Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Agnietenhof
Tiel
Theater De Willem
Papendrecht
Singer Theater
Laren
Theater Sneek
Sneek
013
Tilburg
Werkwarenhuis van Aken
's-Hertogenbosch
Effenaar
Eindhoven
Bibelot
Dordrecht
Vooruit
Gent
ATLAS Theater
Emmen
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
De Kleine Willem
Enschede
Vera
Groningen
Vera
Groningen
013
Tilburg
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
17:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
Sporthal Olympia
Bree
Ziggo Dome
Amsterdam
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Simplon
Groningen
14:00
Livestream
Online
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:00
Podium Victorie
Alkmaar
Studio 21
Hilversum
Melkweg
Amsterdam
Metropool
Hengelo
20:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Hedon
Zwolle
Musis
Arnhem
Botanique
Brussel
Agora Theater Druten
Druten
De Poorterij
Zaltbommel
Pllek
Amsterdam
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Kik
Elst
Vorstin
Hilversum
Podium Hoge Woerd
De Meern
Het Musiater
Zevenaar
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Meervaart
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
Theater Gooiland
Hilversum
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Het Bolwerk
Sneek
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Molen
Beuningen
20:00
Het Podium
Hoogeveen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Estrado
Harderwijk
van Beresteyn
Veendam
Het Depot
Leuven
Agora Theater Lelystad
Lelystad
World Forum Theater
Den Haag
World Forum Theater
Den Haag
Paard
Den Haag
BREStheater
Brielle
Chassé Theater
Breda
Theater de Kom
Nieuwegein
Q-Factory
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Pretpark Walibi Holland
Biddinghuizen
Werkwarenhuis van Aken
's-Hertogenbosch
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
DRU Industriepark
Ulft
Trix
Antwerpen
Metropool Enschede
Enschede
Musis
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Livestream
Online
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
Vorstin
Hilversum
Kursaal Oostende
Oostende
Botanique
Brussel
Bibelot
Dordrecht
Agnietenhof
Tiel
19:00
Baroeg
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
vrijdag 19 maart 2021
Ivo Rosbeek -Such Places As Memory
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Agnietenhof, Tiel
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater De Willem, Papendrecht
Frank Boeijen - Theatertour 2020
Singer Theater, Laren
Fource
Theater Sneek, Sneek
Finntroll
013, Tilburg
Festival CEMENT
Werkwarenhuis van Aken, 's-Hertogenbosch
Eva van Pelt Speelt Nu
Effenaar, Eindhoven
Erwin Java / Sean Webster
Bibelot, Dordrecht
Equal Idiots
Vooruit, Gent
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
ATLAS Theater, Emmen
Dripping Trees
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Dita von Teese
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Diederick Ensink - Diederick’s debuut
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
DeWolff - Grand Southern Electric
TivoliVredenburg, Utrecht
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
De Kleine Willem, Enschede
De Kift
Vera, Groningen
De Kift
Vera, Groningen
Chef'Special
013, Tilburg
Bløf
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Beperkt Houdbaar - De Première
Agora Theater Druten, Druten
17:00
BEA1991 / Karel
Melkweg, Amsterdam
19:00
Baroeg Gaat Live – Submit Fest: Dj’s Jessica En Monica
Baroeg, Rotterdam
Back on Stage
Sporthal Olympia, Bree
Avond Van De Filmmuziek
Ziggo Dome, Amsterdam
Avalanche Quartet - Photo by Machine
Kantine Walhalla, Rotterdam
Ancora - Wind in de Zeilen
Theater de Kampanje, Den Helder
ANBU
Simplon, Groningen
14:00
Alain Clark
Livestream, Online
Abba Rocks
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zaterdag 20 maart 2021
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Vlamousse - Saampies
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:00
Victorie Deurmatsessies met Marten Fisher
Podium Victorie, Alkmaar
Typhoon
Studio 21, Hilversum
Txarango
Melkweg, Amsterdam
Tony MacAlpine
Metropool, Hengelo
20:30
The Streamers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
The Picturebooks
Hedon, Zwolle
The Analogues - Let It Be: abbey road
Musis, Arnhem
Tanaë
Botanique, Brussel
Sven Ratzke - Where Are We Now
Agora Theater Druten, Druten
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
De Poorterij, Zaltbommel
Sleazefest
Pllek, Amsterdam
Russell Howard - Respite
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater de Bussel, Oosterhout
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater De Kik, Elst
Rootsriders
Vorstin, Hilversum
Ronald Snijders - Een avond met mij
Podium Hoge Woerd, De Meern
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Het Musiater, Zevenaar
René van Meurs - Hunkert
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Rayen Panday - Trigger
Meervaart, Amsterdam
Prognosis
Effenaar, Eindhoven
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Gooiland, Hilversum
Nederpop All Stars - Zelfs je naam is mooi
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Mark Foggo's Skasters
Het Bolwerk, Sneek
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
LOS - Lusten en Lasten
Theater De Molen, Beuningen
20:00
Locked & Live: RONDÉ
Het Podium, Hoogeveen
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Lakshmi
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Knight Area
Estrado, Harderwijk
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
van Beresteyn, Veendam
Kensington
Het Depot, Leuven
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
K3 - Dromen!
World Forum Theater, Den Haag
K3 - Dromen!
World Forum Theater, Den Haag
Julian Sas
Paard, Den Haag
Johan Goossens - In het beste geval
BREStheater, Brielle
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Chassé Theater, Breda
Jandino - Opgefokt
Theater de Kom, Nieuwegein
Gallowstreet / LYMA
Q-Factory, Amsterdam
Gallowstreet / LYMA
Q-Factory, Amsterdam
Frank Boeijen - Theatertour 2020
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Fource
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Fieldlab Festival - dance
Pretpark Walibi Holland, Biddinghuizen
Festival CEMENT
Werkwarenhuis van Aken, 's-Hertogenbosch
Fabian Franciscus - Kleine wereld
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Emma Luca
DRU Industriepark, Ulft
Eisbrecher
Trix, Antwerpen
Draconian
Metropool Enschede, Enschede
Douwe Bob - theatertour 2021
Musis, Arnhem
Dita von Teese
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Dichterbij: Rotterdams Philharmonisch Orkest
Livestream, Online
20:00
DeWolff - Roux-Ga-Roux
TivoliVredenburg, Utrecht
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
De Meenthe, Steenwijk
DansPaleis Van Kooten - van Toppop tot TMF
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Damon Albarn
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
Classic On Tour
Vorstin, Hilversum
Bryan Adams Tribute
Kursaal Oostende, Oostende
Bota Kids : Tanaë + expo
Botanique, Brussel
Bleach (Nirvana Tribute)
Bibelot, Dordrecht
Berget Lewis - Celebrate Tina
Agnietenhof, Tiel
19:00
Baroeg Gaat Live – Eendracht Festival: Dj’s Immanuel + Jelle
Baroeg, Rotterdam
BAMBARA
Paradiso, Amsterdam
Avond Van De Filmmuziek
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 21 maart 2021
Wouter Hamel - Wouter Hamel’s Nightclub
Het Klooster, Woerden
Tom Misch & Yussef Dayes
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Spinvis
Patronaat, Haarlem
Spinvis
Patronaat, Haarlem