Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Paradox
Tilburg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
013
Tilburg
013
Tilburg
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Hofman
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
20:30
Metropool Enschede
Enschede
19:00
Café De Meister
Geleen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Grenswerk
Venlo
Paard
Den Haag
De Harmonie
Leeuwarden
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:30
Vera
Groningen
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
21:00
Lux
Nijmegen
Philips Stadion
Eindhoven
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Melkweg
Amsterdam
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:15
Markant Uden
Uden
Parktheater
Eindhoven
17:00
Zuiderparktheater
Den Haag
21:30
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
Rotown
Rotterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
013
Tilburg
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:30
Boerderij
Zoetermeer
22:00
Vera
Groningen
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
N9
Eeklo
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Metropool Enschede
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
Paard
Den Haag
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Hofman
Utrecht
20:00
De Oosterpoort
Groningen
BIRD
Rotterdam
19:30
De Parade (Plein)
's-Hertogenbosch
20:00
De Flux
Zaandam
Goffertpark
Nijmegen
20:15
Zuiderparktheater
Den Haag
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
De Peppel
Zeist
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Podium 't Beest
Goes
20:30
Spirit of 66
Verviers
De Bosuil
Weert
20:00
Maloe Melo
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Fletcher Hotel
Leidschendam
Paleis 12
Brussel
21:00
Gunnery's Irish Pub
Alkmaar
20:00
Simplon
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
DeLaMar
Amsterdam
Groene Engel
Oss
23:30
Melkweg
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
De Perifeer
Deventer
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Music Centre The Box
Katwijk
Parktheater
Eindhoven
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
De Singer
Rijkevorsel
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Vera
Groningen
woensdag 12 juni 2019
20:00
WOLKEN
Paradox, Tilburg
20:00
Wilco
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Whitesnake
013, Tilburg
Whitesnake
013, Tilburg
Vintage Trouble
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Utrecht lacht: Try-out, Comedy Night
Hofman, Utrecht
Two Door Cinema Club
Melkweg, Amsterdam
20:30
Timo Bisschop Goes Oeganda
Metropool Enschede, Enschede
19:00
The Mahones
Café De Meister, Geleen
20:00
The Analogues
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Rumours of Fleetwood Mac
Grenswerk, Venlo
Ralph van Raat Speelt Radiohead
Paard, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Harmonie, Leeuwarden
21:00
Nick Dittmeier & The Sawdusters
Burgerweeshuis, Deventer
Marcus King Band
Paradiso, Amsterdam
20:00
Low Cut Connie
Paradiso, Amsterdam
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:30
Kikagaku Moyo
Vera, Groningen
Karin Bloemen - Souvenirs
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Joan As Policewoman
Patronaat, Haarlem
21:00
Jasper Steverlinck
Lux, Nijmegen
Guus Meeuwis Groots Met Een Zachte G 2019
Philips Stadion, Eindhoven
20:00
Eddie Vedder
Vorst Nationaal, Brussel
Cage the Elephant
Melkweg, Amsterdam
20:30
Ben Harper & The Innocent Criminals
Rockhal, Esch zur Alzette
20:15
Ben Bowman - The Michael Jackson tribute
Markant Uden, Uden
ANNE & LISA - Weltschmerz
Parktheater, Eindhoven
17:00
Alexander Broussard van The Billy Joel Experience - De Piano Man Chall
Zuiderparktheater, Den Haag
donderdag 13 juni 2019
21:30
Youp van 't Hek - Youp van 't Hek - Met de Kennis van nu
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
19:30
Yawning Man
Melkweg, Amsterdam
21:00
Yamantaka // Sonic Titan
V11, Rotterdam
Wilco
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Vintage Trouble
Patronaat, Haarlem
20:30
Venice
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Untold Stories, Solitary Zebra & The She's
Simplon, Groningen
Tomberlin
Rotown, Rotterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
The Paladins
Luxor Live, Arnhem
20:30
The Mavericks
013, Tilburg
20:00
The Bruceband - Born in the USA 35th Anniversary
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Stef Bos - Ruimte
Beauforthuis, Austerlitz
Snail Mail
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Robert Jon & The Wreck
Spirit of 66, Verviers
20:30
Robben Ford
Boerderij, Zoetermeer
22:00
Postcards
Vera, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Petros Klampanis Trio
Bimhuis, Amsterdam
Patton Oswalt
Meervaart, Amsterdam
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Merain
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
Meat Puppets
N9, Eeklo
Martin Garrix
Paradiso, Amsterdam
Mariah Carey
Ziggo Dome, Amsterdam
Marcus King Band
Metropool Enschede, Enschede
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Keep Of Kalessin (NOR) + Shade Empire (FIN) + Malphas (USA)
Little Devil, Tilburg
Joan As Policewoman
Paard, Den Haag
19:30
Inna De Yard
Melkweg, Amsterdam
21:00
Hofman Live: Cookhouse + Irrelephant
Hofman, Utrecht
20:00
Fatal Flowers
De Oosterpoort, Groningen
Eline Mann
BIRD, Rotterdam
19:30
Edwin Evers Band / Wolter Kroes
De Parade (Plein), 's-Hertogenbosch
20:00
Dulfer Plays Blues
De Flux, Zaandam
Bon Jovi
Goffertpark, Nijmegen
20:15
Bisham Concert Band
Zuiderparktheater, Den Haag
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
vrijdag 14 juni 2019
20:30
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Wild Romance
De Peppel, Zeist
19:00
Wavefest presents: Christian Death + Second Still
Baroeg, Rotterdam
20:30
Venice
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
Theo Maassen - Situatie gewijzigd
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
The Sheepdogs
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
The Real McKenzies
Podium 't Beest, Goes
20:30
The Prog Music Tribute Show
Spirit of 66, Verviers
The Paladins
De Bosuil, Weert
20:00
The Mieters
Maloe Melo, Amsterdam
20:30
The Mavericks
De Oosterpoort, Groningen
20:00
The Mahones
dB's, Utrecht
20:00
The Beatles Revival
Fletcher Hotel, Leidschendam
Take That
Paleis 12, Brussel
21:00
Sweet Mary Jane
Gunnery's Irish Pub, Alkmaar
20:00
Steffen Morrison
Simplon, Groningen
20:30
Stef Bos - Ruimte
De Oosterpoort, Groningen
19:30
Siglo XX
Melkweg, Amsterdam
Rumours of Fleetwood Mac
Podium Victorie, Alkmaar
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
DeLaMar, Amsterdam
Ralph van Raat speelt Radiohead
Groene Engel, Oss
23:30
POPTRASH
Melkweg, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Nick & Simon
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Mono-Poly
De Perifeer, Deventer
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Miscellaneous
Music Centre The Box, Katwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Parktheater, Eindhoven
20:30
Mell
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Medicijn op Maandag presents: Fête de la Musique
LOLA050, Groningen
20:00
Meat Puppets
De Singer, Rijkevorsel
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Marbled Eye + Shithätt
Vera, Groningen