PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -222
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 19 mrt
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater Peeriscoop
Gorinchem
De Nieuwe Kolk
Assen
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Walhalla
Rotterdam
De Oosterpoort
Groningen
Bimhuis
Amsterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
De Harmonie
Leeuwarden
Luxor Live
Arnhem
TivoliVredenburg
Utrecht
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Paterskerk (DomusDela)
Eindhoven
P60
Amstelveen
Podium Victorie
Alkmaar
Paard
Den Haag
Vera
Groningen
Hofman Café
Utrecht
Soundgarden
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
vr 20 mrt
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater aan de Schie
Schiedam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Podium Boxtel
Boxtel
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Bellevue
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Fransche School Culemborg
Culemborg
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater De Leest
Waalwijk
De Warande
Turnhout
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater in de Steeg
Den Haag
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
ATLAS Theater
Emmen
Het Evertshuis
Bodegraven
Het Klooster
Woerden
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Kulturhus
Borne
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Spant!
Bussum
De Roma
Antwerpen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Orangerie
's-Hertogenbosch
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Venray
Venray
Agnietenhof
Tiel
Figi Theater
Zeist
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Het Musiater
Zevenaar
Posttheater
Arnhem
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Melkweg
Amsterdam
Martinuskerk
Hempens
Martinuskerk
Hempens
Melkweg
Amsterdam
Metropool
Hengelo
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
Melkweg
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
Hall Of Fame
Tilburg
PopEi
Eindhoven
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
Podium Victorie
Alkmaar
Theater De Leest
Waalwijk
De Domijnen
Sittard
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Lampegiet
Veenendaal
La Madeleine
Brussel
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Kerkrade
Kerkrade
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Pul
Uden
De Oosterpoort
Groningen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
Patronaat
Haarlem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Venray
Venray

donderdag 19 maart 2020

Marc de Hond - Voortschrijdend Inzicht De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Enge Buren - BASTA! Theater Peeriscoop, Gorinchem
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven De Nieuwe Kolk, Assen
Ali B - Koorts Fulcotheater, IJsselstein
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theater Walhalla, Rotterdam
Michelle David & The Gospel Sessions De Oosterpoort, Groningen
Bill Laurance Bimhuis, Amsterdam
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana S.C.C. De Ruchte, Someren
Peter van Rooijen - Liefde, dood en zwaartekracht De Harmonie, Leeuwarden
Philip Kroonenberg Luxor Live, Arnhem
The Rails TivoliVredenburg, Utrecht
Harouna Samake Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
The Three Degrees ECI Cultuurfabriek, Roermond
Anneke van Giersbergen De Paterskerk (DomusDela), Eindhoven
Local The Night P60, Amstelveen
Open Podium Podium Victorie, Alkmaar
Polarized Paard, Den Haag
Broken Brass Vera, Groningen
IndieXL presents: Alison's Fall, Tessel & The Vices Hofman Café, Utrecht
Lemon Soundgarden, Amsterdam
Blackwave. Merleyn, Nijmegen

vrijdag 20 maart 2020

Roué Verveer - Zo goed als nieuw Theater de Purmaryn, Purmerend
Bløf Theater aan de Schie, Schiedam
Sara Kroos - Verte De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Guido Weijers - Masterclass Geluk Podium Boxtel, Boxtel
Sanne Wallis de Vries - Kom Schouwburg Lochem, Lochem
René van Meurs - Hunkert Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Marco Lopes - Wees blij Theater Zuidplein, Rotterdam
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater Walhalla, Rotterdam
Opera de Parelvissers (Tatarstan) Schouwburg de Lawei, Drachten
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Schouwburg Het Park, Hoorn
André Manuel - DREEJKLEZOEW Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Meervaart, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Fransche School Culemborg, Culemborg
Kasper van der Laan - 1 Kilo Podium Hoge Woerd, De Meern
Lebbis - De Ervaring Schouwburg Het Park, Hoorn
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theaterhotel Almelo, Almelo
Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater De Leest, Waalwijk
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid De Warande, Turnhout
Best of... Ton Kas Deventer Schouwburg, Deventer
Jodymoon - A Love Brand New Theater in de Steeg, Den Haag
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen Schouwburg de Lawei, Drachten
Rob de Nijs Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Spinvis - In Werkelijkheid Leidse Schouwburg, Leiden
Tim Knol - Lost & Found II Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Angela Groothuizen - Lueke binge ATLAS Theater, Emmen
Joris Linssen & Caramba - RAAK! Het Evertshuis, Bodegraven
The Bentleys - To Liverpool And Back Het Klooster, Woerden
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Leoni Jansen - Uitgekleed Theater de Purmaryn, Purmerend
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Theater Kulturhus, Borne
Danny Vera - The Lone Stranger Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Do - Mijn Kleine Huis Spant!, Bussum
Clouseau De Roma, Antwerpen
De Fransse Eijkel - Subtropique Theater de Stoep, Spijkenisse
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
The Bluebirds Schouwburg Amphion, Doetinchem
The Soul Preacher Orangerie, 's-Hertogenbosch
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij Parktheater, Eindhoven
Gerard van Maasakkers - Ik Loop Schouwburg Venray, Venray
The Bootleg Sixties - Tribute Agnietenhof, Tiel
Javier Guzman - Guzmán Figi Theater, Zeist
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Kommil Foo - Oogst Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Pieter Derks - Voor wat het waard is Het Musiater, Zevenaar
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Posttheater, Arnhem
Debby Petter - De liefde voorbij De Maaspoort, Venlo
Claudia de Breij - NU Schouwburg Cuijk, Cuijk
Grof geschud - Lijmen Kennemer Theater, Beverwijk
Izo Fitzroy Melkweg, Amsterdam
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands Martinuskerk, Hempens
Pieter Jan Leusink / The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands Martinuskerk, Hempens
Sevn Alias Melkweg, Amsterdam
Sisters Of Suffocation / Thanatos Metropool, Hengelo
Puur Hollands Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
Pearl Jam UK Melkweg, Amsterdam
Kraantje Pappie Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Rex Orange County Paradiso, Amsterdam
The Snuts Hall Of Fame, Tilburg
Sam Times Release Party PopEi, Eindhoven
Pietje Tomassen PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
Trijntje Oosterhuis Podium Victorie, Alkmaar
Rowwen Heze Theater De Leest, Waalwijk
O'G3NE De Domijnen, Sittard
Giovanca Honours Diana Ross Theater de Spiegel, Zwolle
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz Theater De Lampegiet, Veenendaal
Franglish La Madeleine, Brussel
Urbanus - LIJ KNER GE SOP Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Maiden United Theater Kerkrade, Kerkrade
Van Dik Hout KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Rose Tattoo De Pul, Uden
Ilse DeLange De Oosterpoort, Groningen
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Nienke Plas - Van de hak op de tak Wilminktheater, Enschede
Foto Myrath
Myrath Patronaat, Haarlem
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Oude Luxor Theater, Rotterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby Schouwburg Venray, Venray
Pagina -222