Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
18:30
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
LOLA050
Groningen
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
De Bosuil
Weert
De Helling
Utrecht
Bitterzoet
Amsterdam
Duycker
Hoofddorp
Melkweg
Amsterdam
20:15
Dynamo
Eindhoven
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Willemeen
Arnhem
013
Tilburg
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Zuiderparktheater
Den Haag
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
LOLA050
Groningen
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
Plantage Dok
Amsterdam
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Maassilo
Rotterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
21:00
Little Devil
Tilburg
Baroeg
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Artis
Amsterdam
22:30
Paddy Murphy's Irish Pub
Rotterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
19:00
Baroeg
Rotterdam
NDSM-werf
Amsterdam
15:45
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
22:00
Little Devil
Tilburg
Tolhuistuin
Amsterdam
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
LOLA050
Groningen
19:00
Little Devil
Tilburg
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Rotown
Rotterdam
15:15
De Kunsthal
Rotterdam
14:00
Openluchttheater Ede
Ede
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
BIRD
Rotterdam
NDSM-werf
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
The Jack
Eindhoven
Zuiderparktheater
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
NDSM-werf
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
21:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:30
Rapa Nui
Zandvoort
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
Natuurtheater Oisterwijk
Oisterwijk
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Natuurtheater Oisterwijk
Oisterwijk
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
21:30
Rotown
Rotterdam
20:00
TAC
Eindhoven
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
22:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Artis
Amsterdam
20:00
Natuurtheater Oisterwijk
Oisterwijk
20:30
Bostheater Ommen
Ommen
Little Devil
Tilburg
23:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
16:00
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar
Breda
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
zondag 28 juli 2019
18:30
Gloria Gaynor
Kursaal Oostende, Oostende
maandag 29 juli 2019
20:00
Live at LOLA: CJ Ramone [US] - DeeCracks [AU] - Latte+ [ITA]
LOLA050, Groningen
Gloria Gaynor
Paradiso, Amsterdam
19:00
D.I. / The Casualties / Poison Idea
Melkweg, Amsterdam
Black Stone Cherry
De Bosuil, Weert
dinsdag 30 juli 2019
Life Of Agony
De Helling, Utrecht
CKY
Bitterzoet, Amsterdam
CJ Ramone
Duycker, Hoofddorp
Celeste Barber
Melkweg, Amsterdam
woensdag 31 juli 2019
20:15
Rolo Tomassi
Dynamo, Eindhoven
20:00
Ricciotti Ensemble
Tolhuistuin, Amsterdam
Lucas Hamming
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Coven
Willemeen, Arnhem
CKY
013, Tilburg
CJ Ramone
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
donderdag 01 augustus 2019
20:30
Typhoon
Zuiderparktheater, Den Haag
Typhoon
Zuiderparktheater, Den Haag
20:00
Straightline / Sun-0-Bathers / Prime Time Failure / Cigar
LOLA050, Groningen
Nashville Pussy
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
Kelly Lee Owens / Lani Rocillo
Plantage Dok, Amsterdam
20:00
Compact Disk Dummies
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Bullet For My Valentine
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Beatrice van der Poel / Erwin van Ligten
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
vrijdag 02 augustus 2019
Xavier Rudd
Maassilo, Rotterdam
20:00
The Levellers
Patronaat, Haarlem
20:30
Raymond van het Groenewoud
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:30
Phum Viphurit
Paradiso, Amsterdam
20:00
Live at LOLA: Cthuluminati, Jahmean & Chief of Smoke
LOLA050, Groningen
21:00
Hallowed Fire
Little Devil, Tilburg
Flotsam And Jetsam / Helstar
Baroeg, Rotterdam
Dave Hause
TivoliVredenburg, Utrecht
zaterdag 03 augustus 2019
20:00
Zoomeravonden - Ohslo
Artis, Amsterdam
22:30
Sweet Mary Jane
Paddy Murphy's Irish Pub, Rotterdam
20:30
Rayen Panday / Yunus Aktas
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Queensryche + Firewind
Effenaar, Eindhoven
20:00
Noisefreakz Sneekweek
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Michael Jackson tribute
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
19:00
Marky Ramone's Blitzkrieg / Dead Kittens
Baroeg, Rotterdam
Jessie J
NDSM-werf, Amsterdam
15:45
Herman Brood Academie
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Di-rect
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
22:00
Cthulhu
Little Devil, Tilburg
Andy Frasco
Tolhuistuin, Amsterdam
zondag 04 augustus 2019
17:30
Tussen De Hoge Bomen
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Scumbag Millionaire
LOLA050, Groningen
19:00
Sabbath Judas Sabbath
Little Devil, Tilburg
15:00
Rolf Sanchez & Quique
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Ray Romijn
PopEi, Eindhoven
20:00
Psychedelic Porn Crumpets
Rotown, Rotterdam
15:15
Naaz
De Kunsthal, Rotterdam
14:00
Mónica Coronado & Manito
Openluchttheater Ede, Ede
12:00
Matteo Myderwyk
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Los Lobos
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
Lee Fields & The Expressions
BIRD, Rotterdam
James Bay
NDSM-werf, Amsterdam
20:30
Frenna & 777-Band en Postmen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Dynamo Metalfest Presents: Crobot + support
The Jack, Eindhoven
maandag 05 augustus 2019
José González
Zuiderparktheater, Den Haag
Good Charlotte
Paradiso, Amsterdam
20:00
Eefje De Visser
Gebouw-T, Bergen op Zoom
dinsdag 06 augustus 2019
20:00
Ziggy Marley
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Thirty Seconds to Mars
NDSM-werf, Amsterdam
20:30
Flipper / Mike Watt
Tolhuistuin, Amsterdam
Father John Misty / José González
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:30
Clouseau
Effenaar, Eindhoven
woensdag 07 augustus 2019
20:30
Villagers
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
Tim Presley's White Fence
Bitterzoet, Amsterdam
The Damned
Melkweg, Amsterdam
21:00
Lime Cordiale
Merleyn, Nijmegen
20:00
José González + The Bony King of Nowhere
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:30
JeugdOrkest Nederland
Openluchttheater Cabrio, Soest
donderdag 08 augustus 2019
20:30
The Black Seeds
Rapa Nui, Zandvoort
19:00
Sworn Enemy + STAB + Chelsea Smile
Baroeg, Rotterdam
20:00
Omara Portuondo
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Michael Franti & Spearhead
Paradiso, Amsterdam
21:00
Lime Cordiale
Paradiso, Amsterdam
20:30
Joep Beving
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
Ernst Molenaar
Zuiderparktheater, Den Haag
20:00
Diggy Dex / Roxeanne Hazes
Natuurtheater Oisterwijk, Oisterwijk
20:00
De Hijgende Herten
Podium Victorie, Alkmaar
vrijdag 09 augustus 2019
20:00
Wende Snijders
Natuurtheater Oisterwijk, Oisterwijk
20:30
Patrick Watson
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Jong Metropole
Zuiderparktheater, Den Haag
21:30
JC Thomaz & The Missing Slippers Play The Gun Club
Rotown, Rotterdam
20:00
Iris Penning
TAC, Eindhoven
HAEVN
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
22:00
Gorefunest
Little Devil, Tilburg
20:00
Eyes Set To Kill
Poppodium Volt, Sittard
20:30
De Janse Bagge Bend
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:30
Danny Vera
Podium Victorie, Alkmaar
19:00
Cavetown
Melkweg, Amsterdam
zaterdag 10 augustus 2019
20:00
Zoomeravonden - Sofie Winterson
Artis, Amsterdam
20:00
Typhoon akoestische veranda sessies
Natuurtheater Oisterwijk, Oisterwijk
20:30
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Bostheater Ommen, Ommen
Slapshot
Little Devil, Tilburg
23:00
Randall
Melkweg, Amsterdam
20:00
Mercy John
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
22:00
LIVE: Bon Jovi, by Europe's No.1 tribute: Bad Medicine (IT)
Muziekcafé Helmond, Helmond
16:00
Levi Noah / porto cabello
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar, Breda
20:00
Hooverphonic
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne