PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -218
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
ma 10 jun
21:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
di 11 jun
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Johan Cruijff ArenA
Amsterdam-Zuidoost
33
6
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Hedon
Zwolle
AFAS Live
Amsterdam
6
2
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Rockhal
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:30
De Spot
Middelburg
22:00
Vera
Groningen
wo 12 jun
De Harmonie
Leeuwarden
DeLaMar
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Philips Stadion
Eindhoven
17:00
Zuiderparktheater
Den Haag
19:00
Café De Meister
Geleen
Paard
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
013
Tilburg
1
013
Tilburg
3
20:00
Paradiso
Amsterdam
Grenswerk
Venlo
1
20:00
Paradox
Tilburg
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
De Oosterpoort
Groningen
1
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Melkweg
Amsterdam
2
1
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
20:30
Patronaat
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
20:30
Rockhal
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Hofman Café
Utrecht
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Lux
Nijmegen
21:30
Vera
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
do 13 jun
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Goffertpark
Nijmegen
13
1
19:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
4
1
19:30
De Parade (Plein)
's-Hertogenbosch
19:30
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
1
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Rotown
Rotterdam
1
Ziggo Dome
Amsterdam
1
20:00
N9
Eeklo
Paard
Den Haag
1
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Flux
Zaandam
Meervaart
Amsterdam
1
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Zuiderparktheater
Den Haag
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Metropool Enschede
Enschede
20:30
013
Tilburg
Bitterzoet
Amsterdam
1
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Paradiso
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:30
Simplon
Groningen
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Hofman Café
Utrecht
BIRD
Rotterdam
1
21:30
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
22:00
Vera
Groningen
vr 14 jun
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
DeLaMar
Amsterdam
Dok6
Panningen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Groene Engel
Oss
Kursaal Oostende
Oostende
19:00
Baroeg
Rotterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam

maandag 10 juni 2019

21:00
Al McKay's Earth, Wind & Fire Experience Paradiso, Amsterdam
23:00
Shimon Melkweg, Amsterdam

dinsdag 11 juni 2019

Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Metallica
Metallica Johan Cruijff ArenA, Amsterdam-Zuidoost
33
6
19:30
RADAR Melkweg, Amsterdam
20:00
3J'S - Heroes of Music Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Rumours of Fleetwood Mac Hedon, Zwolle
Foto The Smashing Pumpkins
The Smashing Pumpkins AFAS Live, Amsterdam
6
2
20:00
UFO Boerderij, Zoetermeer
20:00
Kris Kristofferson / The Strangers De Oosterpoort, Groningen
20:00
Die Antwoord Rockhal,
20:00
Jonathan Bree + John Moods Rotown, Rotterdam
20:00
Jasper Steverlinck Vondelkerk, Amsterdam
20:00
The Analogues Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Point Quiet Cacaofabriek, Helmond
20:30
Ralph van Raat De Spot, Middelburg
22:00
Constant Mongrel Vera, Groningen

woensdag 12 juni 2019

Pieter Derks - Voor wat het waard is De Harmonie, Leeuwarden
Karin Bloemen - Souvenirs DeLaMar, Amsterdam
ANNE & LISA - Weltschmerz Parktheater, Eindhoven
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Guus Meeuwis Groots Met Een Zachte G 2019
Guus Meeuwis Groots Met Een Zachte G 2019 Philips Stadion, Eindhoven
17:00
Alexander Broussard van The Billy Joel Experience - De Piano Man Chall Zuiderparktheater, Den Haag
19:00
The Mahones Café De Meister, Geleen
Ralph van Raat Speelt Radiohead Paard, Den Haag
Cage the Elephant Melkweg, Amsterdam
20:00
Woodstock - One Night Of Peace And Music Zaantheater, Zaandam
20:00
Wilco Ancienne Belgique (AB), Brussel
Foto Whitesnake
Whitesnake 013, Tilburg
1
Foto Whitesnake
Whitesnake 013, Tilburg
3
20:00
Low Cut Connie Paradiso, Amsterdam
Foto Rumours of Fleetwood Mac
Rumours of Fleetwood Mac Grenswerk, Venlo
1
20:00
WOLKEN Paradox, Tilburg
20:00
Eddie Vedder Vorst Nationaal, Brussel
Foto Vintage Trouble
Vintage Trouble De Oosterpoort, Groningen
1
20:00
The Analogues Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Foto Two Door Cinema Club
Two Door Cinema Club Melkweg, Amsterdam
2
1
20:15
Ben Bowman - The Michael Jackson tribute Markant Uden, Uden
20:15
Youp van 't Hek - Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Openluchttheater Eibergen, Eibergen
20:30
Joan As Policewoman Patronaat, Haarlem
Marcus King Band Paradiso, Amsterdam
20:30
Ben Harper & The Innocent Criminals Rockhal,
20:30
Timo Bisschop Goes Oeganda Metropool Enschede, Enschede
20:30
Utrecht lacht: Try-out, Comedy Night Hofman Café, Utrecht
21:00
Nick Dittmeier & The Sawdusters Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Jasper Steverlinck Lux, Nijmegen
21:30
Kikagaku Moyo Vera, Groningen
22:00
Yoke Lore Paradiso, Amsterdam

donderdag 13 juni 2019

Pieter Derks - Voor wat het waard is Orpheus, Apeldoorn
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal De Kleine Komedie, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Schouwburg de Lawei, Drachten
Foto Bon Jovi
Bon Jovi Goffertpark, Nijmegen
13
1
19:00
Keep Of Kalessin (NOR) + Shade Empire (FIN) + Malphas (USA) Little Devil, Tilburg
19:30
Yawning Man Melkweg, Amsterdam
4
1
19:30
Edwin Evers Band / Wolter Kroes De Parade (Plein), 's-Hertogenbosch
19:30
Inna De Yard Melkweg, Amsterdam
1
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It! Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Foto Wilco
Wilco Ancienne Belgique (AB), Brussel
1
20:00
The Bruceband - Born in the USA 35th Anniversary Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Robert Jon & The Wreck Spirit of 66, Verviers
20:00
Fatal Flowers De Oosterpoort, Groningen
Foto Tomberlin
Tomberlin Rotown, Rotterdam
1
Foto Mariah Carey
Mariah Carey Ziggo Dome, Amsterdam
1
20:00
Meat Puppets N9, Eeklo
Foto Joan As Policewoman
Joan As Policewoman Paard, Den Haag
1
20:00
The Paladins Luxor Live, Arnhem
20:00
Vintage Trouble Patronaat, Haarlem
20:00
Dulfer Plays Blues De Flux, Zaandam
Foto Patton Oswalt
Patton Oswalt Meervaart, Amsterdam
1
20:15
Stef Bos - Ruimte Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Bisham Concert Band Zuiderparktheater, Den Haag
20:30
Petros Klampanis Trio Bimhuis, Amsterdam
Foto Marcus King Band
Marcus King Band Metropool Enschede, Enschede
20:30
The Mavericks 013, Tilburg
Foto Snail Mail
Snail Mail Bitterzoet, Amsterdam
1
20:30
Robben Ford Boerderij, Zoetermeer
20:30
Venice De Oosterpoort, Groningen
Martin Garrix Paradiso, Amsterdam
20:30
Merain Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:30
Untold Stories, Solitary Zebra & The She's Simplon, Groningen
21:00
Yamantaka // Sonic Titan V11, Rotterdam
21:00
Hofman Live: Cookhouse + Irrelephant Hofman Café, Utrecht
Foto Eline Mann
Eline Mann BIRD, Rotterdam
1
21:30
Youp van 't Hek - Youp van 't Hek - Met de Kennis van nu Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
22:00
Postcards Vera, Groningen

vrijdag 14 juni 2019

Pieter Derks - Voor wat het waard is Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Parktheater, Eindhoven
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) DeLaMar, Amsterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Dok6, Panningen
Margriet Bolding - Het gras bij de buren Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal De Kleine Komedie, Amsterdam
Ralph van Raat speelt Radiohead Groene Engel, Oss
Nick & Simon Kursaal Oostende, Oostende
19:00
Wavefest presents: Christian Death + Second Still Baroeg, Rotterdam
19:00
EZG / Steen Melkweg, Amsterdam
19:30
Siglo XX Melkweg, Amsterdam
Pagina -218