA
Q-Factory, Amsterdam
Fieldlab Festival - dance
Pretpark Walibi Holland, Biddinghuizen
19:00
Victorie Deurmatsessies met Marten Fisher
Podium Victorie, Alkmaar
Ronald Snijders - Een avond met mij
Podium Hoge Woerd, De Meern
Sleazefest
Pllek, Amsterdam
BAMBARA
Paradiso, Amsterdam
Julian Sas
Paard, Den Haag
The Analogues - Let It Be: abbey road
Musis, Arnhem
Douwe Bob - theatertour 2021
Musis, Arnhem
Draconian
Metropool Enschede, Enschede
Tony MacAlpine
Metropool, Hengelo
Txarango
Melkweg, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger
Meervaart, Amsterdam
20:15
Dichterbij: Rotterdams Philharmonisch Orkest
Livestream, Online
Bryan Adams Tribute
Kursaal Oostende, Oostende
René van Meurs - Hunkert
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lakshmi
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
The Streamers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Dita von Teese
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Russell Howard - Respite
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
20:00
Locked & Live: RONDÉ
Het Podium, Hoogeveen
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Het Musiater, Zevenaar
Kensington
Het Depot, Leuven
Mark Foggo's Skasters
Het Bolwerk, Sneek
The Picturebooks
Hedon, Zwolle
Knight Area
Estrado, Harderwijk
Prognosis
Effenaar, Eindhoven
20:00
Emma Luca
DRU Industriepark, Ulft
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
De Poorterij, Zaltbommel
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
De Meenthe, Steenwijk
Nederpop All Stars - Zelfs je naam is mooi
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Chassé Theater, Breda
Fabian Franciscus - Kleine wereld
C.C. Den Herd, Bladel
Johan Goossens - In het beste geval
BREStheater, Brielle
Damon Albarn
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
Tanaë
Botanique, Brussel
Bota Kids : Tanaë + expo
Botanique, Brussel
Bleach (Nirvana Tribute)
Bibelot, Dordrecht
19:00
Baroeg Gaat Live – Eendracht Festival: Dj’s Immanuel + Jelle
Baroeg, Rotterdam
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sven Ratzke - Where Are We Now
Agora Theater Druten, Druten
Berget Lewis - Celebrate Tina
Agnietenhof, Tiel
zondag 21 maart 2021
Avond Van De Filmmuziek
Ziggo Dome, Amsterdam
Avond Van De Filmmuziek
Ziggo Dome, Amsterdam
Festival CEMENT
Werkwarenhuis van Aken, 's-Hertogenbosch
20:00
DeWolff - Thrust
TivoliVredenburg, Utrecht