PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -228
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 13 mrt
So What!
Gouda
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Schouwburg Lochem
Lochem
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theaterhotel Almelo
Almelo
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Spiegel
Zwolle
Grote Kerk van Emmen
Emmen
Metropool
Hengelo
Theater De Willem
Papendrecht
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Paradiso
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Gigant
Apeldoorn
De Spot
Middelburg
De Helling
Utrecht
Iduna
Drachten
De Marktkantine
Amsterdam
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
De Kreun
Kortrijk
Theaters Tilburg
Tilburg
O.J.C. De Wissel
Mill
Stadsklooster Utrecht
Utrecht
De Roma
Antwerpen
TrompTheater
Leeuwarden
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Muziekgieterij
Maastricht
Vooruit
Gent
De Kreun
Kortrijk
De Singer
Rijkevorsel
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
TivoliVredenburg
Utrecht
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
De Maaspoort
Venlo
Theater de Bussel
Oosterhout
Flint
Amersfoort
C.C. De Pas
Heesch
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Zinin
Nijverdal
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Sneek
Sneek
De Meerpaal
Dronten
Meervaart
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Het Diekhuus
Middelharnis
Boerderij
Zoetermeer
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
013
Tilburg
Jan van Besouw
Goirle
Theater De Omval
Diemen
Ledeltheater
Oostburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Spirit of 66
Verviers
De Klif
Nijmegen
BREStheater
Brielle
Q-Factory
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Luxor Live
Arnhem
Doornroosje
Nijmegen
Kennemer Theater
Beverwijk
Cinetol
Amsterdam
De Peppel
Zeist
De Zwerver
Oostende
Stroomhuis
Eindhoven
Mezz
Breda
Der Aa-theater
Groningen
Hall Of Fame
Tilburg
Neushoorn
Leeuwarden
Gebouw T
Bergen op Zoom
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
EKKO
Utrecht
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Paard
Den Haag
Slachthuisterrein
Haarlem
Bibelot
Dordrecht
Neushoorn
Leeuwarden
Xinix
Nieuwendijk
Cacaofabriek
Helmond
Metropool
Hengelo
Corneel
Lelystad
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
LOLA050
Groningen
CHV Noordkade
Veghel
KOFA
Vlaardingen
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
De Flux
Zaandam

vrijdag 13 maart 2020

BRUUT! & Anton Goudsmit So What!, Gouda
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Parktheater, Eindhoven
Huub Stapel - Het Huwelijk Oude Luxor Theater, Rotterdam
Oldenhermanns - Unsexed Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Stefano Keizers - Sorry Baby Schouwburg Lochem, Lochem
Sioen C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
Crazy Piano's TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Vreemde Kostgangers Theaterhotel Almelo, Almelo
Opera Melancholica Goudse Schouwburg, Gouda
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Queen The Music Theater de Spiegel, Zwolle
The Gregorian Voices Gregorian meets Pop Grote Kerk van Emmen, Emmen
Edwin Evers Band Metropool, Hengelo
The Bootleg Sixties - Tribute Theater De Willem, Papendrecht
La Voie De Johnny Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
The Big Moon Paradiso, Amsterdam
Soy de Cuba Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ntjam Rosie Gigant, Apeldoorn
Brederode, Scholten & Glerum De Spot, Middelburg
Het Gezelschap De Helling, Utrecht
X Raiders Iduna, Drachten
Festimi Soundsystem / Kléo / Motor City Drum Ensemble / SHMLSS / Some De Marktkantine, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Front 242 De Kreun, Kortrijk
Jong Metropole speelt Snarky Puppy Feat. Jamison Ross Theaters Tilburg, Tilburg
SPOONFED O.J.C. De Wissel, Mill
Hatis Noit Stadsklooster Utrecht, Utrecht
Vive La Fête De Roma, Antwerpen
Ravenna TrompTheater, Leeuwarden
Charlie Cunningham Ancienne Belgique (AB), Brussel
The Sisters of Mercy Muziekgieterij, Maastricht
De Mens Vooruit, Gent
Front 242 De Kreun, Kortrijk
Guy Swinnen De Singer, Rijkevorsel
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Dana Winner TivoliVredenburg, Utrecht
Hadewych Minis / Matangi Kwartet Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Ellen ten Damme De Maaspoort, Venlo
Frank Boeijen - Theatertournee 2020 Theater de Bussel, Oosterhout
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Flint, Amersfoort
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester C.C. De Pas, Heesch
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck Theater de Stoep, Spijkenisse
Ali B - Koorts Theater de Blauwe Kei, Veghel
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Spant!, Bussum
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Rundfunk Theaters Tilburg, Tilburg
The Silent Comedy Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Kennemer Theater, Beverwijk
Stef Bos - Tijd Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Van Dik Hout Theater De Lievekamp, Oss
Amsterdam Klezmer Band Schouwburg Ogterop, Meppel
Beatles & Beyond - The LSB Experience Theater Zinin, Nijverdal
Dominic Seldis Theater de Kampanje, Den Helder
Dutch Eagles Schouwburg Cuijk, Cuijk
Pink Floyd - The Wall 40 Years Theater Sneek, Sneek
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee) De Meerpaal, Dronten
The Soul Preacher Meervaart, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights Theater de Kom, Nieuwegein
Cameretten - Finalistentournee Het Diekhuus, Middelharnis
Saga Boerderij, Zoetermeer
Milo Berlijn - Mens erger je niet! Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Band with Benefits 013, Tilburg
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Jan van Besouw, Goirle
Enge Buren - BASTA! Theater De Omval, Diemen
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Ledeltheater, Oostburg
Roos Blufpand - De Roos Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Chandelier Spirit of 66, Verviers
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip De Klif, Nijmegen
Daan Boom - De Eerste BREStheater, Brielle
JPson Q-Factory, Amsterdam
Round Midnight Orchestra - Crooners Night Club Schouwburg Het Park, Hoorn
The Overslept Luxor Live, Arnhem
Malford Milligan & The Southern Aces Doornroosje, Nijmegen
Jan Rot O ja! Kennemer Theater, Beverwijk
Lo-fi Le-vi Cinetol, Amsterdam
Phil Gates De Peppel, Zeist
Borokov Borokov / Shht / Willy Organ De Zwerver, Oostende
Bokoedro / Futurejazz Band Stroomhuis, Eindhoven
Aafke Romeijn Mezz, Breda
Frank Blueka Der Aa-theater, Groningen
Yung Nnelg Hall Of Fame, Tilburg
Benefietconcert Huzumer Skûtsje (Vangrail + Jilt)€20,00 Neushoorn, Leeuwarden
Pene Corrida Gebouw T, Bergen op Zoom
Foto Handsome Poets
Handsome Poets Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Josbros en SiNNiWAVi (verplaatst) EKKO, Utrecht
LOVE COUPLE, ALISON'S FALL & INSIDE ELECTRON | BLIKOPENER Kroepoekfabriek, Vlaardingen
MOYO en Capibara Paard, Den Haag
The Spunyboys Slachthuisterrein, Haarlem
Toontje Lager Bibelot, Dordrecht
Focus 50 Jaar Neushoorn, Leeuwarden
Mark Olson Xinix, Nieuwendijk
Atrophy Cacaofabriek, Helmond
Ruben Annink Metropool, Hengelo
Stones Sessions Corneel, Lelystad
Dayna Kurtz / Robert Maché Cultuurpodium VANSLAG, Borger
Live at LOLA: Captain Piff and the First Mates [DE] + Newland LOLA050, Groningen
River Zydeco Band CHV Noordkade, Veghel
22AD / Chasing Mavericks / Rockford KOFA, Vlaardingen
On The House: Ska! Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Autumn / Vertrar Draugurinn De Flux, Zaandam
Pagina -228