Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Zuidplein
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
ATLAS Theater
Emmen
Theater De Veste
Delft
De Oosterpoort
Groningen
Parktheater
Eindhoven
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Verwachting
Ritthem
Parktheater
Eindhoven
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bellevue
Amsterdam
16:00
Paard
Den Haag
18:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
Metropool Enschede
Enschede
19:00
Koorenhuis
Den Haag
19:00
013
Tilburg
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
Hall Of Fame
Tilburg
19:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
19:30
Doornroosje
Nijmegen
Effenaar
Eindhoven
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Openluchttheater De Doolhof
Tegelen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
L'entrepot
Arlon
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Patronaat
Haarlem
20:00
Simplon
Groningen
20:00
De Helling
Utrecht
Simplon
Groningen
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
The Box
Amsterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
P3
Purmerend
20:00
Groene Engel
Oss
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Gigant
Apeldoorn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
013
Tilburg
20:30
Meervaart
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Fluor
Amersfoort
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Vera
Groningen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Pier 15
Breda
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
Doornroosje
Nijmegen
20:45
Cacaofabriek
Helmond
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Metropool Enschede
Enschede
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
So What!
Gouda
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
EKKO
Utrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
vrijdag 24 mei 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Ogterop, Meppel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater Zuidplein, Rotterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Orpheus, Apeldoorn
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
ATLAS Theater, Emmen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Veste, Delft
Louise Korthals - Alles is er
De Oosterpoort, Groningen
Claudia de Breij - Nu
Parktheater, Eindhoven
Patrick Laureij
Theater Zuidplein, Rotterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater aan de Schie, Schiedam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Thomas Smith - De jaren van verstand
Theater De Verwachting, Ritthem
Stef Bos - Ruimte
Parktheater, Eindhoven
Kommil Foo - Oogst
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Bijna
Posttheater, Arnhem
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Pieter Jouke / Ronald Snijders - De Staat van verwarring
Theater PePijn, Den Haag
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bellevue, Amsterdam
16:00
Sniester Festival
Paard, Den Haag
18:00
Jean-Marie Bigard
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
18:00
Hans Zimmer
Kursaal Oostende, Oostende
Wulf
Metropool Enschede, Enschede
19:00
Gilad Hekselman
Koorenhuis, Den Haag
19:00
Plug In: In gesprek met Typhoon
013, Tilburg
19:00
Daddy Long Legs
Melkweg, Amsterdam
19:30
R3hab
Melkweg, Amsterdam
19:30
Fredo
Melkweg, Amsterdam
19:30
Mineral
Trix, Antwerpen
A Giant Dog / OBN III's / The Molochs
Hall Of Fame, Tilburg
19:30
Shock Elias / Snelle
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
19:30
Finale Roos van Nijmegen
Doornroosje, Nijmegen
Rumours - A Fleetwood Mac Tribute
Effenaar, Eindhoven
20:00
Jandino Asporaat - Judeska in de TBS-kliniek
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Bryan Ferry
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Cuarteto Casals
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Legendary Albums Live - Bruce Springsteens Born in the U.S.A.
De Maaspoort, Venlo
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Viva Hollandia 2019
Openluchttheater De Doolhof, Tegelen
20:00
Rob de Nijs - Niet voor het laatst
Agnietenhof, Tiel
20:00
Finalistentour 2019 - BNNVARA Leids Cabaret Festival
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
dEUS
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Brutus / Raketkanon
L'entrepot, Arlon
20:00
Daniel Romano
Cactus Muziekcentrum, Brugge
MaYaN
Patronaat, Haarlem
20:00
Judy Blank
Simplon, Groningen
20:00
The Heavy
De Helling, Utrecht
For I Am King
Simplon, Groningen
20:00
Paulusma
Hedon, Zwolle
20:00
Dutch Eagles
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
Doyle Bramhall II
De Bosuil, Weert
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Brian McKnight
The Box, Amsterdam
20:00
Rockzilla
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Gigatron 2000 + Persistense
Little Devil, Tilburg
20:00
Lou Shields / NoNo and the sinking ship / Timo de Jong
LOLA050, Groningen
20:00
Muziekcafé
P3, Purmerend
20:00
Desert Storm / Gaping Moles
Groene Engel, Oss
Dries Roelvink
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Throwback To: Sven Hammond & Kim Hoorweg play Amy Winehouse
Gigant, Apeldoorn
20:15
Orkater - 237 redenen om door te gaan
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Roué Verveer - Heppie de peppie (reprise)
Meervaart, Amsterdam
20:30
Fastlove - A Tribute to George Michael
013, Tilburg
20:30
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Meervaart, Amsterdam
Steve Hackett
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Rowwen Heze
Fluor, Amersfoort
20:30
Sabrina Starke
P60, Amstelveen
20:30
Julian Sas
Vorstin, Hilversum
20:30
Yves Berendse
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Finn Andrews
Vera, Groningen
20:30
Kliko presents: Zig Zags (USA)
Patronaat, Haarlem
20:30
Guess What
Spirit of 66, Verviers
20:30
Storm / Winther
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Stake
Cinetol, Amsterdam
20:30
Tony Momrelle
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Hausmagger / Het Gezelschap
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Punkrock Riot
Pier 15, Breda
20:30
DMG / Tomorrow's Eve + Max Pie
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Nederpop All Stars
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:30
Frans Bauer
Openluchttheater Cabrio, Soest
Remy
Doornroosje, Nijmegen
20:45
Michael Prins
Cacaofabriek, Helmond
21:00
The Doors in Concert
De Peppel, Zeist
21:00
Kurtis Blow
Q-Factory, Amsterdam
21:00
The Dawn Brothers
Metropool Enschede, Enschede
21:00
Cookhouse
Luxor Live, Arnhem
21:00
Orlando Julius & The Heliocentrics
Grounds, Rotterdam
21:00
Canshaker Pi
So What!, Gouda
21:00
Unstoppable Knight
Gebouw-T, Bergen op Zoom
The Mauskovic Dance Band
EKKO, Utrecht
22:00
Fata Boom
Merleyn, Nijmegen
22:00
Stippenlift
Podium Asteriks, Leeuwarden
22:00
LIVE: Wave Invasion met Joy de Vivre & Korinthians & Xtort
Muziekcafé Helmond, Helmond