PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -20
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 29 apr
Theater De Veste
Delft
Wilminktheater
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
C.C. De Werf
Aalst
CC De Warandepoort
Tervuren
Nova Kiel
Antwerpen
C.C. Breughelzaal
Bree
De Velinx
Tongeren
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Paleis 12
Brussel
013
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Trix
Antwerpen
Effenaar
Eindhoven
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
Schouwburg Venray
Venray
Chassé Theater
Breda
Theater Kerkrade
Kerkrade
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Musis
Arnhem
Goudse Schouwburg
Gouda
Orpheus
Apeldoorn
Ziggo Dome
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
Vooruit
Gent
013
Tilburg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Hedon
Zwolle
Vooruit
Gent
Botanique
Brussel
Het Depot
Leuven
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Doornroosje
Nijmegen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Kampanje
Den Helder
Meervaart
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
Theater Bouwkunde
Deventer
DeLaMar
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
ACU
Utrecht
Innocent
Hengelo
Bimhuis
Amsterdam
do 30 apr
Markant Uden
Uden
Theater PePijn
Den Haag
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Stoep
Spijkenisse
Parktheater
Eindhoven
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Odeon
Zwolle
Minnepoort
Leuven
Nova Kiel
Antwerpen
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
14:00
Paradiso
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
De Helling
Utrecht
Cul de Sac
Tilburg
Stadstheater Arnhem
Arnhem
De Domijnen
Sittard
De Warande
Turnhout
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Venray
Venray
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen

woensdag 29 april 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater De Veste, Delft
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Wilminktheater, Enschede
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Martijn Koning - Koning van de toekomst Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième C.C. De Werf, Aalst
Javier Guzman - Guzmán CC De Warandepoort, Tervuren
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven Nova Kiel, Antwerpen
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken C.C. Breughelzaal, Bree
Kommil Foo - Oogst De Velinx, Tongeren
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout) Theater Walhalla, Rotterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater De Lievekamp, Oss
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Music For Bricks Paleis 12, Brussel
Foto Visions Of Atlantis
Visions Of Atlantis 013, Tilburg
Foto Blossoms
Blossoms Melkweg, Amsterdam
David Benjamin Melkweg, Amsterdam
Millionaire Trix, Antwerpen
La Dispute Effenaar, Eindhoven
Team Magic & Friends Paard, Den Haag
Aesthetic Perfection Paard, Den Haag
19:30
It’s A Kind Of Magic Paard, Den Haag
Foto Caribou
Caribou TivoliVredenburg, Utrecht
The Analogues Parktheater, Eindhoven
3J'S Agnietenhof, Tiel
Luka Bloom Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
Urbanus - LIJ KNER GE SOP Schouwburg Venray, Venray
Jeangu Macrooy Chassé Theater, Breda
The Fortunate Sons Theater Kerkrade, Kerkrade
Het Zwanenmeer - Nationale Opera Rusland Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Guido Weijers - Masterclass Geluk Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ruth Jacott Musis, Arnhem
Rundfunk - Todesangstschrei Goudse Schouwburg, Gouda
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Orpheus, Apeldoorn
Foto Nick Cave & the Bad Seeds
Nick Cave & the Bad Seeds Ziggo Dome, Amsterdam
The Five Great Guitars - Legends Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
The Handsome Family Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Faces on TV Vooruit, Gent
The White Buffalo 013, Tilburg
The Elvis Concert Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Zwangere Guy Ancienne Belgique (AB), Brussel
Hadewych Doet De Dames - Begeleid door het Matangi Quartet Theater De Lampegiet, Veenendaal
Hedon Zwaar presents Heathen Hedon, Zwolle
Panda Dub Vooruit, Gent
SOPHIA - TRIXIE WHITLEY (SOLO) - ROSCOE Botanique, Brussel
Yevgueni Het Depot, Leuven
Jim Bakkum Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Steel Pulse Doornroosje, Nijmegen
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Agora Theater Lelystad, Lelystad
Giant Rooks Doornroosje, Nijmegen
Frank Boeijen - Theatertournee 2020 Theater de Stoep, Spijkenisse
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Theater de Kampanje, Den Helder
Brendan Schaub Meervaart, Amsterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Foto Lisa Hannigan / Stargaze
Lisa Hannigan / Stargaze TivoliVredenburg, Utrecht
Tineke Schouten - Highlights Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Abba Gold Theater De Willem, Papendrecht
Flip Noorman - Love it! Theater Bellevue, Amsterdam
Sven Ratzke - Where are we now Theater De Omval, Diemen
Eva Crutzen - Try Out Theater Bouwkunde, Deventer
Cristina Branco DeLaMar, Amsterdam
Ntjam Rosie TivoliVredenburg, Utrecht
Lucy Dacus ACU, Utrecht
Caedere / Vile Innocent, Hengelo
Shabaka and the Ancestors Bimhuis, Amsterdam

donderdag 30 april 2020

Foto Henry van Loon - Onze Henry
Henry van Loon - Onze Henry Markant Uden, Uden
Marco Lopes - Wees blij Theater PePijn, Den Haag
Vet Kindercabaret - Kapot VET Agora Theater Lelystad, Lelystad
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) De Kleine Komedie, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Kasper van der Laan - 1 Kilo Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - De Ervaring Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Martijn Koning - Koning van de toekomst Schouwburg Ogterop, Meppel
Best of... Ton Kas Theater de Stoep, Spijkenisse
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek Parktheater, Eindhoven
Carel Kraayenhof / Jeroen van Veen / Leoni Jansen - Brakland de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Spinvis - In Werkelijkheid Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dorona Alberti - The Music from James Bond Theater 't Speelhuis, Helmond
Najib Amhali - Waar was ik? Theater de Spiegel, Zwolle
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij Theater De Lievekamp, Oss
We Love Songfestival | Het grote meezingfeest! Schouwburg Odeon, Zwolle
Javier Guzman - Guzmán Minnepoort, Leuven
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven Nova Kiel, Antwerpen
Kommil Foo - Oogst C.C. Casino Koksijde, Koksijde
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout) Theater Walhalla, Rotterdam
Grof geschud - Lijmen Theater aan het Vrijthof, Maastricht
14:00
Willie Wartaal Paradiso, Amsterdam
The Flatliners Q-Factory, Amsterdam
The Flatliners Q-Factory, Amsterdam
Bexey Melkweg, Amsterdam
Foto La Dispute
La Dispute De Helling, Utrecht
Sacri Monti / Temple Fang Cul de Sac, Tilburg
Foto The Analogues
The Analogues Stadstheater Arnhem, Arnhem
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” De Domijnen, Sittard
Luka Bloom De Warande, Turnhout
Memphis Maniacs & Kamerata Zuid - CLASHUP! Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Urbanus - LIJ KNER GE SOP Schouwburg Venray, Venray
Jeangu Macrooy Deventer Schouwburg, Deventer
Yentl en de Boer - Lacrimosa Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pagina -20