Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
013
Tilburg
ACU
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Bimhuis
Amsterdam
Botanique
Brussel
C.C. Breughelzaal
Bree
C.C. De Werf
Aalst
CC De Warandepoort
Tervuren
Chassé Theater
Breda
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Velinx
Tongeren
DeLaMar
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Effenaar
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Hedon
Zwolle
Het Depot
Leuven
Innocent
Hengelo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Musis
Arnhem
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Nova Kiel
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
Paleis 12
Brussel
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Omval
Diemen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater Walhalla
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
Trix
Antwerpen
Vooruit
Gent
Vooruit
Gent
Wilminktheater
Enschede
Ziggo Dome
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
ATLAS Theater
Emmen
Bitterzoet
Amsterdam
Botanique
Brussel
C-Mine
Genk
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
C.C. Evergem
Evergem
Cactus Muziekcentrum
Brugge
CC De Markthallen
Herk-de-Stad
Cinetol
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cul de Sac
Tilburg
De Domijnen
Sittard
De Helling
Utrecht
De Kapel (DomusDela)
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
De Maaspoort
Venlo
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
De Roma
Antwerpen
De Warande
Turnhout
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Doornroosje
Nijmegen
EKKO
Utrecht
Fransche School Culemborg
Culemborg
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kursaal Oostende
Oostende
LOLA050
Groningen
Markant Uden
Uden
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
woensdag 29 april 2020
Visions Of Atlantis
013, Tilburg
Lucy Dacus
ACU, Utrecht
3J'S
Agnietenhof, Tiel
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Zwangere Guy
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Shabaka and the Ancestors
Bimhuis, Amsterdam
SOPHIA - TRIXIE WHITLEY (SOLO) - ROSCOE
Botanique, Brussel
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Breughelzaal, Bree
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. De Werf, Aalst
Javier Guzman - Guzmán
CC De Warandepoort, Tervuren
Jeangu Macrooy
Chassé Theater, Breda
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
De Velinx, Tongeren
Cristina Branco
DeLaMar, Amsterdam
Giant Rooks
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Steel Pulse
Doornroosje, Nijmegen
La Dispute
Effenaar, Eindhoven
Rundfunk - Todesangstschrei
Goudse Schouwburg, Gouda
Hedon Zwaar presents Heathen
Hedon, Zwolle
Yevgueni
Het Depot, Leuven
Caedere / Vile
Innocent, Hengelo
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Het Zwanenmeer - Nationale Opera Rusland
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Brendan Schaub
Meervaart, Amsterdam
David Benjamin
Melkweg, Amsterdam
Blossoms
Melkweg, Amsterdam
Ruth Jacott
Musis, Arnhem
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Nova Kiel, Antwerpen
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Orpheus, Apeldoorn
Aesthetic Perfection
Paard, Den Haag
Team Magic & Friends
Paard, Den Haag
19:30
It’s A Kind Of Magic
Paard, Den Haag
Music For Bricks
Paleis 12, Brussel
The Analogues
Parktheater, Eindhoven
The Five Great Guitars - Legends
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Schouwburg Venray, Venray
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Luka Bloom
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
The Elvis Concert
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Flip Noorman - Love it!
Theater Bellevue, Amsterdam
Eva Crutzen - Try Out
Theater Bouwkunde, Deventer
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Kampanje, Den Helder
Hadewych Doet De Dames - Begeleid door het Matangi Quartet
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jim Bakkum
Theater De Lievekamp, Oss
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
Sven Ratzke - Where are we now
Theater De Omval, Diemen
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Theater de Stoep, Spijkenisse
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Veste, Delft
Abba Gold
Theater De Willem, Papendrecht
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
The Fortunate Sons
Theater Kerkrade, Kerkrade
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout)
Theater Walhalla, Rotterdam
Ntjam Rosie
TivoliVredenburg, Utrecht
Lisa Hannigan / Stargaze
TivoliVredenburg, Utrecht
Caribou
TivoliVredenburg, Utrecht
The Handsome Family
Tolhuistuin, Amsterdam
Millionaire
Trix, Antwerpen
Panda Dub
Vooruit, Gent
Faces on TV
Vooruit, Gent
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Wilminktheater, Enschede
Nick Cave & the Bad Seeds
Ziggo Dome, Amsterdam
donderdag 30 april 2020
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Zwangere Guy
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Vreemde Kostgangers
ATLAS Theater, Emmen
Rob Dekay
Bitterzoet, Amsterdam
Caribou
Botanique, Brussel
Tindersticks
C-Mine, Genk
Kommil Foo - Oogst
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
Sioen
C.C. Evergem, Evergem
Le Villejuif Underground + Bryan's Magic Tears
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Raymond van het Groenewoud
CC De Markthallen, Herk-de-Stad
JFDR
Cinetol, Amsterdam
Sjors van der Panne - Theatertour 2019/2020 ‘Altijd zo gegaan’
Cpunt Theater, Hoofddorp
Sacri Monti / Temple Fang
Cul de Sac, Tilburg
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
De Domijnen, Sittard
La Dispute
De Helling, Utrecht
Luke Sital-Singh
De Kapel (DomusDela), Eindhoven
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
The Elvis Concert
De Maagd, Bergen op Zoom
Lenette van Dongen
De Maaspoort, Venlo
Carel Kraayenhof / Jeroen van Veen / Leoni Jansen - Brakland
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Pokey Lafarge & His Band
De Roma, Antwerpen
Luka Bloom
De Warande, Turnhout
Jeangu Macrooy
Deventer Schouwburg, Deventer
Rundfunk - Todesangstschrei
Diligentia, Den Haag
Ulver
Doornroosje, Nijmegen
Protomartyr
EKKO, Utrecht
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Fransche School Culemborg, Culemborg
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Het Zwanenmeer - Nationale Opera Rusland
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Frans Bauer
Kursaal Oostende, Oostende
Drones / Rebuke / Sidewalk
LOLA050, Groningen
Henry van Loon - Onze Henry
Markant Uden, Uden
Ruth Jacott
Meervaart, Amsterdam
Conan Gray
Melkweg, Amsterdam
Bexey
Melkweg, Amsterdam