Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Peeriscoop
Gorinchem
MFC De Pluk
Geldermalsen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Muziekcentrum Enschede
Enschede
ATLAS Theater
Emmen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
De Paterskerk (DomusDela)
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Burgerweeshuis
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
Koninklijk Circus
Brussel
Botanique
Brussel
Vorst Nationaal
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kattendans
Bergeijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Nieuwe Kolk
Assen
DNK
Assen
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
De Roma
Antwerpen
DE Studio
Antwerpen
Kavka
Antwerpen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Soundgarden
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Bimhuis
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Theater Amsterdam
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
P60
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Hof 88
Almelo
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Odeon
Zwolle
Hedon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Musiater
Zevenaar
De Peppel
Zeist
Figi Theater
Zeist
De Poorterij
Zaltbommel
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Het Klooster
Woerden
De Schalm
Westwoud
Munttheater
Weert
C.C. De Schakel
Waregem
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Venray
Venray
De Maaspoort
Venlo
Grenswerk
Venlo
De Maaspoort
Venlo
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lampegiet
Veenendaal
van Beresteyn
Veendam
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Markant Uden
Uden
De Pul
Uden
De Pul
Uden
De Warande
Turnhout
donderdag 19 maart 2020
Michelle David & The Gospel Sessions
De Oosterpoort, Groningen
De Jeugd Van Tegenwoordig
De Oosterpoort, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Goudse Schouwburg, Gouda
René van Meurs - Hunkert
Goudse Schouwburg, Gouda
Enge Buren - BASTA!
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Marco Lopes - Wees blij
MFC De Pluk, Geldermalsen
Marc de Hond - Voortschrijdend Inzicht
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Dorona Alberti - The Music from James Bond
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Dominic Seldis
ATLAS Theater, Emmen
Oldenhermanns - Unsexed
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Anneke van Giersbergen
De Paterskerk (DomusDela), Eindhoven
Ruben Annink
Effenaar, Eindhoven
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
De Meerpaal, Dronten
Kern Koppen - STOMP
Schouwburg de Lawei, Drachten
Stef Bos - Tijd
Schouwburg de Lawei, Drachten
BRUUT! & Anton Goudsmit
Burgerweeshuis, Deventer
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Kampanje, Den Helder
Polarized
Paard, Den Haag
SpeakEasy
Paard, Den Haag
Opera Melancholica
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Najib Amhali - Waar was ik?
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Jeangu Macrooy
Podium Hoge Woerd, De Meern
Carmina Burana - Szeged Contemporary Dance Company
Koninklijk Circus, Brussel
Pinegrove
Botanique, Brussel
The Script
Vorst Nationaal, Brussel
Eefje De Visser
Ancienne Belgique (AB), Brussel
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
Chassé Theater, Breda
Best of... Ton Kas
Kennemer Theater, Beverwijk
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
De Kattendans, Bergeijk
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
De Nieuwe Kolk, Assen
Plien & Bianca - En nu dan?
DNK, Assen
Philip Kroonenberg
Luxor Live, Arnhem
Thank God It's Donna - The Original Donna Summer Tribute
Luxor Live, Arnhem
The Slow Show
De Roma, Antwerpen
Roosbeef
DE Studio, Antwerpen
Tori Kelly
Kavka, Antwerpen
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Lemon
Soundgarden, Amsterdam
Harouna Samake
Tolhuistuin, Amsterdam
Bill Laurance
Bimhuis, Amsterdam
Edsilia Rombley - Soulful Memories
Concertgebouw, Amsterdam
Soy de Cuba
Theater Amsterdam, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Onze man in Teheran
DeLaMar, Amsterdam
Teebs
Paradiso, Amsterdam
Bombay Bicycle Club
Melkweg, Amsterdam
Rex Orange County
Paradiso, Amsterdam
Louis Tomlinson
AFAS Live, Amsterdam
Gregory Porter
Ziggo Dome, Amsterdam
Anna Tivel / Jeffrey Martin
Melkweg, Amsterdam
The Rumjacks
Melkweg, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Local The Night
P60, Amstelveen
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Claudia de Breij - NU
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ruud Hermans - Back in Town
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Fred van Leer - Leer van Fred Live
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Javier Guzman - Guzmán
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Hof 88, Almelo
Open Podium
Podium Victorie, Alkmaar
Iris Hond
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - De Ervaring
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 20 maart 2020
Roos Blufpand - De Roos
Schouwburg Odeon, Zwolle
De Jeugd Van Tegenwoordig
Hedon, Zwolle
Giovanca Honours Diana Ross
Theater de Spiegel, Zwolle
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Musiater, Zevenaar
Def Americans
De Peppel, Zeist
Javier Guzman - Guzmán
Figi Theater, Zeist
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Poorterij, Zaltbommel
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Kaasfabriek , Wormer
The Bentleys - To Liverpool And Back
Het Klooster, Woerden
Lynne Hanson
De Schalm, Westwoud
The Silent Comedy
Munttheater, Weert
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
C.C. De Schakel, Waregem
Stef Bos - Tijd
Junushoff Theater, Wageningen
Rowwen Heze
Theater De Leest, Waalwijk
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater De Leest, Waalwijk
Enge Buren - BASTA!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Het Gezelschap
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Venray, Venray
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Schouwburg Venray, Venray
Daan Boom
De Maaspoort, Venlo
The Ultimate Eagles
Grenswerk, Venlo
Debby Petter - De liefde voorbij
De Maaspoort, Venlo
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater de Schalm, Veldhoven
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Handsome Poets
van Beresteyn, Veendam
40UP
TivoliVredenburg, Utrecht
Raj Mohan
TivoliVredenburg, Utrecht
Samira’s Blues / KUSH Collective (uitgesteld)
EKKO, Utrecht
Michelle David & The Gospel Sessions
TivoliVredenburg, Utrecht
Soy de Cuba
Markant Uden, Uden
Rose Tattoo
De Pul, Uden
Rose Tattoo
De Pul, Uden
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Warande, Turnhout