Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Vitesse Kantine
Delft
23:00
Vera
Groningen
21:30
Vera
Groningen
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Sportpaleis
Antwerpen
19:30
Simplon
Groningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
14:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Paddy Murphy's Irish Pub
Rotterdam
20:00
Paard
Den Haag
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
19:30
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
12:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Musis
Arnhem
18:30
Metropool
Hengelo
23:00
Merleyn
Nijmegen
23:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Maaspodium
Rotterdam
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
21:00
Little Devil
Tilburg
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Johan Cruijff ArenA
Amsterdam-Zuidoost
22:00
Hedon
Zwolle
20:45
Gigant
Apeldoorn
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Fluor
Amersfoort
21:00
EKKO
Utrecht
23:00
Effenaar
Eindhoven
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Door
Dordrecht
Dok6
Panningen
20:00
De Zwarte Ruiter
Den Haag
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:00
De Peppel
Zeist
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Nieuwe Kolk
Assen
De Kuip
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Casino
Sint-Niklaas
21:00
Corneel
Lelystad
Chassé Theater
Breda
20:00
Capsloc
Capelle aan den IJssel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
19:30
Baroeg
Rotterdam
19:00
Artis
Amsterdam
20:00
Annabel
Rotterdam
19:30
013
Tilburg
20:00
Zinder
Tiel
20:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
15:00
Tolhuistuin
Amsterdam
15:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
15:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:30
Slottuintheater
Zeist
13:30
Slottuintheater
Zeist
20:30
Q-Factory
Amsterdam
14:00
PopEi
Eindhoven
Patronaat
Haarlem
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
15:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
12:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
zaterdag 01 juni 2019
20:30
Lemon (NL)
Vitesse Kantine, Delft
23:00
Gramma
Vera, Groningen
21:30
Wand
Vera, Groningen
19:30
Rahsaan Patterson
Tolhuistuin, Amsterdam
21:30
Hercules and Love Affair
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Ken Vandermark / Terrie Ex
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Mary Black
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Bandeville
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
3J'S - Heroes of Music
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Jakop Ahlbom Company - Le bal
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Collabro
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Sportpaleis, Antwerpen
19:30
AIDition
Simplon, Groningen
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Het Park, Hoorn
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Mungo Jerry
Q-Factory, Amsterdam
20:30
The Yawpers
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Film: L'invitation
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Euregio Saxophone Orchestra
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
14:30
NDT1 - Sol & Paul XXX
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
Chris Cohen
Paradiso, Amsterdam
23:00
Sweet Mary Jane
Paddy Murphy's Irish Pub, Rotterdam
20:00
Slow Magic
Paard, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Brass Ensemble Koperpoets
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
New Valley Singers
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
19:30
Nielson
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
12:00
Fortarock
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:30
Eva Crutzen - Opslaan Als
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Keep it Cash Tribute to Johnny Cash
Openluchttheater Cabrio, Soest
20:00
Def Americans - Johnny Cash At San Quentin 50 year Anniversary
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Filip Jordens - Hommage a Brel
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
22:00
LIVE: Raw Medicine
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Musis, Arnhem
18:30
Mezzoforte
Metropool, Hengelo
23:00
YallahYallah
Merleyn, Nijmegen
23:30
Kiss All Hipsters
Melkweg, Amsterdam
19:30
ZES
Melkweg, Amsterdam
19:00
Johnny Orlando
Melkweg, Amsterdam
20:30
BvR Flamenco Big Band
Meervaart, Amsterdam
20:15
Louise Korthals - Alles is er
Meervaart, Amsterdam
20:00
Rinus Ponsen
Markant Uden, Uden
20:00
Leafs
Manifesto, Hoorn
20:00
Deng Boy / Funny Breotha’s
Maaspodium, Rotterdam
20:00
Stef Bos - Ruimte
Luctor et Emergo, Rilland
21:00
wave: Palais Ideal + Korinthians (B)
Little Devil, Tilburg
18:00
Abba Gold
Kursaal Oostende, Oostende
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Vanessa Paradis
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
De Toppers
Johan Cruijff ArenA, Amsterdam-Zuidoost
22:00
Ladi Dadi
Hedon, Zwolle
20:45
Skunk / VOF De Kunst
Gigant, Apeldoorn
19:00
Almyrkvi / Saturnalia Temple / Svartidauði
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
John Coghlan
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
The Bruceband - BORN IN THE USA 35th Anniversary
Fluor, Amersfoort
21:00
Derya Yıldırım & Grup Şimşek
EKKO, Utrecht
23:00
Mama Africa Soundsystem
Effenaar, Eindhoven
23:00
Singlefeestje
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Travis is a tourist
Door, Dordrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Dok6, Panningen
20:00
SpeakEasy
De Zwarte Ruiter, Den Haag
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Steffen Morrison
De Peppel, Zeist
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
De Oosterpoort, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Nieuwe Kolk, Assen
Marco Borsato
De Kuip, Rotterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Yellowman
De Casino, Sint-Niklaas
21:00
Kajuit Sessies: Will Knox (UK)
Corneel, Lelystad
Martijn Koning - Koning van de dieren
Chassé Theater, Breda
20:00
Saboah presents: Nicky Manuputty
Capsloc, Capelle aan den IJssel
20:30
Kit Downes / Reinier Baas & Ben Van Gelder
Bimhuis, Amsterdam
19:30
Art Stage Promotion presents: Acid Drinkers + Degenerate
Baroeg, Rotterdam
19:00
Zoomeravonden - ParHasard
Artis, Amsterdam
20:00
KRS-One
Annabel, Rotterdam
19:30
Rockin' The Blues
013, Tilburg
zondag 02 juni 2019
20:00
KRS-One
Zinder, Tiel
20:00
Seizoensopening
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:00
Triggerfinger
Tolhuistuin, Amsterdam
15:00
Triggerfinger
Tolhuistuin, Amsterdam
15:00
ORPHEO Concert - Devion Duo
Theater Kerkrade, Kerkrade
15:00
Fource
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
BNNVARA Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2019
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:30
Coconaff & Friends
Slottuintheater, Zeist
13:30
Trio Vladimir Shobanov
Slottuintheater, Zeist
20:30
Yellowman
Q-Factory, Amsterdam
14:00
Singshop Unplugged
PopEi, Eindhoven
White Lies
Patronaat, Haarlem
15:00
Fantasio - Jacques Offenbach, Opera Zuid
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
Rayana Jay
Paradiso, Amsterdam
Wallows
Paradiso, Amsterdam
15:00
Pega Loca
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
12:00
Fortarock
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:30
Calefax / Eric Vloeimans
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal