Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
BIRD
Rotterdam
Koninklijk Circus
Brussel
Live Stage Marnix
Bennekom
Botanique
Brussel
Simplon
Groningen
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Vooruit
Gent
Paleis 12
Brussel
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Domijnen
Sittard
Het Klooster
Woerden
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Flint
Amersfoort
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
De Molenberg
Delfzijl
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Lievekamp
Oss
Concertgebouw
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
Metropool
Hengelo
De Smeltkroes
Maarheeze
Duycker
Hoofddorp
Theater Walhalla
Rotterdam
Doornroosje
Nijmegen
EKKO
Utrecht
Taverne
Bergen
dB's
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Venray
Venray
Goudse Schouwburg
Gouda
MFC De Pluk
Geldermalsen
Theater Hof 88
Almelo
Theater Idea
Soest
Theater Bellevue
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Kennemer Theater
Beverwijk
Chassé Theater
Breda
Theater De Winsinghhof
Roden
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Hoftheater
Raalte
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater De Willem
Papendrecht
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Papenstraattheater
Zwolle
Patronaat
Haarlem
Melkweg
Amsterdam
Dominicanenklooster
Zwolle
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Podium Hoge Woerd
De Meern
Burgerweeshuis
Deventer
De Helling
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Muziekgieterij
Maastricht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Luxor Live
Arnhem
Effenaar
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
DNK
Assen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Vorst Nationaal
Brussel
ATLAS Theater
Emmen
Kavka
Antwerpen
DE Studio
Antwerpen
Schouwburg Odeon
Zwolle
AFAS Live
Amsterdam
woensdag 18 maart 2020
Tizaan Alphonso Quintet
BIRD, Rotterdam
Carmina Burana - Szeged Contemporary Dance Company
Koninklijk Circus, Brussel
Lynne Hanson
Live Stage Marnix, Bennekom
Poppy
Botanique, Brussel
Thundermother
Simplon, Groningen
Najib Amhali - Waar was ik?
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Salvador Sobral
Vooruit, Gent
JR
Paleis 12, Brussel
I Muvrini
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Grof geschud - Lijmen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Oleta Adams
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Ruth Jacott
Theater de Purmaryn, Purmerend
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Domijnen, Sittard
Sven Ratzke - Where are we now
Het Klooster, Woerden
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Ali B - Koorts
Theater De Leest, Waalwijk
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Flint, Amersfoort
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Meenthe, Steenwijk
Hadewych Doet De Dames
Theater de Kampanje, Den Helder
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
De Molenberg, Delfzijl
Soy de Cuba
Theater de Stoep, Spijkenisse
Dayna Kurtz / Robert Maché
Theater De Lievekamp, Oss
Chick Corea / Christian McBride / Brian Blade
Concertgebouw, Amsterdam
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theater De Omval, Diemen
Rose Tattoo
Metropool, Hengelo
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Smeltkroes, Maarheeze
GBH
Duycker, Hoofddorp
Daan Boom - De Eerste
Theater Walhalla, Rotterdam
The Night Flight Orchestra
Doornroosje, Nijmegen
Áslaug (EP release) (verplaatst)
EKKO, Utrecht
Breek De Week Open Mic Night Bergen
Taverne, Bergen
Tribute to The Cure
dB's, Utrecht
Wargirl
Paradiso, Amsterdam
donderdag 19 maart 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Kom
Zaantheater, Zaandam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Venray, Venray
René van Meurs - Hunkert
Goudse Schouwburg, Gouda
Marco Lopes - Wees blij
MFC De Pluk, Geldermalsen
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Hof 88, Almelo
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Idea, Soest
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Aan de Slinger, Houten
Lebbis - De Ervaring
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Leidse Schouwburg, Leiden
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Best of... Ton Kas
Kennemer Theater, Beverwijk
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
Chassé Theater, Breda
The Amazing Stroopwafels - Hiero
Theater De Winsinghhof, Roden
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Goudse Schouwburg, Gouda
Tim Knol - Lost & Found II
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Angela Groothuizen - Lueke binge
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dorona Alberti - The Music from James Bond
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Leoni Jansen - Uitgekleed
Cpunt Theater, Hoofddorp
Danny Vera - The Lone Stranger
Hoftheater, Raalte
Do - Mijn Kleine Huis
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Ruud Hermans - Back in Town
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Najib Amhali - Waar was ik?
Zuiderstrandtheater, Den Haag
The Bootleg Sixties - Tribute
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Jeroen Zijlstra - Ja!zzzijlstraz
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Javier Guzman - Guzmán
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Theater De Willem, Papendrecht
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Debby Petter - De liefde voorbij
Schouwburg Lochem, Lochem
Claudia de Breij - NU
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Nina De La Parra - Gods wegen
Papenstraattheater, Zwolle
Rebellion IX
Patronaat, Haarlem
The Rumjacks
Melkweg, Amsterdam
Pieter Jan Leusink - Matthaus Passion
Dominicanenklooster, Zwolle
Anna Tivel / Jeffrey Martin
Melkweg, Amsterdam
Gregory Porter
Ziggo Dome, Amsterdam
Opera Melancholica
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Rowwen Heze
Schouwburg Het Park, Hoorn
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Schouwburg Hengelo, Hengelo
3J'S
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Eefje De Visser
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Jeangu Macrooy
Podium Hoge Woerd, De Meern
BRUUT! & Anton Goudsmit
Burgerweeshuis, Deventer
Grand Magus
De Helling, Utrecht
Iris Hond
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ilse DeLange
Muziekgieterij, Maastricht
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Thank God It's Donna - The Original Donna Summer Tribute
Luxor Live, Arnhem
Ruben Annink
Effenaar, Eindhoven
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Plien & Bianca - En nu dan?
DNK, Assen
Rundfunk - Todesangstschrei
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Stef Bos - Tijd
Schouwburg de Lawei, Drachten
The Script
Vorst Nationaal, Brussel
Dominic Seldis
ATLAS Theater, Emmen
Tori Kelly
Kavka, Antwerpen
Roosbeef
DE Studio, Antwerpen
Nina De La Parra - Gods wegen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Louis Tomlinson
AFAS Live, Amsterdam