Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
Paradiso
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Vorstin
Hilversum
Podium Victorie
Alkmaar
Metropool
Hengelo
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
De Grote Kerk Apeldoorn
Apeldoorn
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Iduna
Drachten
20:00
P3
Purmerend
20:00
De Vijfpoort
West-Terschelling
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
De Rotterdamse salon
Rotterdam
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Hedon
Zwolle
Cinetol
Amsterdam
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
20:30
Cafe Heuvelzicht
Essen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Groene Engel
Oss
21:00
So What!
Gouda
21:00
Buitenlust
Landhorst
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:00
Little Devil
Tilburg
Vera
Groningen
23:30
Paradiso
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
12:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
15:30
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
15:45
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
18:30
De Pul
Uden
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Artis
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
De Bosuil
Weert
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:00
De Groene Zwaan
De Rijp
20:00
Fort33
Leusden
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Bonfire
Dordrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Bostheater Ommen
Ommen
20:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Manifesto
Hoorn
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
20:30
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:30
Openluchttheater Ede
Ede
21:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
donderdag 20 juni 2019
22:00
Ava Luna
Paradiso, Amsterdam
vrijdag 21 juni 2019
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
De Kleine Komedie, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Leidse Schouwburg, Leiden
19:00
Reggie Watts
Melkweg, Amsterdam
19:30
The Hardkiss
Paard, Den Haag
19:30
Midzomernacht Festival
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
19:30
Masta Ace
Paard, Den Haag
20:00
3JS: Wat een avond
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Leo Sayer
Vorstin, Hilversum
Sister Sledge
Podium Victorie, Alkmaar
Fatal Flowers
Metropool, Hengelo
20:00
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Nick & Simon
Zuiderparktheater, Den Haag
20:00
Def Americans
De Bosuil, Weert
20:00
Ralph van Raat speelt Radiohead
De Grote Kerk Apeldoorn, Apeldoorn
20:00
The Supremes
Kursaal Oostende, Oostende
Garbage
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Brant Bjork / Sean Wheeler
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Three Days Grace
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Black Leather Jacket / CROWS
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Reverend Peyton's Big Damn Band / Scott H. Biram
Iduna, Drachten
20:00
Coolio
P3, Purmerend
20:00
Mercy John
De Vijfpoort, West-Terschelling
20:00
Live at LOLA: Black Irish Texas (US) + McScallywag
LOLA050, Groningen
20:00
Birth of Manuel / Daisy Daisy / Pistols & Palm Trees / Poussin
dB's, Utrecht
20:00
Solid Gold
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
Kempenerpopprijs 2019 at The Jack
The Jack, Eindhoven
20:00
Judy Carati
De Rotterdamse salon, Rotterdam
20:15
Barrelhouse
Luxor Live, Arnhem
20:30
Milton Nascimento
Paradiso, Amsterdam
20:30
Jolly / The Flower Kings
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Mercy John
Hedon, Zwolle
Bewilder
Cinetol, Amsterdam
20:30
Rick de Leeuw en Band
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
OSHUN
EKKO, Utrecht
20:30
Clementino
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Droop Lion / Iba Mahr
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Francien van Tuinen / Jazz Orchestra of the Concertgebouw / Tineke Pos
Bimhuis, Amsterdam
20:30
ROMY CONZEN
Spirit of 66, Verviers
20:30
Woodstock - One Night of Peace and Music
Openluchttheater Mariahout, Mariahout
20:30
The Ever-lovin' Jug Band
Cafe Heuvelzicht, Essen
20:30
Motion Trio
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Storm EP release
Metropool, Hengelo
21:00
Dead Brothers
Luxor Live, Arnhem
21:00
Green Lizard / Rudeboy / Urban Dance Squad
Groene Engel, Oss
21:00
Cookhouse / Kita Menari / Tim Dawn
So What!, Gouda
21:00
The Goddamn Gallows
Buitenlust, Landhorst
21:00
Johan Derksen - Keep the Blues Alive
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:00
AC/DC UK
Little Devil, Tilburg
Amyl and The Sniffers
Vera, Groningen
23:30
Nicola Cruz
Paradiso, Amsterdam
zaterdag 22 juni 2019
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
De Kleine Komedie, Amsterdam
12:00
MIDSUMMER PROG
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
15:30
Kids 'n' Billies Festival
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
15:45
Club Vondel #3
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
18:30
Stillmarillion
De Pul, Uden
19:00
Slidefestival - Dansschool Slide
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
Lost InSanity + The Jimmy Hendrix Tribute band
Little Devil, Tilburg
19:00
Zoomeravonden - Darlyn
Artis, Amsterdam
19:30
Benjamin Fro
Melkweg, Amsterdam
19:30
Anthony B. / Droop Lion / Iba Mahr
Melkweg, Amsterdam
19:30
Mereo
Luxor Live, Arnhem
20:00
Leo Sayer
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Karin Bloemen en de Kerkraadse mannenkoren - Zonnewendeconcert
Theater Kerkrade, Kerkrade
Mark Knopfler
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Tim Akkerman sings The Boss & The Billy Joel Experience
Zuiderparktheater, Den Haag
20:00
De Dijk
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Fatal Flowers
De Bosuil, Weert
King Crimson
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
Woody Allen & The Eddy Davis New Orleans Jazz Band
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:00
Jasper Steverlinck
De Groene Zwaan, De Rijp
20:00
Steengoed #2
Fort33, Leusden
20:00
Live at LOLA: Ink Bomb - Rebel Radio - more TBA
LOLA050, Groningen
20:00
Toe Maar
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:00
The Hillbilly Moonshiners
Fluor, Amersfoort
20:00
Martin Smith
Bonfire, Dordrecht
Typhoon
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
3JS: Wat een avond
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
The KIK speelt Boudewijn de Groot met orkest
Bostheater Ommen, Ommen
20:30
The Goddamn Gallows
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Concert: Esquina 25 sextet - Mujeres de Luna
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
Pink Factory
Spirit of 66, Verviers
20:30
Vive La Fête
Paradiso, Amsterdam
20:30
Steffen Morrison
Manifesto, Hoorn
20:30
Antimufa / Native Speaker
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Katinka Polderman & Kim Schuddeboom
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
FEELS + Drahla
Vera, Groningen
20:30
Theo Maassen - Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Openluchttheater Mariahout, Mariahout
20:30
Nick & Simon - Het dak eraf!
Openluchttheater Cabrio, Soest
20:30
AJ Plug / Erwin Java / Johan Derksen / Kat Riggins / Roel Spanjers / T
Openluchttheater Ede, Ede
21:00
Soulmachine
Vorstin, Hilversum
21:00
Knuckledust
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
BLACK-OUT Festival
Bibelot, Dordrecht
21:00
Ian Siegal
De Peppel, Zeist
21:00
Ava Luna
V11, Rotterdam
21:00
Coolio
Het Bolwerk, Sneek