PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -227
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 19 mrt
Luxor Live
Arnhem
Effenaar
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
DNK
Assen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Vorst Nationaal
Brussel
ATLAS Theater
Emmen
Kavka
Antwerpen
DE Studio
Antwerpen
Schouwburg Odeon
Zwolle
AFAS Live
Amsterdam
dB's
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
Botanique
Brussel
De Roma
Antwerpen
Rotown
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
EKKO
Utrecht
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Cultuurcentrum Schoten
Schoten
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Hedon
Zwolle
Koninklijk Circus
Brussel
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
TivoliVredenburg
Utrecht
Markant Uden
Uden
TivoliVredenburg
Utrecht
Koningshof
Maassluis
De Maaspoort
Venlo
De Weverij
Zierikzee
Theater aan de Brink
laren
De Kattendans
Bergeijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Meenthe
Steenwijk
De Meerpaal
Dronten
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Singer Theater
Laren
Het Musiater
Zevenaar
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Sneek
Sneek
Theater De Leest
Waalwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Amsterdam
Amsterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
Concertgebouw
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater Peeriscoop
Gorinchem
De Nieuwe Kolk
Assen
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Walhalla
Rotterdam
De Oosterpoort
Groningen
Bimhuis
Amsterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
De Harmonie
Leeuwarden
Luxor Live
Arnhem
TivoliVredenburg
Utrecht
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Paterskerk (DomusDela)
Eindhoven
P60
Amstelveen
Podium Victorie
Alkmaar
Paard
Den Haag
Vera
Groningen
Hofman Café
Utrecht
Soundgarden
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
vr 20 mrt
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater aan de Schie
Schiedam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Podium Boxtel
Boxtel
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Bellevue
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Fransche School Culemborg
Culemborg
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater De Leest
Waalwijk
De Warande
Turnhout
Deventer Schouwburg
Deventer

donderdag 19 maart 2020

Thank God It's Donna - The Original Donna Summer Tribute Luxor Live, Arnhem
Ruben Annink Effenaar, Eindhoven
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Oude Luxor Theater, Rotterdam
Plien & Bianca - En nu dan? DNK, Assen
Rundfunk - Todesangstschrei Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Stefano Keizers - Sorry Baby Schouwburg De Kring, Roosendaal
Stef Bos - Tijd Schouwburg de Lawei, Drachten
The Script Vorst Nationaal, Brussel
Dominic Seldis ATLAS Theater, Emmen
Tori Kelly Kavka, Antwerpen
Roosbeef DE Studio, Antwerpen
Nina De La Parra - Gods wegen Schouwburg Odeon, Zwolle
Louis Tomlinson AFAS Live, Amsterdam
Bad Cop Bad Cop dB's, Utrecht
Foto Rex Orange County
Rex Orange County Paradiso, Amsterdam
Pinegrove Botanique, Brussel
The Slow Show De Roma, Antwerpen
Bad//Dreems Rotown, Rotterdam
Foto Bombay Bicycle Club
Bombay Bicycle Club Melkweg, Amsterdam
Hiphop Saved My Life (uitgesteld) EKKO, Utrecht
SpeakEasy Paard, Den Haag
Teebs Paradiso, Amsterdam
De Jeugd Van Tegenwoordig De Oosterpoort, Groningen
Dayna Kurtz / Robert Maché Cultuurcentrum Schoten, Schoten
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Pabst / The Desmonds / VALENTINO. Hedon, Zwolle
Carmina Burana - Szeged Contemporary Dance Company Koninklijk Circus, Brussel
Onze man in Teheran DeLaMar, Amsterdam
The Analogs Theater de Stoep, Spijkenisse
I Muvrini C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Clannad Farewell Tour TivoliVredenburg, Utrecht
Patrick Laureij Markant Uden, Uden
Chick Corea Trilogy TivoliVredenburg, Utrecht
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Koningshof, Maassluis
Huub Stapel - Het Huwelijk De Maaspoort, Venlo
Anuar - EERLIJK De Weverij, Zierikzee
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Theater aan de Brink, laren
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten De Kattendans, Bergeijk
Fred van Leer - Leer van Fred Live KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Guido Weijers - Masterclass Geluk C.C. Nesterlé, Nistelrode
Kern Koppen - STOMP Schouwburg de Lawei, Drachten
Sven Ratzke - Where are we now De Meenthe, Steenwijk
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck De Meerpaal, Dronten
Daan Boom - De Eerste Theater 't Speelhuis, Helmond
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater de Kampanje, Den Helder
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Schouwburg Ogterop, Meppel
Oldenhermanns - Unsexed Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Van Dik Hout Singer Theater, Laren
Dutch Eagles Het Musiater, Zevenaar
Vreemde Kostgangers Theaters Tilburg, Tilburg
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers Theater Het Kruispunt, Barendrecht
The Bluebirds Theater Sneek, Sneek
The Soul Preacher Theater De Leest, Waalwijk
Sara Kroos - Verte De Kleine Komedie, Amsterdam
Soy de Cuba Theater Amsterdam, Amsterdam
Marcel Hensema - Alles in de hens Posthuis Theater, Heerenveen
Edsilia Rombley - Soulful Memories Concertgebouw, Amsterdam
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Marc de Hond - Voortschrijdend Inzicht De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Enge Buren - BASTA! Theater Peeriscoop, Gorinchem
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven De Nieuwe Kolk, Assen
Ali B - Koorts Fulcotheater, IJsselstein
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theater Walhalla, Rotterdam
Michelle David & The Gospel Sessions De Oosterpoort, Groningen
Bill Laurance Bimhuis, Amsterdam
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana S.C.C. De Ruchte, Someren
Peter van Rooijen - Liefde, dood en zwaartekracht De Harmonie, Leeuwarden
Philip Kroonenberg Luxor Live, Arnhem
The Rails TivoliVredenburg, Utrecht
Harouna Samake Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
The Three Degrees ECI Cultuurfabriek, Roermond
Anneke van Giersbergen De Paterskerk (DomusDela), Eindhoven
Local The Night P60, Amstelveen
Open Podium Podium Victorie, Alkmaar
Polarized Paard, Den Haag
Broken Brass Vera, Groningen
IndieXL presents: Alison's Fall, Tessel & The Vices Hofman Café, Utrecht
Lemon Soundgarden, Amsterdam
Blackwave. Merleyn, Nijmegen

vrijdag 20 maart 2020

Roué Verveer - Zo goed als nieuw Theater de Purmaryn, Purmerend
Bløf Theater aan de Schie, Schiedam
Sara Kroos - Verte De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Guido Weijers - Masterclass Geluk Podium Boxtel, Boxtel
Sanne Wallis de Vries - Kom Schouwburg Lochem, Lochem
René van Meurs - Hunkert Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Marco Lopes - Wees blij Theater Zuidplein, Rotterdam
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater Walhalla, Rotterdam
Opera de Parelvissers (Tatarstan) Schouwburg de Lawei, Drachten
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Schouwburg Het Park, Hoorn
André Manuel - DREEJKLEZOEW Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Meervaart, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Fransche School Culemborg, Culemborg
Kasper van der Laan - 1 Kilo Podium Hoge Woerd, De Meern
Lebbis - De Ervaring Schouwburg Het Park, Hoorn
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theaterhotel Almelo, Almelo
Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater De Leest, Waalwijk
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid De Warande, Turnhout
Best of... Ton Kas Deventer Schouwburg, Deventer
Pagina -227