Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Hillegom
Hillegom
Theater de Purmaryn
Purmerend
Nieuwe Nor
Heerlen
De Oosterpoort
Groningen
Energiehuis
Dordrecht
S.C.C. De Ruchte
Someren
Chassé Theater
Breda
Spirit of 66
Verviers
Bitterzoet
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
DNK
Assen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Omval
Diemen
Tolhuistuin
Amsterdam
De Peppel
Zeist
Bibelot
Dordrecht
In the Woods
Leusden
Drommedaris
Enkhuizen
P60
Amstelveen
Fort33
Leusden
Doornroosje
Nijmegen
Corneel
Lelystad
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Cacaofabriek
Helmond
Groene Engel
Oss
V11
Rotterdam
Het Bolwerk
Sneek
Metropool
Hengelo
Muziekcafé Helmond
Helmond
P3
Purmerend
Muziekpodium DJS
Dordrecht
De Oosterpoort
Groningen
Merleyn
Nijmegen
Luxor Live
Arnhem
Doornroosje
Nijmegen
013
Tilburg
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
DNK
Assen
Fletcher Hotel-Restaurant Boschoord
Oisterwijk
Zaantheater
Zaandam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Lotto Arena
Antwerpen
Lotto Arena
Antwerpen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Stevenskerk
Nijmegen
Theater De Willem
Papendrecht
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Theater Mozaïek
Zuidlaren
De Meenthe
Steenwijk
De Maaspoort
Venlo
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
Theater De Verwachting
Ritthem
Baroeg
Rotterdam
Iduna
Drachten
Muziekpodium DJS
Dordrecht
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
Waterstaatkerk
Hengelo
Cacaofabriek
Helmond
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Tinus
Panningen
Doornroosje
Nijmegen
Lotto Arena
Antwerpen
Patronaat
Haarlem
Stevenskerk
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
Muziekcafé Helmond
Helmond
013
Tilburg
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
De Pul
Uden
Paleis 12
Brussel
De Oosterpoort
Groningen
Comedy Club Haug
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
Boom Chicago
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Flint
Amersfoort
De Paterskerk (DomusDela)
Eindhoven
BIRD
Rotterdam
Effenaar
Eindhoven
Koninklijk Circus
Brussel
Vorst Nationaal
Brussel
LOLA050
Groningen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Poppodium Volt
Sittard
Toomler Theater
Amsterdam
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater De Lievekamp
Oss
Markant Uden
Uden
TivoliVredenburg
Utrecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
TivoliVredenburg
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
zaterdag 04 april 2020
Oldenhermanns - Unsexed
C.C. Hillegom, Hillegom
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Purmaryn, Purmerend
Michelle David & The Gospel Sessions
Nieuwe Nor, Heerlen
Van Dik Hout
De Oosterpoort, Groningen
Amsterdam Klezmer Band
Energiehuis, Dordrecht
Supertrap - Breakfast in America
S.C.C. De Ruchte, Someren
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Chassé Theater, Breda
Kiko Loureiro
Spirit of 66, Verviers
Dreadzone
Bitterzoet, Amsterdam
bbno$
Tolhuistuin, Amsterdam
Sven Ratzke - Where are we now
DNK, Assen
Percossa - Unplugged
Theater de Griffioen, Amstelveen
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Omval, Diemen
Yael Naim
Tolhuistuin, Amsterdam
De Kift
De Peppel, Zeist
Bleach (Nirvana Tribute)
Bibelot, Dordrecht
Annie Kinsella / Kieran Goss
In the Woods, Leusden
Handsome Poets
Drommedaris, Enkhuizen
Hans Dulfer
P60, Amstelveen
In the Woods - Kieran Goss & Annie Kinsella
Fort33, Leusden
BRUUT! & Anton Goudsmit
Doornroosje, Nijmegen
Rootsriders
Corneel, Lelystad
Def P
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Leif de Leeuw Band - We're We Heading Tour 2020
Cacaofabriek, Helmond
Def Americans
Groene Engel, Oss
Odd Couple + Paksoi
V11, Rotterdam
Julian Sas plays Jimi Hendrix
Het Bolwerk, Sneek
Dog Eat Dog
Metropool, Hengelo
LIVE: Pene Corrida,
Muziekcafé Helmond, Helmond
Drukwerk
P3, Purmerend
Tabanka
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Gallowstreet
De Oosterpoort, Groningen
Anton Goudsmit / BRUUT!
Merleyn, Nijmegen
Dave Clarke / Hyperaktivist
Luxor Live, Arnhem
Bjarki / Remco Beekwilder
Doornroosje, Nijmegen
Subquake: Noisia
013, Tilburg
zondag 05 april 2020
Vet Kindercabaret - Kapot VET
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
DNK, Assen
Spinvis - In Werkelijkheid
Fletcher Hotel-Restaurant Boschoord, Oisterwijk
Jeroen van Veen - The best of Einaudi
Zaantheater, Zaandam
Lavinia Meijer
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
The Bootleg Sixties - Tribute
Oude Luxor Theater, Rotterdam
#LikeMe in Concert 2020
Lotto Arena, Antwerpen
#LikeMe in Concert 2020
Lotto Arena, Antwerpen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pieter Jan Leusink - Matthaus Passion
Stevenskerk, Nijmegen
De Gouden Jaren II - Met o.a. Cor Bakker en Jacques Klöters
Theater De Willem, Papendrecht
Calling Occupants: Profuna Ocean + Armed Cloud
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
De Thuiskomst
Theater Mozaïek, Zuidlaren
Erik Scherder/ Jan Vayne
De Meenthe, Steenwijk
Gemengde zangvereniging Vivente
De Maaspoort, Venlo
Freddy & Francine
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
Annie Kinsella / Kieran Goss
Theater De Verwachting, Ritthem
Rotterdam Deathfest met o.a. Cattle Decapitation
Baroeg, Rotterdam
Wilson & Wakeman
Iduna, Drachten
Jasper Blom Trio - Wonder Years
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Frans Pollux
De Maaspoort, Venlo
Trio Rodin - Zullen we dansen
De Maaspoort, Venlo
MazikDuo - Hengelo 75 jaar bevrijd
Waterstaatkerk, Hengelo
Yuri Honing Quartet - Blue Beard Tour 2020
Cacaofabriek, Helmond
Jazzclub Hengelo presenteert - Dokter, Jazz & Co
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Gregor Philp / Kevin Montgomery
Tinus, Panningen
Freedom's Cool
Doornroosje, Nijmegen
#LikeMe in Concert 2020
Lotto Arena, Antwerpen
Serenity
Patronaat, Haarlem
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Stevenskerk, Nijmegen
Billy Davis
Melkweg, Amsterdam
Streekvijver: Rosettes & The March
Muziekcafé Helmond, Helmond
Edwin Evers Band
013, Tilburg
Jett Rebel
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Magnum
De Pul, Uden
Cem Yilmaz
Paleis 12, Brussel
Chef'Special
De Oosterpoort, Groningen
Tommy Tiernan
Comedy Club Haug, Rotterdam
Benjamin Herman’s Bughouse
Paradiso, Amsterdam
Joe Kay
Tolhuistuin, Amsterdam
Magda Mendes - Oliveiras
Schouwburg Odeon, Zwolle
Malik Bentalha
Boom Chicago, Amsterdam
Ramadan Conference -Najib Amhali, Anuar en Roué Verveer
AFAS Live, Amsterdam
Lee Ranaldo
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Flint, Amersfoort
James McVinnie / Shards / Strange Boy
De Paterskerk (DomusDela), Eindhoven
Butcher Brown
BIRD, Rotterdam
Ilse DeLange
Effenaar, Eindhoven
Lenni-Kim
Koninklijk Circus, Brussel
Trevor Noah - Loud & Clear Tour 2020
Vorst Nationaal, Brussel
Live at LOLA: The Guilt [SWE] + support
LOLA050, Groningen
Waylon - My Heroes Have Always Been Cowboys
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Endeavour
Poppodium Volt, Sittard
Daniël Arends / Sezgin Gülec
Toomler Theater, Amsterdam
Branford Marsalis Quartet
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Theater De Lievekamp, Oss
The Soul Preacher
Markant Uden, Uden
Metropole Orkest / Thomas Dybdahl
TivoliVredenburg, Utrecht
the animals & friends
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Christopher Paul Stelling
TivoliVredenburg, Utrecht
HRVY
Paradiso, Amsterdam
maandag 06 april 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
René van Meurs - Hunkert
Oude Luxor Theater, Rotterdam