PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -223
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 26 mei
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
19:30
Melkweg
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
1
19:30
Trix
Antwerpen
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
Paard
Den Haag
1
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
Concertgebouw
Amsterdam
1
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:00
Café Camille
Beverwijk
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
3
20:15
Zuiderparktheater
Den Haag
20:30
Fluor
Amersfoort
Paradiso
Amsterdam
1
Burgerweeshuis
Deventer
1
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Rotown
Rotterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Maloe Melo
Amsterdam
Sound Dog
Breda
1
ma 27 mei
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Zaantheater
Zaandam
19:30
Trix
Antwerpen
013
Tilburg
7
2
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
3
20:00
V11
Rotterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
1
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
De Parel van Zuilen
Utrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Der Aa-theater
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
di 28 mei
Schouwburg Het Park
Hoorn
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theaters Tilburg
Tilburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Junushoff Theater
Wageningen
19:30
La Madeleine
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Nieuwe Kerk Groningen
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
20:30
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:45
Merleyn
Nijmegen
21:00
De Zwerver
Oostende
wo 29 mei
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Harmonie
Leeuwarden
1
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Flint
Amersfoort
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Domijnen
Sittard
Theater de Purmaryn
Purmerend
Goudse Schouwburg
Gouda
Chassé Theater
Breda
00:00
Paradiso
Amsterdam
18:30
Rockhal
18:30
Q-Factory
Amsterdam

zondag 26 mei 2019

19:00
LIVE: Stage Experience Mei 2019 Muziekcafé Helmond, Helmond
19:30
Alexander Abreu y Havana D'Primera Melkweg, Amsterdam
Foto Jacco Gardner - Somnium
Jacco Gardner - Somnium Effenaar, Eindhoven
1
19:30
Strand Of Oaks Trix, Antwerpen
Kurtis Blow Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Fastlove - A Tribute to George Michael TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Ralph van Raat Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Dara Ó Briain Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Harmonie St. Caecilia Nieuwenhagen - Hommage aan het mijnverleden Theater Kerkrade, Kerkrade
Foto Eagles
Eagles Sportpaleis, Antwerpen
20:00
dEUS Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Daniel Romano De Oosterpoort, Groningen
20:00
Novo Amor TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Rondé Patronaat, Haarlem
Foto Jeangu Macrooy
Jeangu Macrooy Paard, Den Haag
1
20:00
Deep Blue Something Luxor Live, Arnhem
20:00
Chance Mccoy 't Rozenknopje, Eindhoven
Foto Nick Cave
Nick Cave Concertgebouw, Amsterdam
1
20:00
Geike M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
Live at LOLA: The Bloodstrings [DE] + The Bad Juju [ITA] LOLA050, Groningen
20:00
Dirk Annema / Jan Verhoek / Wolter Broekemaa Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:00
The Hoochies Café Camille, Beverwijk
20:15
Dit is mijn leven - Henk Bernard Markant Uden, Uden
20:15
Stef Bos - Ruimte De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Kikagaku Moyo
Kikagaku Moyo Doornroosje, Nijmegen
3
20:15
Claudia Patacca / Erik Slik / Jan Willem Baljet / Koor verteller / Mur Zuiderparktheater, Den Haag
20:30
PWH Live Fluor, Amersfoort
Foto The Milk Carton Kids
The Milk Carton Kids Paradiso, Amsterdam
1
Foto Raymond van het Groenewoud
Raymond van het Groenewoud Burgerweeshuis, Deventer
1
20:30
Yasi Hofer & Band Boerderij, Zoetermeer
20:30
Mildlife Cinetol, Amsterdam
20:30
Alain Clark / Sven Hammond Rotown, Rotterdam
20:30
daya Bitterzoet, Amsterdam
The Soap Girls Maloe Melo, Amsterdam
Foto 1914
1914 Sound Dog, Breda
1

maandag 27 mei 2019

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Schouwburg Het Park, Hoorn
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans Theater de Spiegel, Zwolle
Kommil Foo - Oogst Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Zaantheater, Zaandam
19:30
Tomberlin Trix, Antwerpen
Foto Alice In Chains / Black Rebel Motorcycle Club
Alice In Chains / Black Rebel Motorcycle Club 013, Tilburg
7
2
20:00
dEUS Ancienne Belgique (AB), Brussel
Foto Nick Cave
Nick Cave TivoliVredenburg, Utrecht
3
20:00
Guerilla Toss V11, Rotterdam
20:00
The Raconteurs Koninklijk Circus, Brussel
1
20:00
Loveseat / New Bliss / Nova Alley / Ziezo Q-Factory, Amsterdam
20:15
Stef Bos - Ruimte De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Henry van Loon - Onze Henry Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Tip Jar De Parel van Zuilen, Utrecht
20:30
Benny Golson Quartet Bimhuis, Amsterdam
20:30
Meshell Ndegeocello Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Chance Mccoy Der Aa-theater, Groningen
22:00
Cero Ismael Paradiso, Amsterdam

dinsdag 28 mei 2019

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
De Partizanen - Het leven an sich Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Karin Bloemen - Souvenirs Theater 't Speelhuis, Helmond
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Martijn Koning - Koning van de dieren Leidse Schouwburg, Leiden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theaters Tilburg, Tilburg
Louise Korthals - Alles is er Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans Theater de Spiegel, Zwolle
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kommil Foo - Oogst Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Junushoff Theater, Wageningen
19:30
Louis C.K. La Madeleine, Brussel
20:00
Trixie Whitley Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
No Such Thing As A Fish Meervaart, Amsterdam
20:00
Nick Mulvey Nieuwe Kerk Groningen, Groningen
20:00
The SoapGirls LOLA050, Groningen
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Markant Uden, Uden
20:15
Harry Sacksioni - Smokey Strings De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Die Ärzte Paradiso, Amsterdam
Foto Daniel Romano
Daniel Romano Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
20:30
Guillermo Guiz Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Henry van Loon - Onze Henry Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:45
Talos Merleyn, Nijmegen
21:00
Seth Walker De Zwerver, Oostende

woensdag 29 mei 2019

Pieter Derks - Voor wat het waard is Schouwburg Amphion, Doetinchem
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Schouwburg Het Park, Hoorn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
De Partizanen - Het leven an sich De Harmonie, Leeuwarden
1
Emilio Guzman - Kom dan! De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Flint, Amersfoort
Martijn Koning - Koning van de dieren Schouwburg Odeon, Zwolle
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theaters Tilburg, Tilburg
Patrick Laureij Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef De Domijnen, Sittard
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater de Purmaryn, Purmerend
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Goudse Schouwburg, Gouda
Kommil Foo - Oogst Chassé Theater, Breda
00:00
Leon Bridges Paradiso, Amsterdam
18:30
Aya Nakamura Rockhal,
18:30
Sons Of The East Q-Factory, Amsterdam
Pagina -223