PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -208
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 02 apr
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Molenberg
Delfzijl
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Koornbeurs
Franeker
Het Musiater
Zevenaar
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Schalm
Veldhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Veste
Delft
Doornroosje
Nijmegen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Werftheater
Utrecht
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Kom
Nieuwegein
Chassé Theater
Breda
Bitterzoet
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
Simplon
Groningen
Koorenhuis
Den Haag
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
V11
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
vr 03 apr
Theater de Kampanje
Den Helder
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Zaantheater
Zaandam
Nieuwe Nor
Heerlen
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Eendracht
Gemert
Schouwburg Odeon
Zwolle
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Griffioen
Amstelveen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
Diligentia
Den Haag
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Markant Uden
Uden
ATLAS Theater
Emmen
Hoftheater
Raalte
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Leest
Waalwijk
Musis
Arnhem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Orpheus
Apeldoorn
De Vorstin
Hilversum
Cinema Walburg
Hamont-Achel
C-Mine
Genk
Cultuurcentrum Schoten
Schoten
Deventer Schouwburg
Deventer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Boerderij
Huizen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
Martinikerk
Groningen
Melkweg
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
Dynamo
Eindhoven
De Domijnen
Sittard
Crown theater
Aalsmeer
Rockhal
De Meenthe
Steenwijk
De Muze
Noordwijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Idea
Soest
Casino Beringen
Beringen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Gigant
Apeldoorn
Theaters Tilburg
Tilburg
Metropool Enschede
Enschede
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Jan van Besouw
Goirle
Patronaat
Haarlem
Mezz
Breda
Musis
Arnhem
Wilminktheater
Enschede
Theaterhotel Almelo
Almelo
De Vorstin
Hilversum
Trix
Antwerpen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
C.C. De tippe
Vledder
Reflektor
Liège

donderdag 02 april 2020

Daan Boom - De Eerste Schouwburg Ogterop, Meppel
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed De Molenberg, Delfzijl
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Van Dik Hout Theater de Koornbeurs, Franeker
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana Het Musiater, Zevenaar
Supertrap - Breakfast in America Agora Theater Lelystad, Lelystad
The Soul Preacher Theater de Schalm, Veldhoven
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights Kennemer Theater, Beverwijk
The Best of Britain - The Passion of Jesus Christ Theater De Veste, Delft
Ex Eye Doornroosje, Nijmegen
Lucky Fonz III Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Cabarestafette Parktheater, Eindhoven
Flip Noorman - Love it! Werftheater, Utrecht
Sjors van der Panne - Theatertour 2019/2020 ‘Altijd zo gegaan’ Theater De Storm, Winterswijk
Enge Buren - BASTA! Theater de Griffioen, Amstelveen
Sven Ratzke - Where are we now Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Fresku - Voordat het te laat is Theater de Kom, Nieuwegein
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Chassé Theater, Breda
Easy Life Bitterzoet, Amsterdam
Cameretten - Finalistentournee Patronaat, Haarlem
Ala.ni Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Abdomen / Drowning Echo Simplon, Groningen
Yuri Honing Acoustic Quartet Koorenhuis, Den Haag
Equal Idiots (verplaatst) EKKO, Utrecht
Roosbeef TivoliVredenburg, Utrecht
Las Kellies V11, Rotterdam
Trippie Redd Melkweg, Amsterdam
De Kraaien Merleyn, Nijmegen

vrijdag 03 april 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater de Kampanje, Den Helder
Roué Verveer - Zo goed als nieuw Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sara Kroos - Verte Zaantheater, Zaandam
Rootsriders Nieuwe Nor, Heerlen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater aan de Schie, Schiedam
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater de Purmaryn, Purmerend
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? De Eendracht, Gemert
René van Meurs - Hunkert Schouwburg Odeon, Zwolle
Marco Lopes - Wees blij Lindenberg Theater, Nijmegen
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Het Postkantoor, Bovenkarspel
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Podium Hoge Woerd, De Meern
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater de Griffioen, Amstelveen
Lebbis - De Ervaring KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Lenette van Dongen - Paradijskleier Oude Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst Agnietenhof, Tiel
Best of... Ton Kas Diligentia, Den Haag
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek Theater de Voorveghter, Hardenberg
Rob de Nijs Markant Uden, Uden
Joris Linssen & Caramba - RAAK! ATLAS Theater, Emmen
Alex Roeka - RAUWE GENADE Hoftheater, Raalte
Fernando Lameirinhas - The Best Of C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Dorona Alberti - The Music from James Bond Schaffelaartheater, Barneveld
Ruud Hermans - Back in Town Theater de Schalm, Veldhoven
Oldenhermanns - Unsexed Theater De Leest, Waalwijk
Hadewych Doet De Dames Musis, Arnhem
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Lavinia Meijer Fulcotheater, IJsselstein
The Bootleg Sixties - Tribute Orpheus, Apeldoorn
Foto X Raiders
X Raiders De Vorstin, Hilversum
Javier Guzman - Guzmán Cinema Walburg, Hamont-Achel
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken C-Mine, Genk
Kommil Foo - Oogst Cultuurcentrum Schoten, Schoten
Pieter Derks - Voor wat het waard is Deventer Schouwburg, Deventer
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Debby Petter - De liefde voorbij Theater De Boerderij, Huizen
Claudia de Breij - NU Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Transition Festival (NL) TivoliVredenburg, Utrecht
Transition Festival 2020 (tweedaags Jazzfestival) TivoliVredenburg, Utrecht
Def P / McGyver Melkweg, Amsterdam
Pieter Jan Leusink - Matthaus Passion Martinikerk, Groningen
Radar: Alien Baby Collective / Blue Crime / Spill Gold Melkweg, Amsterdam
Wilson & Wakeman Luxor Live, Arnhem
Blackleaf / Garganjua / The Moth Gatherer Dynamo, Eindhoven
Rowwen Heze De Domijnen, Sittard
O'G3NE Crown theater, Aalsmeer
Claudio Capéo Rockhal,
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz De Meenthe, Steenwijk
3J'S De Muze, Noordwijk
Memphis Maniacs & Kamerata Zuid - CLASHUP! TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Jeangu Macrooy Theater De Leest, Waalwijk
The Billy Joel Experience Theater Idea, Soest
Frank Boeijen - Theatertournee 2020 Casino Beringen, Beringen
Karin Bloemen - Souvenirs Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ruth Jacott Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Thank God It's Donna - The Original Donna Summer Tribute Gigant, Apeldoorn
Awkward I - KYD Theaters Tilburg, Tilburg
Maxi Jazz Metropool Enschede, Enschede
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Jan van Besouw, Goirle
Michelle David & The Gospel Sessions Patronaat, Haarlem
Ik Zie U Graag... Mezz, Breda
Frans Bauer - Live in Concert Musis, Arnhem
Vreemde Kostgangers Wilminktheater, Enschede
The Soul Preacher Theaterhotel Almelo, Almelo
Edwin Evers Band De Vorstin, Hilversum
Astrid S Trix, Antwerpen
The Best of Britain - The Passion of Jesus Christ Schouwburg De Kring, Roosendaal
Cameretten - Finalistentournee C.C. De tippe, Vledder
Blackwave. Reflektor, Liège
Pagina -208