Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Singer Theater
Laren
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Podium Boxtel
Boxtel
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
TivoliVredenburg
Utrecht
The Jack
Eindhoven
C.C. De Schakel
Waregem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
AFAS Live
Amsterdam
S.C.C. De Enck
Oirschot
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Iduna
Drachten
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Wolbodo
Delft
Simplon
Groningen
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Theater aan de Schie
Schiedam
Mezz
Breda
Fifth|NRE
Eindhoven
Kursaal Oostende
Oostende
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Roma
Antwerpen
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Paradiso
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
Meervaart
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Ahoy
Rotterdam
De Oostkerk
Middelburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
Hedon
Zwolle
Fulcotheater
IJsselstein
De Maaspoort
Venlo
De Peppel
Zeist
Kennemer Theater
Beverwijk
Spant!
Bussum
Schouwburg Het Park
Hoorn
Jan van Besouw
Goirle
De Kubus
Lelystad
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Café Kannet
Etten-Leur
Theater 't Pand
Gorinchem
Abdijkerk Aduard
Aduard
La Madeleine
Brussel
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Venray
Venray
Cacaofabriek
Helmond
Theater de Spiegel
Zwolle
Fransche School Culemborg
Culemborg
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
van Beresteyn
Veendam
Parktheater
Eindhoven
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Flint
Amersfoort
C.C. Den Blank
Overijse
De Oosterpoort
Groningen
Melkweg
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg de Lawei
Drachten
Figi Theater
Zeist
Theater in de Steeg
Den Haag
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Het Evertshuis
Bodegraven
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Nieuwe Regentes
Den Haag
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater de Purmaryn
Purmerend
LOLA050
Groningen
Chassé Theater
Breda
De Schalm
Westwoud
Theater Kerkrade
Kerkrade
Rockhal
Esch zur Alzette
Theater Kulturhus
Borne
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater De Leest
Waalwijk
De Marktkantine
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Warande
Turnhout
donderdag 19 maart 2020
Van Dik Hout
Singer Theater, Laren
Vreemde Kostgangers
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
vrijdag 20 maart 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Podium Boxtel, Boxtel
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
40UP
TivoliVredenburg, Utrecht
Afteren na Prognosis met Vault
The Jack, Eindhoven
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
C.C. De Schakel, Waregem
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ali B - Koorts
Theater Sneek, Sneek
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Walhalla, Rotterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Angela Groothuizen - Lueke binge
ATLAS Theater, Emmen
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Avril Lavigne
AFAS Live, Amsterdam
Barrie Stevens - The Show Must Go On
S.C.C. De Enck, Oirschot
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Belzebong / SÂVER
Iduna, Drachten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Best of... Ton Kas
Deventer Schouwburg, Deventer
Black Tarantula / The Flying Tygers
Wolbodo, Delft
Blackwave.
Simplon, Groningen
Blues Jamsessie
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Bløf
Theater aan de Schie, Schiedam
Bouke Zoete - afgelast
Mezz, Breda
Broken Brass
Fifth|NRE, Eindhoven
Bryan Adams Tribute
Kursaal Oostende, Oostende
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Caravan Palace
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Celine Cairo - Birds of Paradise
De Harmonie, Leeuwarden
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Clouseau
De Roma, Antwerpen
Condor Gruppe / Mooneye
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Conjunto Papa Upa
Paradiso, Amsterdam
Daan Boom
De Maaspoort, Venlo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
Danny Vera - The Lone Stranger
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Davina Michelle
Ahoy, Rotterdam
Dayna Kurtz / Robert Maché
De Oostkerk, Middelburg
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Stoep, Spijkenisse
De Jeugd Van Tegenwoordig
Hedon, Zwolle
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Fulcotheater, IJsselstein
Debby Petter - De liefde voorbij
De Maaspoort, Venlo
Def Americans
De Peppel, Zeist
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Kennemer Theater, Beverwijk
Do - Mijn Kleine Huis
Spant!, Bussum
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Schouwburg Het Park, Hoorn
Dutch Eagles
Jan van Besouw, Goirle
Edwin Evers Band
De Kubus, Lelystad
Enge Buren - BASTA!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Everyday Robots / Summersile / The March
Café Kannet, Etten-Leur
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater 't Pand, Gorinchem
Fernando Cordas / Izhar Elias
Abdijkerk Aduard, Aduard
Franglish
La Madeleine, Brussel
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Theater de Kom, Nieuwegein
Frans Bauer - Live in Concert
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Fuad Hassen - Remmende Voorsprong
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Schouwburg Venray, Venray
Gert Bettens, Eva De Roovere & The Flandriens - De Popklassieker
Cacaofabriek, Helmond
Giovanca Honours Diana Ross
Theater de Spiegel, Zwolle
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Fransche School Culemborg, Culemborg
Grof geschud - Lijmen
Kennemer Theater, Beverwijk
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater de Schalm, Veldhoven
Hadewych Doet De Dames
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Handsome Poets
van Beresteyn, Veendam
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Parktheater, Eindhoven
Het Gezelschap
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Huub Stapel - Het Huwelijk
Flint, Amersfoort
I Muvrini
C.C. Den Blank, Overijse
Ilse DeLange
De Oosterpoort, Groningen
Izo Fitzroy
Melkweg, Amsterdam
Jan Rot - O Ja!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Javier Guzman - Guzmán
Figi Theater, Zeist
Jodymoon - A Love Brand New
Theater in de Steeg, Den Haag
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Het Evertshuis, Bodegraven
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Podium Hoge Woerd, De Meern
Kern Koppen - STOMP
De Nieuwe Regentes, Den Haag
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Kraantje Pappie
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Het Park, Hoorn
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theaterhotel Almelo, Almelo
Leoni Jansen - Uitgekleed
Theater de Purmaryn, Purmerend
Live at LOLA: The Big Swamp (DE) + Redleck
LOLA050, Groningen
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Chassé Theater, Breda
Lynne Hanson
De Schalm, Westwoud
Maiden United
Theater Kerkrade, Kerkrade
Maître Gims
Rockhal, Esch zur Alzette
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Kulturhus, Borne
Marc de Hond - Voortschrijdend Inzicht
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Marco Lopes - Wees blij
Theater Zuidplein, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater De Leest, Waalwijk
Mees Salomé presents Distant
De Marktkantine, Amsterdam
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Warande, Turnhout