Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Diligentia
Den Haag
Theater aan de Schie
Schiedam
Trix
Antwerpen
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Scheldetheater
Terneuzen
Markant Uden
Uden
Tolhuistuin
Amsterdam
Simplon
Groningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Tuin
Leusden
dB's
Utrecht
De Spot
Middelburg
Westergastheater
Amsterdam
Vorstin
Hilversum
Luxor Live
Arnhem
Wilminktheater
Enschede
Koningshof
Maassluis
Bibelot
Dordrecht
De Klif
Nijmegen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater 't Onderdak
Sassenheim
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
EKKO
Utrecht
Bimhuis
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
De Kroon
Markelo
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Orpheus
Apeldoorn
Theater Idea
Soest
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Neushoorn
Leeuwarden
Gigant
Apeldoorn
Altstadt
Eindhoven
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Paddy Murphy's Irish Pub
Rotterdam
De Maaspoort
Venlo
Bibelot
Dordrecht
Dynamo
Eindhoven
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Goudse Schouwburg
Gouda
Munttheater
Weert
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Spirit of 66
Verviers
Paradiso
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Fluor
Amersfoort
De Domijnen
Sittard
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Nieuwe Nor
Heerlen
Tolhuistuin
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Paard
Den Haag
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Melkweg
Amsterdam
Figi Theater
Zeist
Martinikerk
Groningen
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
BREStheater
Brielle
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Kampanje
Den Helder
De Helling
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
Crown theater
Aalsmeer
C.C. De Werf
Aalst
Spant!
Bussum
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Boerderij
Zoetermeer
Patronaat
Haarlem
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Metropool Enschede
Enschede
Agnietenhof
Tiel
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Ludens
Voorburg
Drommedaris
Enkhuizen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Oosterpoort
Groningen
LOLA050
Groningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Kennemer Theater
Beverwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Fulcotheater
IJsselstein
dB's
Utrecht
Cultuurcentrum Schoten
Schoten
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Leest
Waalwijk
Bitterzoet
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
donderdag 02 april 2020
Best of... Ton Kas
Diligentia, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Schie, Schiedam
bbno$
Trix, Antwerpen
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Ali B - Koorts
Scheldetheater, Terneuzen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Markant Uden, Uden
Ala.ni
Tolhuistuin, Amsterdam
Abdomen / Drowning Echo
Simplon, Groningen
3J'S
Theater de Purmaryn, Purmerend
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Tuin, Leusden
Grenadeers release party + Blackbone Nation (SA)
dB's, Utrecht
vrijdag 03 april 2020
Yevgueni
De Spot, Middelburg
Xander Vrienten X Tim Knol
Westergastheater, Amsterdam
X Raiders
Vorstin, Hilversum
Wilson & Wakeman
Luxor Live, Arnhem
Vreemde Kostgangers
Wilminktheater, Enschede
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Koningshof, Maassluis
Vintage Night: The Wanderers + Gamble Blues Cats
Bibelot, Dordrecht
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Klif, Nijmegen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Van Dik Hout
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Transition Festival 2020 (tweedaags Jazzfestival)
TivoliVredenburg, Utrecht
Transition Festival (NL)
TivoliVredenburg, Utrecht
ToRa
EKKO, Utrecht
Thomas Strønen
Bimhuis, Amsterdam
The Soul Preacher
Theaterhotel Almelo, Almelo
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
De Kroon, Markelo
The Five Great Guitars - Legends
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
The Bootleg Sixties - Tribute
Orpheus, Apeldoorn
The Billy Joel Experience
Theater Idea, Soest
The Best of Britain - The Passion of Jesus Christ
Schouwburg De Kring, Roosendaal
The Animals & Friends
Neushoorn, Leeuwarden
Thank God It's Donna - The Original Donna Summer Tribute
Gigant, Apeldoorn
Teen Spirit, Tribute To Kurt Cobain
Altstadt, Eindhoven
T-99
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Sweet Mary Jane
Paddy Murphy's Irish Pub, Rotterdam
Sven Ratzke - Where are we now
De Maaspoort, Venlo
Suzan & Freek
Bibelot, Dordrecht
Suspense Blooming
Dynamo, Eindhoven
Stone Foundation
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Stefano Keizers - Sorry Baby
Goudse Schouwburg, Gouda
Stef Bos - Tijd
Munttheater, Weert
20:00
Spinvis
TivoliVredenburg, Utrecht
Shaking The Tree
Spirit of 66, Verviers
Seasick Steve
Paradiso, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
Zaantheater, Zaandam
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ruud Hermans - Back in Town
Theater de Schalm, Veldhoven
Ruth Jacott
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Rundfunk - Todesangstschrei
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Roxeanne Hazes
Fluor, Amersfoort
Rowwen Heze
De Domijnen, Sittard
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Rootsriders
Nieuwe Nor, Heerlen
Roosbeef
Tolhuistuin, Amsterdam
Rob de Nijs
Markant Uden, Uden
Rewire Festival
Paard, Den Haag
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Odeon, Zwolle
Rayen Panday - Trigger
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Radar: Alien Baby Collective / Blue Crime / Spill Gold
Melkweg, Amsterdam
Queen The Music
Figi Theater, Zeist
Pieter Jan Leusink - Matthaus Passion
Martinikerk, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Deventer Schouwburg, Deventer
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Peter van Rooijen - Liefde, dood en zwaartekracht
BREStheater, Brielle
Percossa - Unplugged
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Kampanje, Den Helder
ORGAANKLAP FESTIVAL VOL. 2
De Helling, Utrecht
Oldenhermanns - Unsexed
Theater De Leest, Waalwijk
O'G3NE
Crown theater, Aalsmeer
Novastar
C.C. De Werf, Aalst
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Spant!, Bussum
Nederpop All Stars
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Musest
Boerderij, Zoetermeer
Michelle David & The Gospel Sessions
Patronaat, Haarlem
Memphis Maniacs & Kamerata Zuid - CLASHUP!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Maxi Jazz
Metropool Enschede, Enschede
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Agnietenhof, Tiel
Marco Lopes - Wees blij
Lindenberg Theater, Nijmegen
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Ludens, Voorburg
Magda Mendes - Oliveiras
Drommedaris, Enkhuizen
Maartje & Kine - Hoge Noot
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
De Oosterpoort, Groningen
Live at LOLA: Sleazebag Jack + The Crooked
LOLA050, Groningen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Kennemer Theater, Beverwijk
Lebbis - De Ervaring
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Lavinia Meijer
Fulcotheater, IJsselstein
Las Kellies / The Lords of Altamont
dB's, Utrecht
Kommil Foo - Oogst
Cultuurcentrum Schoten, Schoten
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Griffioen, Amstelveen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
ATLAS Theater, Emmen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jeangu Macrooy
Theater De Leest, Waalwijk
Jay Som
Bitterzoet, Amsterdam
Jay Som
Bitterzoet, Amsterdam