Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Ahoy
Rotterdam
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Hedon
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
013
Tilburg
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
LOLA050
Groningen
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ziggo Dome
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Beatrix Theater
Utrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
013
Tilburg
20:00
Paard
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
LOLA050
Groningen
dB's
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
013
Tilburg
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
Philips Stadion
Eindhoven
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Paard
Den Haag
20:00
Hofman
Utrecht
Patronaat
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
21:00
V11
Rotterdam
20:15
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
18:00
Woodstock69
Bloemendaal
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:30
De Oosterpoort
Groningen
21:30
Doornroosje
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
013
Tilburg
Reflektor
Liège
20:30
Vera
Groningen
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Metropool
Hengelo
01:00
Koninklijk Circus
Brussel
19:30
013
Tilburg
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Podium Bloos
Breda
20:30
Cinetol
Amsterdam
Goffertpark
Nijmegen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
Diligentia
Den Haag
Podium Bloos
Breda
20:00
De Vijfpoort
West-Terschelling
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
21:00
LOLA050
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Tankstation
Enschede
Dynamo
Eindhoven
20:00
Hofman
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Vorstin
Hilversum
21:00
Altstadt
Eindhoven
22:00
Paradiso
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
zondag 16 juni 2019
17:30
Caro Emerald
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Bryan Adams
Ahoy, Rotterdam
20:00
Blowbeat
Altstadt, Eindhoven
20:15
Black Bottle Riot
Luxor Live, Arnhem
20:30
Arifa-Secret Poetry
Bimhuis, Amsterdam
20:00
1000MODS
Melkweg, Amsterdam
maandag 17 juni 2019
19:00
XXX
Melkweg, Amsterdam
19:00
Tom Roelofs
Hedon, Zwolle
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Take That
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Stef Bos - Ruimte
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Sneaks
De Nieuwe Anita, Amsterdam
23:00
Scar
Melkweg, Amsterdam
19:30
Rockacademie Graduation Showcase
013, Tilburg
20:00
Michael Jackson tribute
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Meat Puppets
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Maître Gims
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Live at LOLA: Not Scientists [FR] + Ducking Punches [UK]
LOLA050, Groningen
Ladygod
Paradiso, Amsterdam
Kevin Morby
Paradiso, Amsterdam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Garbage
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Elton John
Ziggo Dome, Amsterdam
Deadland Ritual
013, Tilburg
20:00
De 3 Baritons
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Ciaran Lavery
Tolhuistuin, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 18 juni 2019
Tool
Ziggo Dome, Amsterdam
The Melvins
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Dahmers / The Dwarves
Patronaat, Haarlem
20:00
Take That
Kursaal Oostende, Oostende
22:00
Sidney Gish
Paradiso, Amsterdam
20:30
Scott H. Biram
Patronaat, Haarlem
20:00
Rockacademie Graduation Showcase
013, Tilburg
20:00
Richie Kotzen
Paard, Den Haag
Rhye
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Opera Zuid
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
Live at LOLA: 20 Watt Tombstone (US) + Boozeabitch
LOLA050, Groningen
Left Lane Cruiser
dB's, Utrecht
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lamb Of God
013, Tilburg
20:30
Justin Townes Earle
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Jim Breuer
Boom Chicago, Amsterdam
20:30
Hein Cooper
Cinetol, Amsterdam
GUUS MEEUWIS GROOTS MET EEN ZACHTE G 2019 (besloten Sligro show)
Philips Stadion, Eindhoven
20:15
Foxwarren
TivoliVredenburg, Utrecht
Andrew Bird
Paradiso, Amsterdam
Alela Diane
TivoliVredenburg, Utrecht
woensdag 19 juni 2019
XIXA
Paard, Den Haag
20:00
Utrecht Laughs: open mic, comedy night
Hofman, Utrecht
Twelve Foot Ninja
Patronaat, Haarlem
Tinariwen
Paradiso, Amsterdam
The Melvins / YOB
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Richie Kotzen
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Real Farmer / Steve French / The Sweet Release of Death
V11, Rotterdam
20:15
Nick & Simon - Het Dak Eraf
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:15
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Laura Stevenson
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Jim Breuer
013, Tilburg
18:00
Indianizer
Woodstock69, Bloemendaal
20:00
Hogjaw
Spirit of 66, Verviers
20:30
Hazmat Modine
De Oosterpoort, Groningen
21:30
Gore / YOB
Doornroosje, Nijmegen
Gojira
Melkweg, Amsterdam
Godsmack
013, Tilburg
Geike
Reflektor, Liège
20:30
Etenesh Wassie
Vera, Groningen
20:00
Dean Lewis
Effenaar, Eindhoven
donderdag 20 juni 2019
20:00
XIXA
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Venhill
Paard, Den Haag
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
The Legendary Shack Shakers
Patronaat, Haarlem
20:00
The Dead Brothers
dB's, Utrecht
20:00
Sister Sledge
Metropool, Hengelo
01:00
Shy’m
Koninklijk Circus, Brussel
19:30
Rockacademie Graduation Showcase
013, Tilburg
21:00
Reverend Peyton's Big Damn Band
Luxor Live, Arnhem
20:00
Ralph van Raat speelt Radiohead
Podium Bloos, Breda
20:30
Pixx
Cinetol, Amsterdam
Phil Collins
Goffertpark, Nijmegen
20:30
PEER
Patronaat, Haarlem
20:00
OSHUN
Melkweg, Amsterdam
21:00
Nieuwstad
Vera, Groningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
Mezz on tour: Ralph van Raat speelt Radiohead
Podium Bloos, Breda
20:00
Mercy John
De Vijfpoort, West-Terschelling
20:00
Mauro Pawlowski
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Mark Knopfler
Rockhal, Esch zur Alzette
21:00
Live at LOLA: Scott H. Biram - Michiel Hoving - In My Absence
LOLA050, Groningen
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Indianizer
Tankstation, Enschede
Icon For Hire
Dynamo, Eindhoven
20:00
Hofman Live: The LVE
Hofman, Utrecht
Garbage
Paradiso, Amsterdam
20:00
Fatal Flowers
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Eric Nam
Melkweg, Amsterdam
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
21:00
Bare Jams
Altstadt, Eindhoven
22:00
Ava Luna
Paradiso, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater De Lievekamp, Oss