PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -216
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 13 jun
19:30
De Parade (Plein)
's-Hertogenbosch
19:30
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
1
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Rotown
Rotterdam
1
Ziggo Dome
Amsterdam
1
20:00
N9
Eeklo
Paard
Den Haag
1
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Flux
Zaandam
Meervaart
Amsterdam
1
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Zuiderparktheater
Den Haag
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Metropool Enschede
Enschede
20:30
013
Tilburg
Bitterzoet
Amsterdam
1
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Paradiso
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:30
Simplon
Groningen
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Hofman Café
Utrecht
BIRD
Rotterdam
1
21:30
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
22:00
Vera
Groningen
vr 14 jun
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
DeLaMar
Amsterdam
Dok6
Panningen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Groene Engel
Oss
Kursaal Oostende
Oostende
19:00
Baroeg
Rotterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Gigant
Apeldoorn
19:30
Effenaar
Eindhoven
Philips Stadion
Eindhoven
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paleis 12
Brussel
1
Podium Victorie
Alkmaar
1
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
De Singer
Rijkevorsel
20:00
Hedon
Zwolle
De Bosuil
Weert
1
EKKO
Utrecht
1
Patronaat
Haarlem
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Fletcher Hotel
Leidschendam
1
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Music Centre The Box
Katwijk
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Rock Pub Time-Out
Roosendaal
20:00
De Perifeer
Deventer
20:00
Maloe Melo
Amsterdam
1
20:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Nijverheid
Utrecht
2
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:45
Dynamo
Eindhoven
21:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Vera
Groningen
21:00
Gunnery's Irish Pub
Alkmaar
21:00
Podium 't Beest
Goes
21:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:30
So What!
Gouda
23:00
Melkweg
Amsterdam
23:30
Melkweg
Amsterdam
za 15 jun
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Cammeleur
Dongen
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:45
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
16:30
Lunchkamer d'n Engel
Den Haag
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
18:30
Baroeg
Rotterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Artis
Amsterdam

donderdag 13 juni 2019

19:30
Edwin Evers Band / Wolter Kroes De Parade (Plein), 's-Hertogenbosch
19:30
Inna De Yard Melkweg, Amsterdam
1
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It! Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Foto Wilco
Wilco Ancienne Belgique (AB), Brussel
1
20:00
The Bruceband - Born in the USA 35th Anniversary Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Robert Jon & The Wreck Spirit of 66, Verviers
20:00
Fatal Flowers De Oosterpoort, Groningen
Foto Tomberlin
Tomberlin Rotown, Rotterdam
1
Foto Mariah Carey
Mariah Carey Ziggo Dome, Amsterdam
1
20:00
Meat Puppets N9, Eeklo
Foto Joan As Policewoman
Joan As Policewoman Paard, Den Haag
1
20:00
The Paladins Luxor Live, Arnhem
20:00
Vintage Trouble Patronaat, Haarlem
20:00
Dulfer Plays Blues De Flux, Zaandam
Foto Patton Oswalt
Patton Oswalt Meervaart, Amsterdam
1
20:15
Stef Bos - Ruimte Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Bisham Concert Band Zuiderparktheater, Den Haag
20:30
Petros Klampanis Trio Bimhuis, Amsterdam
Foto Marcus King Band
Marcus King Band Metropool Enschede, Enschede
20:30
The Mavericks 013, Tilburg
Foto Snail Mail
Snail Mail Bitterzoet, Amsterdam
1
20:30
Robben Ford Boerderij, Zoetermeer
20:30
Venice De Oosterpoort, Groningen
Martin Garrix Paradiso, Amsterdam
20:30
Merain Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:30
Untold Stories, Solitary Zebra & The She's Simplon, Groningen
21:00
Yamantaka // Sonic Titan V11, Rotterdam
21:00
Hofman Live: Cookhouse + Irrelephant Hofman Café, Utrecht
Foto Eline Mann
Eline Mann BIRD, Rotterdam
1
21:30
Youp van 't Hek - Youp van 't Hek - Met de Kennis van nu Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
22:00
Postcards Vera, Groningen

vrijdag 14 juni 2019

Pieter Derks - Voor wat het waard is Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Parktheater, Eindhoven
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) DeLaMar, Amsterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Dok6, Panningen
Margriet Bolding - Het gras bij de buren Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal De Kleine Komedie, Amsterdam
Ralph van Raat speelt Radiohead Groene Engel, Oss
Nick & Simon Kursaal Oostende, Oostende
19:00
Wavefest presents: Christian Death + Second Still Baroeg, Rotterdam
19:00
EZG / Steen Melkweg, Amsterdam
19:30
Siglo XX Melkweg, Amsterdam
19:30
Ingested / Mouflon / Severe Torture / Shoot the Messiah Gigant, Apeldoorn
19:30
1000MODS Effenaar, Eindhoven
Foto Bløf / Guus Meeuwis / Ronnie Flex
Bløf / Guus Meeuwis / Ronnie Flex Philips Stadion, Eindhoven
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It! KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Calefax / Eric Vloeimans Paradiso, Amsterdam
20:00
Take That Paleis 12, Brussel
1
Foto Rumours of Fleetwood Mac
Rumours of Fleetwood Mac Podium Victorie, Alkmaar
1
20:00
Theo Maassen - Situatie gewijzigd Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Bryan Adams Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Meat Puppets De Singer, Rijkevorsel
20:00
De Microclub Hedon, Zwolle
Foto The Paladins
The Paladins De Bosuil, Weert
1
Foto Bewilder
Bewilder EKKO, Utrecht
1
Dead Boys Patronaat, Haarlem
20:00
Steffen Morrison Simplon, Groningen
20:00
Birds That Change Colour Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
The Beatles Revival Fletcher Hotel, Leidschendam
1
20:00
Dool + Order of the Emperor Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Miscellaneous Music Centre The Box, Katwijk
20:00
The Mahones dB's, Utrecht
20:00
Abba Tribute Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:00
Medicijn op Maandag presents: Fête de la Musique LOLA050, Groningen
20:00
Emergendizer Rock Pub Time-Out, Roosendaal
20:00
Mono-Poly De Perifeer, Deventer
20:00
The Mieters Maloe Melo, Amsterdam
1
20:30
Arp Frique & Family Gebouw T, Bergen op Zoom
20:30
Stef Bos - Ruimte De Oosterpoort, Groningen
20:30
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
The Sheepdogs Bitterzoet, Amsterdam
20:30
The Mavericks De Oosterpoort, Groningen
Foto Amyl and The Sniffers
Amyl and The Sniffers De Nijverheid, Utrecht
2
20:30
Mell Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Venice Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:30
The Prog Music Tribute Show Spirit of 66, Verviers
20:45
Constant Mongrel Dynamo, Eindhoven
21:00
Fatal Flowers Doornroosje, Nijmegen
21:00
Koffin Kats / The Goddamn Gallows Metropool, Hengelo
21:00
Wild Romance De Peppel, Zeist
21:00
Marbled Eye + Shithätt Vera, Groningen
21:00
Sweet Mary Jane Gunnery's Irish Pub, Alkmaar
21:00
The Real McKenzies Podium 't Beest, Goes
21:00
JamsessieBand at Muziekcafé Helmond Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
Andre Hazes Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:30
Boskat / Kid Harlequin So What!, Gouda
23:00
Dillinja Melkweg, Amsterdam
23:30
POPTRASH Melkweg, Amsterdam

zaterdag 15 juni 2019

Karin Bloemen - Souvenirs Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Oude Luxor Theater, Rotterdam
Freek de Jonge - De Suppoost Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Thijs Kemperink - Bonje De Cammeleur, Dongen
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal De Kleine Komedie, Amsterdam
15:45
Buitenspelen voor de GRAP: Tim Knol / I Am Oak / Lars Kelpin / Laura S Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
16:30
Sweet Mary Jane Lunchkamer d'n Engel, Den Haag
18:00
Die Helene Fischer Tribute show Kursaal Oostende, Oostende
18:30
Monstrosity + The Devil + Cold Snap Baroeg, Rotterdam
19:00
Axel Flóvent Melkweg, Amsterdam
19:00
Zoomeravonden - Jan Terlouw Junior Artis, Amsterdam
Pagina -216