PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -202
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 08 sep
Melkweg
Amsterdam
1
Ahoy
Rotterdam
Metropool
Hengelo
2
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Boom Chicago
Amsterdam
1
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Havenkwartier
Deventer
Paradiso
Amsterdam
1
20:30
Cinetol
Amsterdam
ma 09 sep
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
18:45
dB's
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
1
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:30
Paradiso
Amsterdam
1
di 10 sep
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
1
12:00
Waalse Kerk
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
2
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Paradiso
Amsterdam
1
Paradiso
Amsterdam
2
Rotown
Rotterdam
1
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Café De Speeltuin
Breda
20:15
Merleyn
Nijmegen
Cinetol
Amsterdam
20:30
The Blue Room Sessions
's-Hertogenbosch
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
De Kleine Willem
Enschede
wo 11 sep
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Patronaat
Haarlem
1
19:00
Doornroosje
Nijmegen
2
Ziggo Dome
Amsterdam
2
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
Paard
Den Haag
1
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
20:15
Sint Catharinakerk
Eindhoven
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Bimhuis
Amsterdam
1
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Hofman Café
Utrecht
20:30
OCCII
Amsterdam
Café de Ouwehoer
Rotterdam
1
21:00
Vera
Groningen
22:00
Merleyn
Nijmegen
do 12 sep
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Het Klooster
Woerden
1
01:30
Doornroosje
Nijmegen
18:30
Patronaat
Haarlem
1
19:00
013
Tilburg
19:00
Paradiso
Amsterdam
1
Melkweg
Amsterdam
1
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
013
Tilburg
1
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
1
Paradiso
Amsterdam
1
Ziggo Dome
Amsterdam
37
1
20:00
CC De Markthallen
Herk-de-Stad
Rotown
Rotterdam
1
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
P3
Purmerend
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
OCCII
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Hofman Café
Utrecht
22:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Vera
Groningen
vr 13 sep
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Bostheater Ommen
Ommen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
1
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
15:00
Effenaar
Eindhoven
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen

zondag 08 september 2019

Foto together PANGEA
together PANGEA Melkweg, Amsterdam
1
Foto WHITNEY, a tribute by Glennis Grace
WHITNEY, a tribute by Glennis Grace Ahoy, Rotterdam
Foto Magnapop
Magnapop Metropool, Hengelo
2
20:00
dEUS Muziekgieterij, Maastricht
Foto Eric Andre
Eric Andre Boom Chicago, Amsterdam
1
20:00
Hannah Cohen Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
The Holydrug Couple dB's, Utrecht
20:00
Black Monsoon Havenkwartier, Deventer
Foto Sam Outlaw
Sam Outlaw Paradiso, Amsterdam
1
20:30
Press Club Cinetol, Amsterdam

maandag 09 september 2019

Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Theater aan het Vrijthof, Maastricht
18:45
Ignivomous / Superstition / Taphos / Tchornobog dB's, Utrecht
19:30
Cam Melkweg, Amsterdam
Foto Föllakzoid / The Holydrug Couple
Föllakzoid / The Holydrug Couple Effenaar, Eindhoven
1
20:00
O'G3NE De Meerpaal, Dronten
20:00
Doll Skin / Trash Boat Patronaat, Haarlem
20:00
Charlie Parr / J.D. Wilkes Bitterzoet, Amsterdam
Foto dEUS
dEUS Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Bedouine Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Partner Cinetol, Amsterdam
20:45
Blue Grass Boogiemen Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:30
Reservoir Dogs Band Paradiso, Amsterdam
1

dinsdag 10 september 2019

Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
1
12:00
orgelstudenten van het Conservatorium van Amsterdam Waalse Kerk, Amsterdam
19:30
Joya Mooi Melkweg, Amsterdam
20:00
The Steel Woods Paradiso, Amsterdam
2
20:00
The Analogues De Nieuwe Kolk, Assen
Foto Magnapop
Magnapop Paradiso, Amsterdam
1
Foto dEUS
dEUS Paradiso, Amsterdam
2
Foto together PANGEA
together PANGEA Rotown, Rotterdam
1
20:00
Dotan Het Depot, Leuven
20:00
Iron Butterfly Spirit of 66, Verviers
20:00
Juiceboxxx Café De Speeltuin, Breda
20:15
Charlie Parr / JD Wilkes Merleyn, Nijmegen
Gia Margaret Cinetol, Amsterdam
20:30
Boris McCutcheon The Blue Room Sessions, 's-Hertogenbosch
20:30
Celine Cairo - Birds of Paradise De Kleine Willem, Enschede
20:30
Celine Cairo De Kleine Willem, Enschede

woensdag 11 september 2019

00:00
Jan Beuving - Rotatie Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Foto Boris McCutcheon / The Saltlicks
Boris McCutcheon / The Saltlicks Patronaat, Haarlem
1
19:00
FortaRock: VOLA + Arch Echo + Rendezvous Point Doornroosje, Nijmegen
2
Foto Ariana Grande
Ariana Grande Ziggo Dome, Amsterdam
2
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
Foto Magnapop
Magnapop Paard, Den Haag
1
20:00
Non Phixion Q-Factory, Amsterdam
20:00
Muzikale Helden De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Wende’s Kaleidoscoop
Wende’s Kaleidoscoop Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
20:15
Niklas Paschburg Sint Catharinakerk , Eindhoven
20:15
Freek de Jonge - De Canon Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Satori & the Band from Space Paradiso, Amsterdam
Foto The Ex / Thurston Moore
The Ex / Thurston Moore Bimhuis, Amsterdam
1
20:30
John Paul White Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Bjørn Berge Boerderij, Zoetermeer
20:30
Civic Cinetol, Amsterdam
20:30
Utrecht Lacht: try-out, comedy night Hofman Café, Utrecht
20:30
Circle One OCCII, Amsterdam
Foto Juiceboxxx
Juiceboxxx Café de Ouwehoer, Rotterdam
1
21:00
together PANGEA Vera, Groningen
22:00
Inhaler Merleyn, Nijmegen

donderdag 12 september 2019

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sara Kroos - Verte Het Klooster, Woerden
1
01:30
Boom Boom Du Terre / Druiprek / Real Derek Doornroosje, Nijmegen
18:30
Arch Echo / Rendezvous Point / Vola Patronaat, Haarlem
1
19:00
Quiz'M 013, Tilburg
19:00
Camera / Datashock / Faust Paradiso, Amsterdam
1
Foto Casey Lowry
Casey Lowry Melkweg, Amsterdam
1
19:00
Kaiserr Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Ayreon 013, Tilburg
1
Foto John Cleese
John Cleese Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
1
Foto Garrett T. Capps
Garrett T. Capps Paradiso, Amsterdam
1
Foto Muse
Muse Ziggo Dome, Amsterdam
37
1
20:00
Magnapop CC De Markthallen, Herk-de-Stad
Foto Inhaler
Inhaler Rotown, Rotterdam
1
20:00
Bjørn Berge Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Tubular Tribute P3, Purmerend
20:00
Muzikale Helden De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Wende’s Kaleidoscoop Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Black Tree Vultures en Durango Paard, Den Haag
20:00
Apparatüs + Youth Deprivation OCCII, Amsterdam
Foto Boris McCutcheon
Boris McCutcheon TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:15
Freek de Jonge - De Canon TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Babe Rainbow Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Edwin Evers Band Openluchttheater Cabrio, Soest
20:30
Pip Blom Hedon, Zwolle
20:30
together PANGEA Metropool Enschede, Enschede
20:45
Niklas Paschburg TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Pile V11, Rotterdam
21:00
Juiceboxxx Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Hofman Live: Molino Hofman Café, Utrecht
22:00
Lust For Youth Paradiso, Amsterdam
23:00
Damndamy / fflean / ZENO Merleyn, Nijmegen
23:00
The Stroppies Vera, Groningen

vrijdag 13 september 2019

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Into the Wild Festival Bostheater Ommen, Ommen
Sara Kroos - Verte Het Postkantoor, Bovenkarspel
1
00:00
Jan Beuving - Rotatie Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
15:00
Bloodshed Fest Effenaar, Eindhoven
17:30
Edwin Evers Band Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Pagina -202