Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
Cacaofabriek
Helmond
20:15
De Stenge
Heinkenszand
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Ethias Arena
Hasselt
22:00
Vera
Groningen
20:00
DOT
Groningen
19:30
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
O.J.C. Maddogs
Groesbeek
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
14:30
J.C. De Spiraal
Geraardsbergen
18:00
Metropool Enschede
Enschede
21:00
The Jack
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
Theater RhederArt
Dieren
Deventer Schouwburg
Deventer
14:00
Paard
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Eden
Charleroi
21:00
De Bakkerij
Castricum
Spant!
Bussum
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
BREStheater
Brielle
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
23:00
Gigant
Apeldoorn
23:30
Paradiso
Amsterdam
22:30
Maloe Melo
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
16:00
Tolhuistuin
Amsterdam
11:00
Q-Factory
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Flint
Amersfoort
20:30
Boerderij
Zoetermeer
15:00
De Bosuil
Weert
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Rotown
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Muze
Noordwijk
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
Doornroosje
Nijmegen
14:30
Amfitheater het Lommerrijk
Luttenberg
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
15:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Patronaat
Haarlem
15:30
Patronaat
Haarlem
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
17:00
Seven cocktailbar
Groningen
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
18:15
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
10:00
Dynamo
Eindhoven
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Zuiderparktheater
Den Haag
Paard
Den Haag
15:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
12:00
Nutshuis
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
16:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Magdalenazaal (MaZ)
Brugge
Sound Dog
Breda
11:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Café Camille
Beverwijk
20:00
Luxor Live
Arnhem
Sportpaleis
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
Maloe Melo
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
zaterdag 25 mei 2019
22:00
Helmond LIVE: Groo-V
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
Sangre De Muerdago
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Stenge, Heinkenszand
20:00
Björn van der Doelen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Fastlove - A Tribute to George Michael
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Niels Destadsbader in de kinderschoenen
Ethias Arena, Hasselt
22:00
Housewives
Vera, Groningen
20:00
Jacco Gardner - Somnium
DOT, Groningen
19:30
Beats By Esko & Friends
De Oosterpoort, Groningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
INTERO's release party
O.J.C. Maddogs, Groesbeek
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Goudse Schouwburg, Gouda
14:30
Art Nation / Crazy Lixx / Shiraz Lane / The New Roses
J.C. De Spiraal, Geraardsbergen
18:00
Classsh
Metropool Enschede, Enschede
21:00
He Said No / Ink Bomb
The Jack, Eindhoven
Transmissions 1. live: She Past Away
Dynamo, Eindhoven
Claudia de Breij - Nu
Parktheater, Eindhoven
For I Am King
Bibelot, Dordrecht
21:00
Martijn Fischer Zingt Hits Van Hazes
Bibelot, Dordrecht
Rayen Panday - Fenomeen
Theater RhederArt, Dieren
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Deventer Schouwburg, Deventer
14:00
Sniester Festival
Paard, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Veste, Delft
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Brutus / Raketkanon
Eden, Charleroi
21:00
All You Can Eat
De Bakkerij, Castricum
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Spant!, Bussum
20:00
Tom Speight
Botanique, Brussel
20:00
dEUS
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Angèle
Vorst Nationaal, Brussel
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
BREStheater, Brielle
20:30
The Kik Speelt Boudewijn De Groot Met Orkest
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Stadstheater Arnhem, Arnhem
MaYaN
Luxor Live, Arnhem
23:00
Def Americans
Gigant, Apeldoorn
23:30
London's Burning
Paradiso, Amsterdam
22:30
Down Jones
Maloe Melo, Amsterdam
20:30
Black Kray
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Daniel Lohues
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
ICP & Waterland Harmonie
Bimhuis, Amsterdam
Tyler Ramsey
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Orkater - 237 redenen om door te gaan
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Roué Verveer - Heppie de peppie (reprise)
Meervaart, Amsterdam
Dara Ó Briain
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Raymond van het Groenewoud
Melkweg, Amsterdam
19:00
Hydrogen Sea
Melkweg, Amsterdam
16:00
Nick Mulvey
Tolhuistuin, Amsterdam
11:00
Dirk Scheele - Zijn Leukste Liedjes
Q-Factory, Amsterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bellevue, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Meervaart, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
17:30
Live At Amsterdamse Bostheater - TRIBUTE TO 2016
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
De Partizanen - Het leven an sich
Flint, Amersfoort
zondag 26 mei 2019
20:30
Yasi Hofer & Band
Boerderij, Zoetermeer
15:00
Daddy Long Legs
De Bosuil, Weert
20:00
Novo Amor
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Fastlove - A Tribute to George Michael
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Dit is mijn leven - Henk Bernard
Markant Uden, Uden
20:00
Ralph van Raat
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Alain Clark / Sven Hammond
Rotown, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
15:00
PYURE
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Karin Bloemen - Souvenirs
De Muze, Noordwijk
20:00
Dirk Annema / Jan Verhoek / Wolter Broekemaa
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
Kikagaku Moyo
Doornroosje, Nijmegen
14:30
Thijs Kemperink
Amfitheater het Lommerrijk, Luttenberg
Kurtis Blow
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Harmonie St. Caecilia Nieuwenhagen - Hommage aan het mijnverleden
Theater Kerkrade, Kerkrade
19:00
LIVE: Stage Experience Mei 2019
Muziekcafé Helmond, Helmond
15:30
Pristine
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Rondé
Patronaat, Haarlem
15:30
Sunday Sessions - Crazy Little Things
Patronaat, Haarlem
20:00
Live at LOLA: The Bloodstrings [DE] + The Bad Juju [ITA]
LOLA050, Groningen
20:00
Daniel Romano
De Oosterpoort, Groningen
17:00
J R&B Bluesband
Seven cocktailbar, Groningen
14:15
Harpsoon
D' Engelenburgh, Fijnaart
18:15
Steve Hackett
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Chance Mccoy
't Rozenknopje, Eindhoven
Jacco Gardner - Somnium
Effenaar, Eindhoven
15:00
Bergolf
PopEi, Eindhoven
10:00
Victory Royale Met Djuncan & Marnickur
Dynamo, Eindhoven
Raymond van het Groenewoud
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Claudia Patacca / Erik Slik / Jan Willem Baljet / Koor verteller / Mur
Zuiderparktheater, Den Haag
Jeangu Macrooy
Paard, Den Haag
15:00
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
12:00
Iris Penning
Nutshuis, Den Haag
20:00
dEUS
Ancienne Belgique (AB), Brussel
16:00
Lou
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Geike
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Geike
Magdalenazaal (MaZ), Brugge
1914
Sound Dog, Breda
11:00
Francis van Broekhuizen / Gregor Bak - Bij twijfel hard zingen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
The Hoochies
Café Camille, Beverwijk
20:00
Deep Blue Something
Luxor Live, Arnhem
Eagles
Sportpaleis, Antwerpen
19:30
Strand Of Oaks
Trix, Antwerpen
The Soap Girls
Maloe Melo, Amsterdam
20:30
daya
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Mildlife
Cinetol, Amsterdam
The Milk Carton Kids
Paradiso, Amsterdam