Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Hengelo
Hengelo
EKKO
Utrecht
De Maaspoort
Venlo
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
Muziekgieterij
Maastricht
Hofman
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
Soundgarden
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
P60
Amstelveen
AFAS Live
Amsterdam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Posthuis Theater
Heerenveen
MFC De Pluk
Geldermalsen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
De Oosterpoort
Groningen
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Papenstraattheater
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
DeLaMar
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Hedon
Zwolle
Markant Uden
Uden
Koningshof
Maassluis
De Harmonie
Leeuwarden
Luxor Live
Arnhem
De Kattendans
Bergeijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Dominicanenklooster
Zwolle
Botanique
Brussel
DNK
Assen
Paard
Den Haag
Patronaat
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
Paradiso
Amsterdam
Theater De Willem
Papendrecht
DE Studio
Antwerpen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Effenaar
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Amsterdam
Amsterdam
Paard
Den Haag
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Meenthe
Steenwijk
Paradiso
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Sneek
Sneek
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
TivoliVredenburg
Utrecht
De Meerpaal
Dronten
Melkweg
Amsterdam
Vorst Nationaal
Brussel
De Roma
Antwerpen
Theater De Leest
Waalwijk
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Kavka
Antwerpen
Singer Theater
Laren
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Podium Boxtel
Boxtel
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
TivoliVredenburg
Utrecht
The Jack
Eindhoven
C.C. De Schakel
Waregem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
AFAS Live
Amsterdam
S.C.C. De Enck
Oirschot
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Iduna
Drachten
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
donderdag 19 maart 2020
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Hiphop Saved My Life (uitgesteld)
EKKO, Utrecht
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Maaspoort, Venlo
I Muvrini
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Ilse DeLange
Muziekgieterij, Maastricht
IndieXL presents: Alison's Fall, Tessel & The Vices
Hofman, Utrecht
Iris Hond
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Javier Guzman - Guzmán
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Jeangu Macrooy
Podium Hoge Woerd, De Meern
Jeroen Zijlstra - Ja!zzzijlstraz
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
S.C.C. De Ruchte, Someren
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Kampanje, Den Helder
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Aan de Slinger, Houten
Kern Koppen - STOMP
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Lebbis - De Ervaring
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Lemon
Soundgarden, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Leidse Schouwburg, Leiden
Leoni Jansen - Uitgekleed
Cpunt Theater, Hoofddorp
Local The Night
P60, Amstelveen
Louis Tomlinson
AFAS Live, Amsterdam
Marc de Hond - Voortschrijdend Inzicht
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Marcel Hensema - Alles in de hens
Posthuis Theater, Heerenveen
Marco Lopes - Wees blij
MFC De Pluk, Geldermalsen
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Michelle David & The Gospel Sessions
De Oosterpoort, Groningen
Najib Amhali - Waar was ik?
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Nina De La Parra - Gods wegen
Papenstraattheater, Zwolle
Nina De La Parra - Gods wegen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Goudse Schouwburg, Gouda
Oldenhermanns - Unsexed
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Onze man in Teheran
DeLaMar, Amsterdam
Open Podium
Podium Victorie, Alkmaar
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Opera Melancholica
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Pabst / The Desmonds / VALENTINO.
Hedon, Zwolle
Patrick Laureij
Markant Uden, Uden
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Koningshof, Maassluis
Peter van Rooijen - Liefde, dood en zwaartekracht
De Harmonie, Leeuwarden
Philip Kroonenberg
Luxor Live, Arnhem
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
De Kattendans, Bergeijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pieter Jan Leusink - Matthaus Passion
Dominicanenklooster, Zwolle
Pinegrove
Botanique, Brussel
Plien & Bianca - En nu dan?
DNK, Assen
Polarized
Paard, Den Haag
Rebellion IX
Patronaat, Haarlem
René van Meurs - Hunkert
Goudse Schouwburg, Gouda
Rex Orange County
Paradiso, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Theater De Willem, Papendrecht
Roosbeef
DE Studio, Antwerpen
Rowwen Heze
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ruben Annink
Effenaar, Eindhoven
Rundfunk - Todesangstschrei
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ruud Hermans - Back in Town
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sanne Wallis de Vries - Kom
Zaantheater, Zaandam
Sara Kroos - Verte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Soy de Cuba
Theater Amsterdam, Amsterdam
SpeakEasy
Paard, Den Haag
Stef Bos - Tijd
Schouwburg de Lawei, Drachten
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Sven Ratzke - Where are we now
De Meenthe, Steenwijk
Teebs
Paradiso, Amsterdam
Thank God It's Donna - The Original Donna Summer Tribute
Luxor Live, Arnhem
The Amazing Stroopwafels - Hiero
Theater De Winsinghhof, Roden
The Analogs
Theater de Stoep, Spijkenisse
The Bluebirds
Theater Sneek, Sneek
The Bootleg Sixties - Tribute
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
The Rails
TivoliVredenburg, Utrecht
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
De Meerpaal, Dronten
The Rumjacks
Melkweg, Amsterdam
The Script
Vorst Nationaal, Brussel
The Slow Show
De Roma, Antwerpen
The Soul Preacher
Theater De Leest, Waalwijk
The Three Degrees
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Tim Knol - Lost & Found II
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Tori Kelly
Kavka, Antwerpen
Van Dik Hout
Singer Theater, Laren
Vreemde Kostgangers
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
vrijdag 20 maart 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Podium Boxtel, Boxtel
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
40UP
TivoliVredenburg, Utrecht
Afteren na Prognosis met Vault
The Jack, Eindhoven
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
C.C. De Schakel, Waregem
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ali B - Koorts
Theater Sneek, Sneek
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Walhalla, Rotterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Angela Groothuizen - Lueke binge
ATLAS Theater, Emmen
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Avril Lavigne
AFAS Live, Amsterdam
Barrie Stevens - The Show Must Go On
S.C.C. De Enck, Oirschot
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Belzebong / SÂVER
Iduna, Drachten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam