Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Odeon
Zwolle
Papenstraattheater
Zwolle
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Zuiderstrandtheater
Den Haag
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
MFC De Pluk
Geldermalsen
Posthuis Theater
Heerenveen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
AFAS Live
Amsterdam
P60
Amstelveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Leidse Schouwburg
Leiden
Soundgarden
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Kampanje
Den Helder
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Podium Hoge Woerd
De Meern
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Hofman
Utrecht
Muziekgieterij
Maastricht
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
De Maaspoort
Venlo
EKKO
Utrecht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Tolhuistuin
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Ziggo Dome
Amsterdam
De Helling
Utrecht
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater aan de Brink
laren
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Concertgebouw
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
Het Musiater
Zevenaar
Muziekcentrum Enschede
Enschede
ATLAS Theater
Emmen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Schouwburg Lochem
Lochem
De Oosterpoort
Groningen
Cultuurcentrum Schoten
Schoten
Hoftheater
Raalte
Meervaart
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg Venray
Venray
TivoliVredenburg
Utrecht
Koninklijk Circus
Brussel
Burgerweeshuis
Deventer
Vera
Groningen
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
Bimhuis
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
dB's
Utrecht
De Weverij
Zierikzee
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Paterskerk (DomusDela)
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Idea
Soest
Theater Hof 88
Almelo
Fulcotheater
IJsselstein
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Chassé Theater
Breda
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Veluvine
Nunspeet
Posttheater
Arnhem
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Grounds
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Podium Victorie
Alkmaar
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Manifesto
Hoorn
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Grenswerk
Venlo
Vorstin
Hilversum
Orangerie
's-Hertogenbosch
Hall Of Fame
Tilburg
donderdag 19 maart 2020
Oldenhermanns - Unsexed
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Goudse Schouwburg, Gouda
Nina De La Parra - Gods wegen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Nina De La Parra - Gods wegen
Papenstraattheater, Zwolle
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Najib Amhali - Waar was ik?
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Michelle David & The Gospel Sessions
De Oosterpoort, Groningen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Marco Lopes - Wees blij
MFC De Pluk, Geldermalsen
Marcel Hensema - Alles in de hens
Posthuis Theater, Heerenveen
Marc de Hond - Voortschrijdend Inzicht
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Louis Tomlinson
AFAS Live, Amsterdam
Local The Night
P60, Amstelveen
Leoni Jansen - Uitgekleed
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Leidse Schouwburg, Leiden
Lemon
Soundgarden, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Lebbis - De Ervaring
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Kern Koppen - STOMP
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Aan de Slinger, Houten
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Kampanje, Den Helder
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
S.C.C. De Ruchte, Someren
Jeroen Zijlstra - Ja!zzzijlstraz
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jeangu Macrooy
Podium Hoge Woerd, De Meern
Javier Guzman - Guzmán
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Iris Hond
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
IndieXL presents: Alison's Fall, Tessel & The Vices
Hofman, Utrecht
Ilse DeLange
Muziekgieterij, Maastricht
I Muvrini
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Maaspoort, Venlo
Hiphop Saved My Life (uitgesteld)
EKKO, Utrecht
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Harouna Samake
Tolhuistuin, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Cpunt Theater, Hoofddorp
Gregory Porter
Ziggo Dome, Amsterdam
Grand Magus
De Helling, Utrecht
Fred van Leer - Leer van Fred Live
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater aan de Brink, laren
Enge Buren - BASTA!
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Eefje De Visser
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Edsilia Rombley - Soulful Memories
Concertgebouw, Amsterdam
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
De Nieuwe Kolk, Assen
Dutch Eagles
Het Musiater, Zevenaar
Dorona Alberti - The Music from James Bond
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Dominic Seldis
ATLAS Theater, Emmen
Do - Mijn Kleine Huis
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Debby Petter - De liefde voorbij
Schouwburg Lochem, Lochem
De Jeugd Van Tegenwoordig
De Oosterpoort, Groningen
Dayna Kurtz / Robert Maché
Cultuurcentrum Schoten, Schoten
Danny Vera - The Lone Stranger
Hoftheater, Raalte
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
Daan Boom - De Eerste
Theater 't Speelhuis, Helmond
Claudia de Breij - NU
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Clannad Farewell Tour
TivoliVredenburg, Utrecht
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Venray, Venray
Chick Corea Trilogy
TivoliVredenburg, Utrecht
Carmina Burana - Szeged Contemporary Dance Company
Koninklijk Circus, Brussel
BRUUT! & Anton Goudsmit
Burgerweeshuis, Deventer
Broken Brass
Vera, Groningen
Bombay Bicycle Club
Melkweg, Amsterdam
Blackwave.
Merleyn, Nijmegen
Bill Laurance
Bimhuis, Amsterdam
Best of... Ton Kas
Kennemer Theater, Beverwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Bad//Dreems
Rotown, Rotterdam
Bad Cop Bad Cop
dB's, Utrecht
Anuar - EERLIJK
De Weverij, Zierikzee
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Anneke van Giersbergen
De Paterskerk (DomusDela), Eindhoven
Anna Tivel / Jeffrey Martin
Melkweg, Amsterdam
Angela Groothuizen - Lueke binge
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Walhalla, Rotterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Idea, Soest
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Hof 88, Almelo
Ali B - Koorts
Fulcotheater, IJsselstein
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
3J'S
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
Chassé Theater, Breda
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Nesterlé, Nistelrode
vrijdag 20 maart 2020
Vreemde Kostgangers
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Vera Mann - Goesting
Veluvine, Nunspeet
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Posttheater, Arnhem
Van Dik Hout
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Valvetronic Brassband
Grounds, Rotterdam
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Trijntje Oosterhuis
Podium Victorie, Alkmaar
Tribute To The Nineties ft Rudeboy & Green Lizard
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Tony MacAlpine
Manifesto, Hoorn
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Zinin, Nijverdal
Tim Knol - Lost & Found II
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
The Ultimate Eagles
Grenswerk, Venlo
The Three Degrees
Vorstin, Hilversum
The Soul Preacher
Orangerie, 's-Hertogenbosch
The Snuts
Hall Of Fame, Tilburg